Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu 21.Coobe'go Górskie Wędrowanie - Mobilny Taternik    {{found}} 38x {{not_found}} 4x {{log_note}} 13x Photo 45x Galeria  

1038613 2013-10-17 00:57 piostu (user activity480) - Skrzynka przeniesiona

No i Taternik znalazł nowe mieszkanko. Z poprzednich logów wyczytalismy z BlueAsią że taternik powoli kieruje się znad Morskiego Oka w drugi koniec Tatr, więc postanowiliśmy, że troszkę mu w tym pomożemy :)
Nie udało się następnego dnia po podjęciu, bo nasza nano-keszerka postanowiła ogłosić bunt i nie chciała za bardzo wyjść w góry, następnego dnia powstrzymała nas pogoda, więc dopiero dzisiaj udało się wyjść w teren. Skoro więc mobilniak chce iść na zachód, a my z maluchem nie będziemy się pchali w góry,więc oczywistym wyborem była ... dolina Chochołowska:)Tam tez jest aktualne mieszkanko taternika, za którego serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.
Teraz czas na to, na co czekaja nastepni znalzacy czyli :

AKTUALNE MIEJSCE UKRYCIA:

koordy:
N49 15.154
E19 48.919
z dokładnością +- 3m
miejsce:

dolina Chochołowska, miejsce łączenia zielonego szlaku do polany chochołowskiej z czarnym szlakiem do doliny kościeliskiej (ścieżka nad reglami).

opis słowno - muzyczny miejsca ukrycia:

Idąc od Siwej Polany w stronę schoroniska na Polanie Chochołowskiej,
mnej więcej w połowie trasy, po lewej stronie do zielonego szlaku dochodzi czarny. tuż za tym miejscem, nadal po lewej stronie, jest kilka pniaków pozostawionych przez upadające drzewa, z czego dwa pierwsze najbardziej rzucają się w oczy. kesz jest pod drugim z kolei, patrząc w stronę Polany Chochołowskiej ( charakterystycznym znakiem tego pniaka są dwa malutkie świerki wyrastające z jego szczytu ). W razie problemów ze znalezieniem zdjęcia wyjaśniają wszystko.

jeszcze raz dzięki i pozdrawiamy 
Piostu&BlueAsia.
Obrazki do tego wpisu:
Wstęp
Wstęp
Rozwinięcie
Rozwinięcie
Finał
Finał