Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

1326837 2014-06-15 12:38 rekomendacja Robasiu94 (user activity877) - Znaleziona

Co to były za poszukiwania! Ze względów organizacyjnych finał zdobyłem z Kao, przecieraiśmy szlaki przed chłopakami ruszającymi parę dni potem. Współrzędne wyliczaliśmy jak sie już ściemniało. Kluczowym pytaniem było - gdzie to będzie? Finał nie mógł wypaść lepiej, bo leżał nam bardzo po drodze! Coby nie marnować czasu zdecydowalismy sie pominąć jednego kesza i cisnąc na sam finał. Oczywiscie nie obyło sie bez przygód.:DRower Kao potrzebował chwili odpoczynku, bo coś koło zaczęło szwankować. Szybka poprawka w świetle latarek i jedziemy. Potem dotarcie do finału nie było już kłopotliwe. Wbijamy w las, chwila błądzenia w poszukiwaniu koordów i jest!

WRESZCIE FINAŁ!:DKeszem tego nazwać nie można. Skrzynia? Też niezbyt. Toż to jakaś jaskinia! Rozkaładanie wnętrzności na części pierwsze to czysta zabawa. Już chyba wiem skąd pojawił się ten kształt - przecież to gwiazdka tylko że w lato!:DW końcu też wyjaśniła się zagadka związana z ciągłym wspominaniem o wpisie do logbooka. Niestety wszytko ma swój koniec. Wzielismy co nasze, skrzynię zakopalismy, zamaskowalismy i nic tu po nas! Jest późno, a na tramwaj nikt za nas nie dojedzie. Szybka, co nie znaczy łatwa przeprawa przez okoliczne lasy i po jakimś czasie jedziemy już do domu.

Tak na zakończenie napiszę jeszcze podziękowania. Przede wszystkim należą się one Nefrytowi. To co zrobiłeś, patrząc na czas i materiały pochłonięte przez takie przedsięwzięcie, to istny fenomen! Jestem pod wielki wrażeniem chęci i zapału do zoranizowania czegos tak pieknego. WIELKIE DZIĘKI!!!  Dodatkowo pragnę podziękować mojej wspaniałej ekipie, z którą miałem przyjemność walczyć z tym wyzwaniem - Kao, która dzielnie towarzyszyła przy finałowym dniu, jak i Budgetowi i Vulpeculi za super zabawę w dniu premierowym! No i oczywiście wszystkim obecnym na premierze, dzieki czemu poszukiwania nabrały lekkiego smaczku rywalizacji.:)DZIĘKI WAM WSZYSTKIM!!! :D