Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Geocachingowe andrzejki w Garnierówce    27x 54x {{log_note}} 6x Photo 1x Galeria   Pokazuj usunięcia Pokazuj usunięcia

3839190 2021-11-30 21:06 Burzyki (user activity1883) - Uczestniczył w spotkaniu

Wszystko co zostało wcześniej powiedziane zgadza się w 100%. Spotkanie bardzo udane, kesze super, opisy jeszcze ciekawsze. Miło sie keszowało z ekipą Ślasko- Łódzko-Częstochowską. Wielkie podziękowania dla uhuhu oraz Agaty i całego personelu Garnierówki. Żarełko było bardzo smaczne, a serniczek wyborny. Została mi jedna geościeżka do znalezienia, i to będzie powód żeby tu wrócić. Z zapowiedzi wiem że wiosną w okolicy będzie kolejny event, z niecierpliwością czekam na informację, do zobaczenia.

3838800 2021-11-29 22:44 poop (user activity2262) - Uczestniczył w spotkaniu

Mój staż eventowy jest skromny, więc prawie nikogo nie znałem. Mimo to, to były dobrze spędzone 2 dni. Mnóstwo nowych keszy z ciekawymi maskowaniami (czy uhuhu jest jakimś robakofilem? :P). Na początku się bałem tych Ubrexów, bo byłem z dwoma świeżynkami, które nigdy po takich nie chodziły, ale okazały się nadwyraz lajtowe.

Przekąsek i przysmaków było mnóstwo, brzuszek był zadowolony:DNocowanie w klasztorze przypomniało mi trochę nocowanie na zamku w Golubiu-Dobrzyniu, podobny klimat. Na zwiedzaniu dużo przegapiliśmy, a szkoda, bo się trochę zatory porobiły na wieży. No i że też tego kesza nie było w krypcie...:PUdało się nawet wylosować gifty na koniec.

Dziękuję organizatorom i liczę na powtórkę w przyszłości!

3838720 2021-11-29 20:58 Chrząszcze2 (user activity1190) - Uczestniczył w spotkaniu

Tragedia! Internet słaby, widok z okna taki sobie, przewodniczka piła alkohol, iskry, dym w oczy od ognia. Kiełbasy do łapy jak małpom, wszystko z keczupu. Nachalny, biegający za gośćmi zakonnik sprzedawca . Wszystko z buta trzeba robić, zabytki? Rudery!. Horror, dzieci płaczą bo Mario zagląda do trumien, a na deser czarcie pazury!. Burdy w wirydarzu,  organizator HUHUHU bez litości dla współgraczy nawet nieletnich. Dzwony włączają po nocy, a światła k...wa na wieży nie potrafi taka jedna z drugą Forgotten zgasić!

Fundator obiektu w grobie się przewraca. Koniecznie trzeba to powtórzyć ! Nie będzie miał odleżyn...

 

Trauma

 

 

3838661 2021-11-29 18:40 crazy_baby (user activity11872) - Uczestniczył w spotkaniu

Nio I znowu nie zdążyłam przed Victora wpisem..grrr. bo ja wiadomo, zadem wpis ponni nie będzie już tak istotny. W takim razie skrótowo napiszę, że sam event, nieznane dotąd okolice Głębowic ze wspaniałymi urbexami, mega falowanymi i dziurawymi drogami nie mają sobie równych.  Organizacja na najwyższym poziomie, na bogato gastronomicznie, dużo ciekawej wiedzy i historii, mostwo zabawy i śmiechu przy planszowkach, swietna frekwencja keszerska, do cudna pogoda i wspanialenokolicznosci przyrody. Bawiismy się świetnie od piątkowego wieczoru do poniedziałkowego popołudnia. Po samym evenciebjakos słabo się czuliśmy i nie wiem czy to za sprawą zmeszania grzańca z whisky+pepsi czy kolejnej wesołej zarwanej nocce. Szkoda tylko, że z noclegiem nie wypaliło jak miało, ale nie może być tak idealnie, żeby byla chrapka na kolejny evencik. Dla nas to był pierwszy w tym województwie, pomimo chyba z 60 keszerskich spotkań na koncie. Ale musle, że z pewnością nie ostatni. Dziekujemy przede wszystkim Agacie z którą bylismy w stałym kontakcie załatwianiem noclegów. Dziekujemy za super towarzystwo na keszowanu naszej ekipie z południa. Nio i wielkie ukłony dla glownegonorganizatora wraz z pomocnikami, bez którego nas wszystkich by tu nie było. Przede wszystkim za to, że mu się chciało, że absolutnie nie wialo nudą, za ogromną ilość świetnych keszy, geosciezek i pokazania nam z humore  tak wspaniałych miejscówek. Za całość powinna być zielona gwiazda nionale nie ma tu takiej opcji. Dziekujemy i teraz z większym zainteresowaniem będziemy śledzić eventy w Waszych rejonach.

 

3838636 2021-11-29 17:44 Victor+ (user activity4257) - Uczestniczył w spotkaniu

Reprezentacja Łodzi wykruszyła się na 3 dni przed eventem, podobno mieli zbyt bliski kontakt z osobą ;)

making love GIF

Zostałem sam, oczy pełne łez, stałem już na krawędzi urwiska, już miałem skakać ale w ostatniej chwili zadzwoniła ForgottenSilesia. 

Jump Cliff GIF

Zaplanowanie logistyczne bezbłędne. Z Łodzi do Częstochowy do Hr. JanUsza o 4:30, z Częstochowy do Knurowa do GFSa o 6:30, z Knurowa do Głębowic już w komplecie z Chochlikami zygzakiem po keszach. 

Car Commercials GIF

 

Nogi paliły od biegania za Hrabią, moje statystyki szybowały prawie tak szybko jak inflacja i ceny paliwa. 

Run Away GIF

 

Krótki sen przed wyjazdem, zmęczenie od chodzenia w deszczu, wyczerpane baterie w smartfonach to powody żeby… ponapieprzać jeszcze FTFy przy kapliczkach.

Rain Cuteness GIF

 

Zakola już na pół głowy od myślenia nad quizami, garb od schylania się po zakopki, trzęsące się ręce od zwijania mokrych logbooków do eppendrofek to oznaki, że stałem się właśnie mężczyzną z 4 z przodu. W takim tempie jak przy keszowaniu z GFSem i Hrabią to nie zdążę zalogować keszy z weekendu w Głębowicach, a już znajdę 5000 skrzynkę. 

Julius Caesar Dancing GIF by Checkatrade.com

 

Nigdy nie byłem tak blisko Boga jak przy kapliczkach, raz to nawet chwyciłem Maryję za nogi ;)

Homer Simpson Art GIF by Animation Domination

 

Na wieczór zakwaterowanie, piwo i można iść spać.

Halloween Lol GIF by BrownSugarApp

Dzień drugi zaczęliśmy od urbexów. Ja to myślałem, że opuszczone budynki są opuszczone czyli nie ma w nich ludzi i nikt się nimi nie interesuje. A tutaj brakowało miejsc parkingowych.

cars job GIF

 

Prace remontowe w SPA prowadziliśmy wspólnie z Burzykami.

 

Dojeżdżając do którejś skrzynki zaobserwowaliśmy konflikt w ekipie śląskiej – gagu został mocno poturbowany przez mangusa i to na oczach keszerów z całej Polski. ;)

Melissa Mccarthy Fight GIF by Saturday Night Live

 

Po południu Jaśnie Hrabia Jan.Usz zaprosił nas na swoje włości. No i tu się zawiodłem – nawet kurzy nie powycierał.

Weekend Horse GIF by The Wiggles

 

Ognisko zapłonęło.

flame thrower fire GIF

 

Grzaniec z Monią lał się strumieniami ;)

Drinking Beer Lol GIF by America's Funniest Home Videos

 

Ciachol trzymał swojego dobermana żeby przypadkiem nie zapoznał się z garem z kiełbaskami ;)

angry dog GIF

 

Przyszedł czas na zwiedzanie posiadłości J.A. Garniera i jak się okazało to nie był prezes firmy produkującej kosmetyki do pielęgnacji włosów i twarzy ;). Choć zabalsamowany to on był zdrowo;);) ;)

mummy GIF by euronews

 

Grupa zwiedzająca bardzo pochłonięta opowiadaniem Agaty i keszami. Słowa Agaty można było traktować za żywe spoilery np. ‘’W KRYPCIE NIE MA KESZA!!!’’ ;)

Janet Varney No GIF by IFC

Klasztor bardzo ciekawy. Nanette była zaskoczona, aż przecierała oczy ze zdumienia. Jak się później okazało przecierała czoło po dotknięciu nim zaschniętych gołębich odchodów ;)

Scared Dog GIF

 

Moją uwagę przyciągnęły lekcje jogi z nieską. Nie tyle same lekcje były ciekawe co wykonywanie ćwiczeń tych bardziej krępych keszerów ;)

Dog Oops GIF

 

Szabla wniósł na salę niebezpiecznie przedmioty i wcale nie byli to Stasiu i Blondi ;)

Cul De Sac Crash GIF by SundanceNOW DocClub

 

Po zaliczeniu kilku ownów i mobilków młody Chrząszcz zaczął coś ciulać ;). Ale dzięki temu, że jestem uczciwym keszerem i udało mi się przegrać co umożliwiło mi wpis do logbooka na 2 miejscu ;)

Nose Lying GIF by GEICO

 

Natomiast stary Chrząszcz doskonale wie, że zdrowie jest najważniejsze i uraczył wszystkich witaminą OC ;)

Sexy Happy Hour GIF

 

Wybiła 22:00 a u rubina spodnie cały czas wysoko podciągnięte ;)

pull pants down GIF by America's Funniest Home Videos

Najwięcej śmiechu zawdzięczam poopowi i grze w skojarzenia, którą przyniósł. Wzbudziła chyba największe zainteresowanie. No może nie gra ale nasze reakcje.

Wybuchy śmiechu Karougeki i litościwe spojrzenia Tomka ;)

John Goodman Lol GIF by Roseanne

Wybuchy euforii z wygranej u ekspresyjnego p0p3y’a.

Miguel Herrera Win GIF

 

Wielkie podziękowania dla ojca założyciela, ubawiłem się że u hu hu. Cieszę się, że mogłem w końcu poznać gwaranta udanych spotkań dolnośląskiej ziemi. Niezmiernie cieszy mnie fakt kolejnych dwóch spotkań, które po cichu knujecie z Agatą. Zapisuję się w ciemno. 
Dziękuję śląskiej ekipie za przygarnięcie mnie pod swoje skrzydła przez 3 miło spędzone dni.

Dziękuję Wszystkim przybyszom, nadal wiele twarzy nie jestem w stanie przypisać do nicków ale jest już lepiej. Mam nadzieję, że na kolejnym evencie z grubej rury będzie podobna frekwencja - odliczamy miesiące, tygodnie, dni do MRU!

Ostatnio edytowany 2021-11-30 22:30:50 przez użytkownika Victor+ - w całości zmieniany 1 raz.

3839292 2021-11-28 23:55 norbinorek (user activity11297) - Uczestniczył w spotkaniu

bez dwóch zdań to był event który na długo zapamietam a synonimem  doskonałości i solidnej pracy bedzie odtąd słowo ,, Uhuhu " :) 

świetnie sie bawiłem zarówno w samym obiekcie jak i w okolicach o co zadbał znowu Uhuhu , należą się takze podziekowania dla całej miejscowej ekipy która przyczyniła się do tego wydarzenia 

kapitalne miejsce , swietna organizacja , szkoda że to zawsze jest tylko przez chwilę , cieszę się ze mogłem tu byc za co dziekuje także współtowarzyszom , 

serdeczne pozdrawiam i pieknie dziekuję 

3838194 2021-11-28 21:57 Algida (user activity3830) - Uczestniczył w spotkaniu

Wspaniałe spotkanie! Dziękuję Uhuhu i Agacie za przygotowanie weekendowych atrakcji, rozrywek i rozpieszczek. Jeszcze długo będę wspominać spacer śladami kochliwego hrabiego, urocze krajobrazy i sparingpartnerów na wieczornych turniejach. Po prostu było świetnie! Do zobaczenia:):) :)

 

3838096 2021-11-28 21:15 TrampCrumbTeam (user activity1008) - Uczestniczył w spotkaniu

Oj bracie Uhuhu! Cóż to był za event?!?!

Bardzo ciekawe miejsce, pięknie odbudowane, niezwykle miła obsługa i mnóstwo odjechanej braci keszerskiej.

Czego można chcieć więcej?

Rozmowom, grom i zabawom nie było końca. Bardzo dziękuję za taką organizację i przyjęcie.

Przedział wiekowy też imponujący od Stasia po Włodka ;-)

3837655 2021-11-28 16:28 GoMatis (user activity295) - Uczestniczył w spotkaniu

Dziękuję bardzo - podłączam się do wpisu Karougeki.

3837651 2021-11-28 16:18 Karougeka (user activity1204) - Uczestniczył w spotkaniu

Ogromnie dziękuję za zorganizowanie tego eventu ze strony OC uhuhu, ze strony stowarzyszenia niezastąpionej Agacie i grupie wolontariuszy, którzy stworzyli klimat i opowiedzieli historię tego miejsca. Jako, ze rodzinnie byliśmy juz od piątku wieczór to udało się uszczknąć tajemnicznosci obiektu, ale i rozpocząć interesujące rozgrywki gier wszelakich kontynuowanych do ustraty sił dnia następnego.
Co najważniejsze dziękuję ogromnie za ciekawe, przemyślane i zrobione z dużym poczuciem humoru geosciezki.
Pozdrawiam serdecznie.

3838323 2021-11-28 13:55 illie (user activity633) - Uczestniczył w spotkaniu

Event oczywiście kapitalny! Dziękuję za możliwość pozwiedzania tak pięknie odremontowanego klasztoru i jego zakamarków oraz poznania ciekawostek, które sie w nim kryją. Bawiliśmy się znakomicie:)

Świetnie było spotkać ponownie już poznane osoby i poznać na evencie nowe buzie :)

Organizacja i nowe ścieżki - wystrzałowe, wszystkich niestety nie udało się złapać, wygląda więc na to, że przyjdzie nam jeszcze tu zabawić w przyszłości. Na wszystkie przyszłe eventy uhuhu piszemy się w ciemno:)Pozdrawiamy illie i mąż :)

Ostatnio edytowany 2021-11-29 10:08:43 przez użytkownika illie - w całości zmieniany 1 raz.

3837054 2021-11-28 09:45 rubin (user activity16893) - Uczestniczył w spotkaniu

Świetna organizacja, super miejsce, fajni ludzie, mega event. Dzięki piękne za wszystko. 

3837710 2021-11-28 09:03 Bar i Lepsza Połówka (user activity4315) - Uczestniczył w spotkaniu

Ten event był po prostu wspaniały.

Klasztor to nie tylko piękne, ślicznie odrestaurowane ogromnym kosztem sił i środków miejscowej ludności, tajemnicze, historyczne miejsce, ale i doskonale prowadzony hotel. Wygodne pokoje, smaczne śniadania, kompetentna i bardzo miła Obsługa. Jeśli się uda, zamierzamy tam powrócić, a tymczasem dziękujemy za gościnę. :-)

Dopisali ludzie, którzy pozjeżdżali się z wielu stron i było nas tylu, że prawie nie mieściliśmy się w dużym refektarzu podczas posiłków i wieczornych zabaw. 

Atmosfera tego "zjazdu" mogłaby ogrzać z powodzeniem cały klasztor, ale mimo to włączono i centralne. ;-)

Dopisali Organizatorzy, którzy nie szczędzili sił, żeby uatrakcyjnić nam pobyt - dziękujemy!  

Zwiedzanie klasztoru, zwłaszcza wieży, krypty i piwnic to było "Coś", a opowiadane przez Panią Agatę historie zrobiły na nas duże wrażenie.

Ale i tak największe słowa uznania i podziękowania kierujemy do Uhuhu, który to wszystko ogarnął i stworzył niezwykłe, pełne humoru i ciepła liczne skrzyneczki (ponad 50!) w bardzo różnych, zawsze zaskakujących i wzbudzających uśmiech maskowaniach, pogrupowane w kilka geościeżek.

Bawiliśmy się wspaniale i chociaż wiedzieliśmy (bo już tego zaznaliśmy), że Uhuhu to Niezawodna Firma Keszerska, to i tak byliśmy bardzo mile zaskoczeni.

Dziękujemy wszystkim Organizatorom, Gospodarzom i Braci Keszerskiej za to niezapomniane wydarzenie. :-)

3837044 2021-11-28 08:45 ELF-HUNTER (user activity2194) - Uczestniczył w spotkaniu

Super spotkanie. Ciekawe historie i nietuzinkowi ludzi z któtymi można rozmawiać bez końca. 

3838166 2021-11-27 23:22 gura11 (user activity3021) - Uczestniczył w spotkaniu

I ja tu byłem mimo, że grzanca nie piłem ;)

Super dzien - mega okno pogodowe, swietne skrzynki, potem jedzenie, picie i planszowkowanie. A na deser zestaw lesnej fauny drepczacej po drodze powrotnej (dziki, lisy, jelen, wilk;))

Podziękował serdecznie wszystkim 

3836952 2021-11-27 23:00 JuzekGCO (user activity4) - Uczestniczył w spotkaniu

Dzięki dla Wszystkich za piękne chwile.

3838724 2021-11-27 23:00 Wesker (user activity6216) - Uczestniczył w spotkaniu

Event pod każdym względem doskonały. Dużo znajomych twarzy, ale także sporo nowych. Jako, że nie na wszystkie eventy się jeździ, a większość osób zna się tylko z logów to próbowałem część rozpoznać. Bardzo miło się rozmawiało, a także podejmowało skrzynki mijając się z niektórymi. Spotkanie jak i ugoszczenie na najwyższym poziomie. Chyba najbardziej śmiechowe okazały się gry wieczorową porą, trwające do rana. Fajnie jest patrzeć się z boku jak kilka województw bawi się ze sobą pomimo dzielenia ich nierzadko setek kilometrów.

Dziękuję Uhuhu za organizację, a przede wszystkim wkład w postanie kilku sporych projektów. To dużo zainwestowanego czasu, który może się nie zwróci, ale który nam keszerom dostarczył mnóstwa przyjemności w szukaniu i w podejmowaniu. Potem jest także serwis, o którym już nikt nie będzie pamiętał. Podziękowania także dla Agaty i wszystkich osób pracujących zakulisowo przy naszym spotkaniu.

Dużo ciekawych maskowań i przede wszystkim kesze z jajem to coś co lubię i sprawia mi przyjemność w podejmowaniu. Tu dodatkowo można było podziwiać piękno przyrody oraz pięknej zabudowy (od urbexów po zabytki).

Nie zdążyłem się ze wszystkimi pożegnać, ale wierzę , że spotkamy się jeszcze nie raz...

Dziękuję jeszcze raz za kawał dobrej roboty i wszystkim za obecność:)Do zobaczenia na szlaku ...lub w logach ;)

3838349 2021-11-27 22:04 szabla (user activity3923) - Uczestniczył w spotkaniu

Świetne spotkanie, udało nam się dotrzeć już w piątek, pozostać aż do niedzieli i nie żałowaliśmy. Miejsce bardzo klimatyczne, z dala od większych miejscowości, starannie odbudowane, jest gdzie chodzić a i nocleg można znaleźć. Klasztorna ekipa bardzo pomocna w każdej sprawie. Brać keszerska tłumnie odwiedziła te stare mury, dzięki czemu mogliśmy poznać znane tylko z logbooków osoby do konkretnych twarzy a i spotkać starych znajomych spotkanych wcześniej na szlaku.  Przy okazji można było zaspokoić nieco głód keszerski skrzynkami na wysokim poziomie, z ciekawymi opisami jak i skosztować smacznej darmowej lokalnej kiełbasy z ogniska jak i bigosu po wieczornym zwiedzaniu ciekawego obiektu. Ciepłych szlachetnych trunków także nie brakowało, było co robić cały dzień i noc. Bawiliśmy się razem z Blondi i Stasiem wybornie dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania organizowane przez Uhuhu. DZIĘKUJEMY.

3838110 2021-11-27 20:00 noorbi (user activity4025) - Uczestniczył w spotkaniu

Jeśli wydaje Ci się, że nic nie przebije poprzedniego eventu to Uhuhu wyskakuje megaandrzejkami z noclegiem w klasztorze:)I do tego serwuje kilka świetnych geościeżek, takich z humorem i tematycznymi maskowaniami! Podziw i szacun.

Dziękuję wszystkim organizatorom i uczestnikom za przednią zabawę, mnóstwo atrakcji, konkursy, gadżety, zwiedzanie, lochy, ognisko, grzaniec, bigos, wieczorne planszówki...długo by wymieniać, kto nie dotarł niech żałuje. Na kolejne zapowiadane spotkania oczywiście walimy jak w dym.

3837230 2021-11-27 18:00 Vilku (user activity2848) - Uczestniczył w spotkaniu

Rekomenduję uhuhu jako założyciela eventów, jeden dzień a tyle keszo-atrakcji, dzięki!

3839076 2021-11-27 17:49 Lumen (user activity5064) - Uczestniczył w spotkaniu

Dobrze, że do eventów robi się wpisy, bo z głosem u mnie do tej pory problemy. Nie mogę się pozbyć chrypki, zwłaszcza po planszówkach z Wami wszystkimi.:DA ja głupia myślałam, że po grach planszowych to tylko nadgarstki bolą:)Dziękuję organizatorom za rozgrzewające ognisko, kawę, herbatę, pyszny serniczek i wyborny bigosik! Cieszę się, że zwiedziłam Garnierówkę od piwnic aż po dach (trochę tych schodów się pokonało). Wieczór spędzony w refektarzu mógłby trwać miesiąc a i dalej nie mielibyśmy dość:)Szczególne podziękowania kieruję do głównego winowajcy mojej chrypki i nieprzespanej nocy - uhuhu - chapeau bas!! Na kolejne eventy piszę się w ciemno!

 

3838521 2021-11-27 15:37 rredan (user activity6845) - Uczestniczył w spotkaniu

To już kolejny, bodaj piaty event zorganizowany przez  uhuhu, w którym mieliśmy okazją uczestniczyć i - nie do wiary -  każdy okazuje się jeszcze lepszy od poprzedniego. Andrzejki wraz z majówką piękną klamrą spięły naszą keszerską aktywność w cieplejszej połowie 2021 roku, nie tylko tematycznie ale i geograficznie. Natchnieni wrażeniami z Lubiąża postanowiliśmy odkurzyć stary pomysł powłóczenia się między dolnośląskimi zabytkami. I chociaż nie wszystkie (geo)ścieżki wyznaczone zostały przez Leszka i nie wszystkie znalezione przez nas w tym czasie skrzynki były jego autorstwa, to właśnie on jest odpowiedzialny za to, jak i gdzie spędziliśmy kilka wiosenno-letnich weekendów, w dodatku tych najbardziej udanych spośród nich. Mamy mnóstwo nowych wspomnień, podreperowaliśmy staty, a przede wszystkim poznaliśmy wspaniałe miejsca, do których, gdyby nie OCPL, na pewno byśmy nie dotarli, zaś w fotoalbumie zaroiło się od urokliwych landszatfów. Na koniec tegorocznych dolnośląskich wojaży trafiła się Garnierówka. Nie mogło być lepiej: świetne kesze schowane w przepięknej okolicy, ruiny, urbeksy i cudowna pogoda. Musi mieć uhuhu niezłe wtyki tam, na górze, bo sobotnie warunki na tle ostatnich szaro-burych kilku tygodni i - jak się okazuje - również dni następnych zakrawają na istny cud. Wszystko to zwieńczone doskonałą organizacją i atmosferą stworzoną przez Agatę i Leszka. Nic dziwnego, że i towarzystwo dopisało, wszak wiadomo, że uhuhu w roli organizatora przyciąga tłumy, a to w tym dziwnym czasie, w którym teraz żyjemy jest wartością samą w sobie. Bardzo dziękuję za gościnę i w ciemno zapisuję się na kolejne uhuhowe spotkania.

Obrazki do tego wpisu:
Ognisko
Ognisko

3838182 2021-11-27 00:00 borek99 (user activity827) - Uczestniczył w spotkaniu

Ciekawe miejsce, fajne spotkanie i super kesze (szkoda, że wszystkiego nie udało się złapać, ale na te parę najdalszych dla piechura zabrakło i czasu i sił, może kiedyś będzie okazja uzupełnić). Bardzo się podobało, jak tylko będę mógł i miał jak to chętnie przyjadę na kolejne w okolicy. Dzięki wielkie dla organizatorów całej imprezy.

3837915 2021-11-27 00:00 ForgottenSilesia (user activity6739) - Uczestniczył w spotkaniu

Wiadomo że jak Uhuhu weźmie się za robienie eventu to jest to wydarzenie na skalę ogólnopolską. Do końca nie wiedzieliśmy czy uda nam się dotrzeć, jak w końcu się zdecydowaliśmy to był problem z noclegiem, ale organizatorzy bardzo pomogli i finalnie udało się przybyć na spotkanie już w piątek. Organizacja na najwyższym poziomie, pierwsza klasa. Bardzo fajne spotkanie z historią i niesamowitymi ludźmi. Z zamkniętymi oczami i pisze się na następne spotkanie.
Dziękuję wszystkim za niesamowity klimat, pogaduchy, wspólnie spędzony czas i kupę śmiechu (szczególnie przy wieczornych grach).
Do następnego!

3837588 2021-11-27 00:00 p0p3y (user activity958) - Uczestniczył w spotkaniu

Podpisuję się pod słowami wszystkich zadowolonych uczestników rękami, a nawet i nogami. Było super. Dzięki

3837474 2021-11-27 00:00 Nannette (user activity15829) - Uczestniczył w spotkaniu

To było bardzo bardzo ale to bardzo fajne spotkanie. Mało kiedy spotyka się tak otwartych gospodarzy . Serdecznie pozdrawiam wszystkich wolontariuszy. Spotkanie zorganizowane perfekcyjnie . Zdążyliśmy wszytsko zwiedzić w słonecznie pogodzie a i czasu na integrację było dużo, co w dzisiejszych czasach naladowalo baterie ;)bardzo dziękuje uhuhu i ekipie, że wam się chce bo wtedy wszystkim się chce;)bardzo miło było też spotkać starych znajomych , a i zdarzyło się spotkać prawdziwe gwiazdy i legendy. Wszystkich ściskam i pozdrawiam.
   

3836743 2021-11-26 20:06 Hr. Jan Usz (user activity15980) - Uczestniczył w spotkaniu

Cudowne spotkanie. Wspaniali ludzie i świetna atmosfera. Dziękuję.

3835551 2021-11-26 08:36 gura11 (user activity3021) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Przyjadę przewietrzyć płuca ;) 

3835509 2021-11-25 21:30 uhuhu (user activity6324) - Komentarz

Dobry wieczór!

Z ostatniej chwili: w Garnierówce jest jeszcze kilka wolnych miejsc noclegowych, więc jakby ktoś coś, to dzwońcie do Agaty.

Pozdrawiam

uhuhu

3835016 2021-11-24 19:51 Vilku (user activity2848) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Chcielibyśmy przybyć jeżeli pogoda będzie łaskawa

3834978 2021-11-24 18:00 GFS (user activity20115) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Wszystko wskazuje na to, że będę.

3834513 2021-11-23 10:09 elf19586 (user activity2222) - Komentarz

Właśnie dowiedziałam się ,że mój mąż ma Covida a ja kwarantannę Dołączam się do słów KLABA Pozdrawiam Wszystkich Bawcie się dobrze

3834510 2021-11-23 09:28 KLAB (user activity540) - Komentarz

Właśnie przeczytałem, cóż też doo Uhuhu planuje,
Jeszcze większą żałość i smutek w sercu mym czuję


Wiatr w oczy i „czasy nadchodzą nowe”*

nielogiczne rozporządzenia zwalają na chorobę

W domu cały zeszły tydzień: poniedziałek, piątek ,„świątek”

Na kwarantannie jedno  a teraz znów  drugie z naszych dzieciątek

 

Ale to pewnie przez  listopad, pora dziwna taka

„ten czas jak wiadomo niebezpieczny dla Polaka”. **

 

 A. na spotkanie już wybierała z  naszego zestawu  gier, te pozycje mocne.

B. zaś „ostrzył” język na z Uhuhu „Polaków długie rozmowy nocne”

Ale umknie nam „przedziwny smak” z Garnierówki bigosu,

I zwiedzanie klasztoru, kesze i ścieżki - ot ironia losu.

 

Lecz  nawet  „ten bigos” tak bardzo nie dołuje,

Bo myślę, że sam "niezgorszy” gotuję.

Lecz tego, że spotkanie z Wami nam przepadnie, jak cierń w serce się wbija,

Bo bliska naszym sercom CAŁA KESZERSKA FAMILIJA…

Bardzo, oj bardzo  nam smutno i szczerze żałujemy,

Że się nie spotkamy i że razem nie pijemy... ;)

 

Pozostaje nam życzyć pogody, miłej  zabawy, ślemy pozdrowienia

A  z niektórymi z Was  przy AQQ  pewnie „zobaczenia”

P.s.  Na event do Garnierówki ciągnęło też jak konia lonża***

By od Uhuhu  odebrać zaległe certy jeszcze z Lubiąża :P


* cytat z Dylana w wykonaniu Muńka. Tłum. F. Łobodziński

** cytat z "Wedding Party" R. Kasprzyckiego, który parafrazował Wyspiańskiego ;)

*** „wątki końskie” mojej A. dedykuję

3834412 2021-11-22 23:09 uhuhu (user activity6324) - Komentarz

Dobry wieczór wszystkim!

Wywąchałem kolejne szczegóły organizacyjne, którymi się z Wami dzielę.

 

  • Ognisko będzie płonąć mniej więcej od 15.30.
  • Jak już zostało wspomniane, organizatorzy zapewniają nam drobny poczęstunek pod postacią chleba, kiełbasek na ognisko oraz ciepłego bigosiku na późniejszą kolację po zwiedzaniu. Nie będą tego jakieś szalone ilości, dlatego warto mieć ze sobą to, co najbardziej lubicie. Pamiętajcie, że na miejscu nie ma sklepów ani restauracji, ani bankomatu. Po zwiedzaniu można będzie skorzystać z przyklasztornego sklepiku z produktami lokalnymi, w którym podobno nawet będą ciasta :))
  • Nocne zwiedzanie obiektu poklasztornego zostało zaplanowane na godzinę 18.00. Organizatorzy bardzo proszą o punktualne przybycie – spóźnionym raczej nie uda się dołączyć do grup. Dwie przemiłe przewodniczki, Agata i Marta, podzielą Was na dwie grupy i oprowadzą, opowiadając i pokazując całkiem niezwykłe rzeczy. Koszt zwiedzania wynosi jedyne 10 zł od osoby (miejcie gotówkę!). Aby osłodzić Wam ten wydatek, przygotowaliśmy dwa bonusy. Po pierwsze, dostaniecie do rączek kartkę z prostą grą – zgadywanką. Po drugie, na trasie zwiedzania zostały ukryte cztery skrzynki wchodzące w skład jednej z geościeżek. Poza godzinami zwiedzania nie będą już tak bardzo dostępne, dlatego serdecznie zachęcam do udziału. A po trzecie i najważniejsze: obiekt jest naprawdę ciekawy i warto obejrzeć miejsca na co dzień skrywane przed niewtajemniczonymi.
  • Po zwiedzaniu czas wolny, do naszej dyspozycji będzie garnierówkowy refektarz, a niewykluczone, że także biblioteka oraz pokoik kanapowy. Jeśli macie ulubione planszówki – bierzcie.
  • Aby ułatwić Wam planowanie sobotnich marszrut, skrzynki pojawią się na mapie już w piątkowy wieczór.
  • Jakby coś, telefon do Garnierówki to 666-516-956. Telefon do Agaty jest w ogłoszeniu, do mnie: 606-128-413.

 

Pozostaje trzymać kciuki za pogodę. Życzę szczęśliwych dojazdów, pozdrawiam i do zobaczenia!

uhuhu

3834154 2021-11-22 00:38 Mario&Monia (user activity15361) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Oczywiście że będziemy . Do zobaczenia :)

3832654 2021-11-20 14:52 KLAB (user activity540) - Komentarz

Kwarantanna do przyszłej soboty, uziemiła  mlodszą część Plemienia KLAB (logiki w tym zadnej). Jest nam bardzo przykro, bo bardzo czekaliśmy na ten event, a szczególnie spotkania "z Panem UHUHU," (pamiętają, że OHOHO już było zajęte, a AHAHA brzmi niepoważnie;) ). Szkoda, że całą ekipą nie możemy się wybrać, ale "All for one and all for love.."  "Następną razą"

Ostatnio edytowany 2021-11-20 15:59:20 przez użytkownika KLAB - w całości zmieniany 1 raz.

3832348 2021-11-20 09:29 p0p3y (user activity958) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Przyłączam się do wątku ForgottenSilesia. Gdyby ktoś coś to proszę o info poprzez profil. Dzięki

3831872 2021-11-18 16:48 ForgottenSilesia (user activity6739) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Udało się ogarnąć inne tematy więc byłaby szansa aby pojawić się na evencie. Problem jedynie z noclegiem bo Klasztor już pęka w szwach. Gdyby ktoś miał info o dwóch wolnych łóżkach to jesteśmy chętni. W razie czego numer tele w profilu.

Edit. Udało się ogarnąć spanko więc meldujemy się we dwójkę na eventcie ;)

Ostatnio edytowany 2021-11-21 23:01:46 przez użytkownika ForgottenSilesia - w całości zmieniany 1 raz.

3830822 2021-11-15 20:27 Chrząszcze2 (user activity1190) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

2 Chrząszcze też przyjadą się wyciszyć w klasztornych murach. Do zobaczenia.

3830519 2021-11-15 10:51 uhuhu (user activity6324) - Komentarz

Dzień dobry wszystkim!

Krótki raporcik na 2 tygodnie przed eventem:

  1. Dziękujemy wszystkim nocującym za wpłatę zaliczek. Na miejscu nie ma niestety możliwości płacenia kartą, dlatego warto wcześniej pobrać to i owo z bankomatu, tudzież skorzystać z możliwości zapłacenia za nocleg/śniadanie np. blikiem lub przelewem na telefon - takie rzeczy tylko z Agatą. A że na miejscu jest mały miły sklepik z pamiątkami i produktami lokalnymi, i być może pojawią niespodziewane słodko-korzenne niespodzianki, to coś tam w kieszeni może się przydać :))
  2. W Głębowicach nie ma sklepu, dlatego warto wcześniej zaopatrzyć się w to wszystko, czego będziecie potrzebować, by miło spędzić wieczór, dzień, dwa lub trzy. Dogodnym centrum zakupowym może być np. miejscowość Wińsko (Dino, dwie pizzerie itp.). Zaopatrzcie się zwłaszcza w co nieco na ognisko - organizatorzy zorganizują co prawda kilka kiełbasek, ale przy tak niespodziewanie dużej ilości gości będzie to na pewno kropla w morzu potrzeb.
  3. Wszystko wskazuje na to, że na mapie zaświecą się cztery skrzynkowe projekty.

 

To ja na razie tyle. Pozdrawiam i oddaję głos do studia.

uhuhu

3828233 2021-11-13 14:10 Parałajz (user activity22) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Z miłą chęcią i my się zjawimy ????????

3822811 2021-11-04 21:01 ELF-HUNTER (user activity2194) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Wszystko się wyjaśniło.Będziemy i my,a co.

 

3821770 2021-11-03 05:53 karwdo (user activity8274) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

To się może udać!;)

3821398 2021-11-02 12:15 EDUsilesia_TEAM (user activity103) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Oczywiście, że ktoś z Edusilesii się pojawi! W Garnierówce byliśmy niejeden raz i zawsze chętnie wracamy do tego arcyciekawego miejsca.

3821387 2021-11-02 10:58 poświatka (user activity48) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Już nie mogę się doczekać :) 

3821320 2021-11-02 07:21 malgosiab (user activity578) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Do zobaczenia :) 

3834385 2021-11-01 22:25 Hr. Jan Usz (user activity15980) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

będę

raczej

3818572 2021-10-31 08:25 uhuhu (user activity6324) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Lubię Głębowice i okolice, już kiedyś tam byłem. Celuję w dwa noclegi (pt/sb, sb/nd). Pozdrawiam i do zobaczenia.

3818367 2021-10-30 21:27 borek99 (user activity827) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Ciachol namówił i zaoferował transport, więc jak nic się nie wykrzaczy to powinienem być :)

3818287 2021-10-30 19:59 gunjin (user activity14) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Z radością zaprowadzę do JANA ;-)

3818240 2021-10-30 18:41 JuzekGCO (user activity4) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Daleko nie mam więc zapewne przybędę

3816693 2021-10-27 13:08 poop (user activity2262) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Ekipa pabianicko-radomsko-żyrardowska melduje się :)

Będziemy jechać z Łodzi i mieli 2 miejsca w aucie jakbyś ktoś chciał.

3816632 2021-10-27 11:06 elf19586 (user activity2222) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Będę i ????

3816614 2021-10-27 09:24 rredan (user activity6845) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

I ja + 1 :)

3816563 2021-10-26 21:31 kitomasz (user activity832) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Oczywiście, że będę! Na czwarte mam Andrzej :-)

3816149 2021-10-25 21:02 Tisia (user activity13061) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Dopsz :)

3816035 2021-10-25 18:20 Whatever (user activity13463) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

:)

3816025 2021-10-25 18:01 Nannette (user activity15829) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jedziemy... ;)

3815967 2021-10-25 15:10 rubin (user activity16893) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

zamierzamy się zjawić :) 

3812676 2021-10-21 13:58 crazy_baby (user activity11872) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

A co tam ze daleko, takie zacne towaystwo sie szykuje, do tego w takiej scenerii a dolnośląskie województwo dawno nie odwiedzaliśmy.  A skoro panszowki będą to będzie w końcu szansa na zaliczenie owna Op85X0. Szukajcie nas, żeby wspólnie zagrać.

3812161 2021-10-20 11:25 Meksha (user activity1630) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jeśli nic nagle nie wyskoczy to przybędę na straszny wieczór :D

3811445 2021-10-18 14:27 iwonia1999 (user activity8919) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Będę i ja :)

3811409 2021-10-18 11:40 Maleska (user activity8437) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jak paliwo nie będzie po 7 zł to przyjadę xD

3810621 2021-10-17 19:58 Nefryt+ (user activity5111) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Victor mnie namówił ( nie zajęło mu to dużo czasu). Już nie mogę sie doczekać spotkania. Do zobaczenia ! 

3809235 2021-10-16 20:25 Victor+ (user activity4257) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Liczba zainteresowanych wyraża więcej niż tysiąc słów ;-)

Nocleg już klepnięty na dwie noce. 

Ostatnio edytowany 2021-10-22 20:43:18 przez użytkownika Victor+ - w całości zmieniany 1 raz.

3809225 2021-10-16 20:13 norbinorek (user activity11297) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Magnus mnie namawia to pewnie przyjedziemy w mocnej , męskiej ekipie , gospodarz dał się poznać jako gwarant solidności , do zobaczenia

3809128 2021-10-16 19:05 Burzyki (user activity1883) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują że będziemy, Burzyki(2 osoby) i Ciachol(2 osoby).

3808746 2021-10-16 15:01 mangus i 27@ (user activity6414) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Wpisuje w kalendarz - wolny weekend (chyba) więc pewnie się skusze . 

3808089 2021-10-15 16:17 HazelEyes (user activity3209) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Zapowiada się strasznie...;-)Z miłą chęcią wpadnę. Do zobaczenia..:-)

3807665 2021-10-14 16:18 illie (user activity633) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Na wszystkie tajemnice bardzo chętnie się oczywiście piszemy i żadnej nie dochowamy;-)Do zobaczenia :)

3806813 2021-10-12 13:26 marass1111 (user activity11513) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Tak się składa, że 26/27 listopada będę akurat na Dolnym Śląsku więc te 67km do "Garnierówki" pokonam z przyjemnością zaliczając okoliczne kesze. Niestety bez noclegu ale do nocy zostanę, prawdopodobnie razem z zuza007:-)Pzdr. i do zobaczenia. 

Ostatnio edytowany 2021-10-12 14:36:50 przez użytkownika marass1111 - w całości zmieniany 1 raz.

3804025 2021-10-10 06:58 Jarema (user activity1) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Znajdzie się miejsce dla Prezesa Jarosława bez kota za to z małżonką? To wam powróżę ????

3802267 2021-10-07 21:54 noorbi (user activity4025) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Przyjedziemy, sprawdzić kiedy ranne wstają zorze :-)

3801898 2021-10-07 10:26 misiowa (user activity2124) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jedziemy :)

3801892 2021-10-07 10:15 Ciachol (user activity7010) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

:)

3801832 2021-10-07 00:22 Wesker (user activity6216) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Spróbuję się pojawić. Być może nawet nie sam.

3801589 2021-10-06 16:45 Blondi (user activity3820) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Postaramy się przybyć. Z noclegiem.

3801553 2021-10-06 14:58 nieska (user activity2284) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

I ja!

3801417 2021-10-06 00:03 Bar i Lepsza Połówka (user activity4315) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Bardzo chcemy i mamy nadzieję, że się uda. :-)

3801409 2021-10-05 23:03 MaciekBDG (user activity4896) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Brzmi bardzo ciekawie Leszku :)

3801301 2021-10-05 19:13 ygrek (user activity3006) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Prawdopodobnie będziemy z choooch.

3801163 2021-10-05 13:22 KLAB (user activity540) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

B i A. już się dopytywali kiedy znów jakiś event.. A przecież " Uśmiech naszego dziecka premią za trud wychowawczy" więc mus sprawiać radość.. Jeśli "niebo nie zwali się nam na głowy" przybędziemy :)

3801156 2021-10-05 12:45 TrampCrumbTeam (user activity1008) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Piszę się oczywiście na event, prawdopodobnie z noclegiem.

3801101 2021-10-05 10:35 szabla (user activity3923) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Wstępnie razem z Blondi i Stasiem się zapisujemy. Będąc w Lubiążu słyszeliśmy o tym miejscu i planowaliśmy kiedyś podjechać więc teraz jest okazja. A i głód keszy mamy spory. Nocleg już zaklepany. Postaramy się zabrać nasze owny. 

Ostatnio edytowany 2021-10-05 14:58:07 przez użytkownika szabla - w całości zmieniany 1 raz.

3801094 2021-10-05 10:25 RoDaJJ (user activity8621) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Kesze, bigos i noc w krypcie  ? Jesteśmy na tak .

3801085 2021-10-05 10:15 Karougeka (user activity1204) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Będę z całym składem, a jakże.

3801075 2021-10-05 09:47 Lumen (user activity5064) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jak nie jak tak a nawet obowiązkowo:)Do zobaczenia!