Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

1304571 2014-06-19 18:00 rekomendacja Victor+ (user activity4340) - Znaleziona

No i udało się. Miałem już dosyć tego projektu. Jeszcze niedawno chciałem odpocząć od miasta to teraz mam dosyć keszowania w lesie. Cierpliwość została wyczerpana. Zostało jeszcze trochę skrzynek projektowych do zebrania lecz współrzędne udało się poskładać. Ścieżkę dokończę mam nadzieje w wakacje lecz muszę teraz odpocząć od wycieczek w tamtym kierunku.

Wielkie gratulacje dla założyciela. Nie lada wyczynem jest projekt ukończyć, a co dopiero go stworzyć. Jestem pod wielkim wrażeniem. Cała gwiazda trzymana w jednolitym charakterze. Mam na myśli tu pojemniki zarówno te mikro i klipsiaki oraz kolor niebieski. Nie zastał mnie żaden mikro mikro świstek papieru. Jak dobrze liczę to chyba 2 logbooki nie były pokryte laminacją reszta standardowo. Dzięki wielkie za kawał dobrej zabawy. Podejmowanie takich keszy to przyjemność. 

FINAŁ na długo zapamiętam. Nie ma to jak w wybuchowym stylu podsumować cały projekt. Magnesów  niestety już nie zastałem, certyfikaty zostały jeszcze 4. Siedząc przy finale rozmyślałem ile keszerów tam było ( w znaczeniu dosłownym). Jeszcze raz wielkie dziękuję !!!