Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

1256943 2014-05-10 21:00 rekomendacja izeq (user activity3770) - Znaleziona

Co by tu napisać o finale tak fajnego projektu. Zbieraliśmy go na dwa razy w bardzo podobnej ekipie (przy 2 podejściu dołączył Astro). Przy pierwszej połowie jak jak wszyscy wtedy zbierający mokliśmy w deszczu i marudziliśmy na pogodę. Było ślisko, mokro ale nadal zabawnie:PZa drugim podejściem pogoda była wręcz wyśmienita, nie padało i było nawet ciepło. Aż chciało się keszować. 

Skrzynki widać, że są dopracowane fajnie ukryte i zawsze coś może zaskoczyć (nawet jeśli patent jest znany). Wszelkiego rodzaju maskowania można poznać lub spotkać ponownie na ŁJP. Ale nie tylko za to jest przyznany tu order zielonej gwiazdy. 

Na wielką frajdę ze zbierania złożyła się też cała ekipa w składzie pabianicko-łódzko-łowicko-zawierciańsko-łaskowym czyli: Gałka, Maleska, anoriell, Astro, Bossu, Ryjek i Zybcio. Dzięki, że każdy z Was był częścią tej grupy, zbieranie z wami skrzynek i śmianie się z przeróżnych rzeczy złożyło się też na tą ocenę zielonej gwiazdy. 

A co do samego finału - jest on też super dopracowany i o dziwo zaskakujący:DJak już zbierzecie to będziecie wiedzieć o co chodzi. Otwieranie i wpisywanie się przy butelce szampana to idealny pomysł na który wpadła Maleska. Ba! Ten szampan smakował jak zwycięstwo:PW końcu byliśmy pierwszą ekipą, która zebrała całe 100% skrzynek włącznie z Piotrkowem Trybunalskim, które powróciło 2 dni temu. 

Za te wszystkie wspomnienia, maskowania, spotkania, spacery i różne takie dziękuję też Nefrytowi, którego skrzynki były idealnym pretekstem do spędzenia 2 dni biegając po polach, lasach i nawet rzekach. 

P.S. Nadal się zastanawiam czemu nie ma skrzynki Pabianic w projekcie! :P 

Ostatnio edytowany 2014-05-11 14:48:00 przez użytkownika izeq - w całości zmieniany 1 raz.