Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Prawdziwy lęk wysokości    {{found}} 28x {{not_found}} 0x {{log_note}} 9x Photo 12x Galeria  

1530872 2014-12-17 00:45 rekomendacja deg (user activity6455) - Znaleziona

Nie było łatwo. Już chwilę po publikacji podjąłem decyzję, że FTF musi być mój i już ;). Wyruszyłem o 0:20. Mawiają, że po ciemku każdy kot czarny, wiec najwięcej czasu zajęło mi znalezienie odpowiedniego miejsca "tędy wchodzisz". Niby każdy pasował do zdjęcia, a jednak żaden ;). Okazało się, że oczywiście to ten, po którym z góry leje woda (tak - padał właśnie deszcz). Dotarłem na szczyt drabiny już nieco przemoczony.

Oglądając spojler wydawało mi się, że to przecież łatwe i przyjemne. A tu okazało się, że nie dość, że wysoko jak jasny gwint, to jeszcze trzeba przejść po półce na której nawet się moje buty w całości nie mieszczą. Przeżycia sięgały zenitu. Miałem tylko nadzieję, że wybrałem dobrą "ścieżkę" ;). Po chwili skrzyneczka znalazła się w moich rękach i radośnie wpisywałem FTF. Powrót wcale nie był łatwiejszy...

Wielkie dzięki za tę skrzyneczkę. Nie ukrywam, że takie lubię bardzo. Ale... zdecydowanie nie jest to skrzynka dla każdego - wąska półka, duża wysokość i huk przejeżdżających nad głową samochodów. Ode mnie ocena znakomita i oczywiście zasłużona zielona gwiazdka. TFTC!

Obrazki do tego wpisu:
SpojleroFTF ;)
SpojleroFTF ;)