Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu 4 Czy Parki Narodowe mogą liczyć na wsparcie?    {{found}} 2x {{not_found}} 0x {{log_note}} 1x  

4112441 2022-11-24 10:12 dzejbi (user activity6157) - Komentarz

Świętokrzyski Park Narodowy nie może. Dzisiaj priorytetem centrum turystyczno-pielgrzymkowe. Wzmocniona ochrona prawna terenów cennych przyrodniczo wszak istnieje, ale tylko na papierze.

4112379 2022-11-24 00:05 Banderzwierze (user activity150) - Znaleziona

Zaległy wpis z (synchronizacja z GC):

Dziękuję bardzo za organizację ognik, szlaku keseskigo i samą skrytkę! Fajne maskowanie - i wcale nie oznaczone;-)Znależliśmy bez trudu na szlaku. Fajne urozmaicenie spaceru! Bardzo dobrze wspominamy całą ścieżkę. Solidna porcja wiedzy. Pozdrawiamy organizatorów!

4112372 2022-11-23 23:57 PtakDziubDziub (user activity179) - Znaleziona

Zaległy wois: Ścieżka odwiedzona w dniu publikacji tj. 12.11, w sumie wiedzieliśmy, że nie wyrobimy się na 9-tą, stojąc na wahadle budowanej drogi tylko patrzyliśmy jak ktoś samotnie zgarnia FTF za FTFem. W momencie wjazdu na parking powitała nas machająca wesoła grupka. O, znajome twarze - poczekali na nas i razem ruszyliśmy w fascynującą podróż ku przygodzie. Jak się okazało na miejscu problemy z zasięgiem, na szczęście skrytki zapisane offline, ale co to? Już ktoś przed nami szedł. No cóż - jesteśmy trzeci na trasie, ale to wcale nie jest źle. Wesołą grupką szliśmy zdobywając kolejne kesze i napotykając innych wesołych ludzi. Kolekcjonowaliśmy więc na drodze nie tylko wiedzę, kesze ale i jak się okazało - keszerów:DByło bardzo miło, a najmilej wspominamy przepięknie opisane i przemyślnie opracowane kesze z dość zaskakującą niekiedy zawartością. Aż favików brakło. Świetna seria, byliśmy pod wrażeniem staranności z jaką została przygotowana. Na pewno była pracochłonna.
Ścieżkę przeszliśmy silną ekipą jako trzeci (od pewnego momentu w większym towarzystwie jako drudzy, a potem jeszcze raz, jeszcze silniejszą ekipą z powrotem). W międzyczasie zrobiło się ciemno i zimno, ale w ramach kontynuacji trendu pierwszy i ostatni kesz zebraliśmy już całą gromadą jako wspólne FTFy, żeby nie powiedzieć, że kohortą.

Wielkie dzięki dla autorów za włożoną pracę i danie okazji do aktywnego spędzenia soboty wśród pięknej przyrody Gór Stołowych! Bardzo dziękujemy organizatorom za możliwość przeżycia wspólnej przygody. Czegoś więcej niż tylko przedreptanie z ładnego punktu A do ładniejszego punktu B. Nazwijmy to keszerskim pośrednim punktem Ą. Oby te punkty przetrwały jak najdłużej, a wiadomo że każda przyjaźń wymaga drobnej pielęgnacji raz na jakiś czas. Darz bór!

4101411 2022-11-08 14:49 Centrum Obsługi Geocachera - Komentarz Centrum Obsługi Geocachera

Skrzynka została zaakceptowana przez OC-Team