Logs be-loć
34x
0x
3x
2015-04-03 22:09
mangus i 27@
(
10627)
- Gevonden
Szukałem nowości i trafiłęm na tę oto skrzynkę. Jedną z dość istotnych informacji była ta o ograniczonym czasowo dostępie do kesza. Czas piątek 18:30 - pierwsza myśł - FTF pozamiatany - mam dyżór do 19 - czy się myliłem... ależ skąd! W drodze na kesza - telefon który wykonałem odarł mnie z resztek nadziei.
Dobra tyle prywaty teraz o skrzynce.
W drodze na skrzynkę córka moja do mnie rzecze - tato, a dużo tam będzie ludzi? - nie mam pojęcia, jadę tam pierwszy raz. Na miejsce trafiliśmy bez problemów, Pani portier służyła pomocą - zresztą było to chyba jedyne miejsce tętniące życiem w DK o tej porze. Może myślicie, że było to wszystko takie proste, że wejde i powiem : przyjechalem po skrzynkę, a w zamian usłyszę - oto ona. Nic bardziej mylnego. Obecni na miejscu - owszem mili, sympatyczni (pozdrowienia dla obecnych w chwili szukania) ale było poprostu - szukaj. NIe było łatwo.
Jeszcze słowa dwa o całości miejsca. Klub z dużym klimatem i wielki szacun za stworzenie tak pozytywnego miejsca. Obecni na niejscu - wielki pozytyw - dziękuję za możliwość zrobienia pisanki przez moją córkę - chociaż przybyliśmy bez jajka. Całość oceniam na znakomitą i oczywiście leci zielone. Zachęcaminnych do odwiedzenia miejsca.
A udało się na TTF na co mam certa. Dziękuję i pozdrawiam.