Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Wiosenna euforia 2015    26x 27x {{log_note}} 15x Photo 1x Galeria  

1657013 2015-04-15 23:06 buuka (user activity1635) - Uczestniczył w spotkaniu

Co prawda zjawiliśmy się z lekką obsuwą czasową, myśląc, że będziemy i tak w miarę jednymi z pierwszych, a tu proszę, TŁUMY!!!! Tylu ludzi się nie spodziewaliśmy i oczywiście byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Miło było poznać nowe dla osoby z keszerskiego grona i posłuchać przy płomieniach ogniska ich opowieści, czasami niekoniecznie związane z tematyką spotkania, ale bardzo zabawne.

Ogromny ukłon w stronę Norberta i Asi za przygotowanie tak rewelacyjnego eventu w klimatycznym miejscu, a także wszystkim pozostałym uczestnikom za "rodzinną" atmosferę, o której jak tylko wypuścimy się w Polskę na inne wydarzenia, będziemy rozpowiadać gdzie się tylko da.

Ślicznie dziękuję za tak przednią imprezę! Do zobaczenia na kolejnej, mam nadzieję, że w podobnym gronie i scenerii! Uściski