Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Misja: OLSZTYN    {{found}} 72x {{not_found}} 1x {{log_note}} 4x Photo 232x Galeria  

1067 2007-02-25 00:00 Magnoom (user activity85) - Znaleziona

Przygotowania do misji i wstępne rozpoznanie terenu działań przeprowadzono na kilka dni przed planowaną realizacją. W ich skład weszły poza zapoznaniem się z materiałami dowództwa również analiza zdjęć satelitarnych, szczegółowych map, przewodników, prognoz pogody, itp.

Desant w rejonie działań przeprowadzono 25 lutego 2007 o godzinie 11:30 wykorzystując transport własny oddziału. W składzie drużyny rozpoznawczej znalazł się Damian 'Magnoom' oraz Agnieszka. Niestety nie udało się wykorzystać elementu zaskoczenia i oddział został wykryty tuż po wylądowaniu (opłata parkingowa i bilety wstępu). Po poniesieniu znikomych strat udało się jednak oderwać od sił wroga i mimo wzmożonej aktywności innych oddziałów w rejonie działań rozpoznawano kolejne obiekty. Dokumentację fotograficzną przedstawiającą stan faktyczny obiektów w dniu osiągnięcia celu misji przedstawiamy jako załączniki.

Ewakuacja zespołu z rejonu działań przebiegła bardzo sprawnie w kierunku na Biskupice. Tam w stadninie koni i gospodzie nastąpiło spotkanie z siłami sojuszniczymi połączone z uzupełnieniem prowiantu i regeneracją sił. Wraz z sojusznikami (Monika, Marcin i mała Zuzia) przeszliśmy do wykonywania innych zadań przewidzianych w tym dniu (ale to już w innym raporcie).

Obrazki do tego wpisu:
Obiekt 1
Obiekt 1
Obiekt 2
Obiekt 2
Obiekt 3
Obiekt 3
Obiekt 4
Obiekt 4
Obiekt 5
Obiekt 5