2026-02-27 15:23
Mazek25
(
3095)
- Found it
2026-02-27 15:20
Remol19
(
10186)
- Found it
Skrzynka tygodnia !!! za pokazanie miejsca powinna być osobna nominacja! Panie!! to nas spotkał niezły portal do innego, równoległego
Klimat na zieloną, cała reszta również. Kto nie da rady od Waypoint jak my za dnia, to polecam wejście od głównej drogi, jest furtka otwarta ( ba!, z klamką
reszta to już same delicje. Koniecznie całość trzeba zwiedzić. Konsultując się z Bumagiem, jako ostatnim znalazcą, po eksploracji górnych pięter docieramy gdzie trzeba. Wszystko jest gdzie ma być.
Przypadkowym przejazdem po godzinach pracy :-)
Dziękuję za pokazanie miejsca i opis, oraz skrzynkę. Pozdrawiam Remol19
2026-02-06 17:41
BUMAG
(
13292)
- Found it
2025-01-01 12:36
Bartek111
(
11487)
- Found it
Pamiętam to miejsce jeszcze z początków harcerstwa.
Nigdy żeśmy tu nie weszli drużyną (za to byliśmy w Okrąglaku), i chyba trochę nawet żałowałem.
Pamiętam jak zaczęła się budowa budynku obok.
Wyglądało to dziwnie, no ale na keszach człowiek nie takie rzeczy widzi, więc w sumie fajnie że budynek zyskał drugie życie.
A potem budowa stanęła. I stanęła. I stanęła tak na amen.
Jestem ciekaw czy ktokolwiek to dokończy.
Z szeregowcami koło Wandy się udało.
Ale z dworcem na Maczkach już nie.
Bardzo dziękuję za kesza i pretekst do chwilowego pozwiedzania urbexu.
O dziwo nie ma aż tylu śmieci jak się spodziewałem.
Wnętrze jest rzekłbym że nawet stosunkowo czyste.
2024-12-29 17:56
unkas
(
18481)
- Found it
Żal panie żal. Dzięki za pretekst do zwiedzenia.
2024-12-29 07:24
Tris
(
18361)
- Found it
Kesz na miejscu, dzięki.
2024-09-19 09:30
coosiek
(
5308)
- Found it
Elegancko TTF się trafił :)
Fajnie tak sobie połazić samemu wśród pustki i kapiącej wody. Pamiętam jeszcze jak naprzeciwko robiłem daaaawno temu swój pierwszy urbex - KWK Sosnowiec, po którym zostały właściwie już tylko wspomnienia. Akurat wtedy nie szło zwiedzić elektrowni ;)
Do kesza trafiłem na samym początku zwiedzania choć żeby sobie obejść całość musiałbym chodzić znaczenie dłużej.
Dzięki za zachęcenie mnie do odwiedzenia miejsca, które tyle razy mijałem i nigdy nie miałem po drodze.
2024-06-18 11:47
Chrząszcze2
(
17867)
- Found it
2024-05-26 09:00
Chochlik.
(
10642)
- Found it
Dzień zacząłem dziś nieplanowo wcześniej niż wynikałoby to posiadania wolnego weekendu. Ale to bardzo dobrze, bo gdy jechałem po kesza byłem już w pełnej gotowości. Miejsce na ukrycie skrzynki rewelacyjne, ale architekta który zaprojektował tę przebudowę, powiesiłbym głową w dół na pobliskim szybie. To połączenie nowego ze starym wypala mi oczy
Sam keszyk pomimo ogromnej przestrzeni znalazłem dość szybko. Bardzo ładne certy i logbook. Gwiazdka się należy jak nic.
FTF
Dzięki :-)