Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Nieszczęśliwe Małżeństwo    {{found}} 6x {{not_found}} 0x {{log_note}} 0x Photo 1x Galeria  

3839006 2021-11-27 21:34 Badzia Gadzia (user activity10341) - Znaleziona

Hehe taka zagadka jest ok,w sumie nawet nie musiałem nic rozwiązywać.  Przeczytałem wpisy i już wszystko było jasne:). Dziekuje za kolejnego keszyka, zdobytego w ramach rekonwalescencji , więc dla mnie trudny teren .

3834356 2021-11-22 20:51 Hearty (user activity1488) - Znaleziona

Kesz od rana chodził po głowie, jak tylko przyszedł mail. Szybki kontakt z Abyduduije, bo cokolwiek by się nie działo-po FTF od LM wybrać się trzeba! W pracy research, szukanie, przeglądanie, typowanie i z dużą pewnością ustaliliśmy punkt wieczornej wyprawy. 1 etap poszedł gładko, aż za gładko, więc wybraliśmy się na finał. A tam zaskoczenie. Ktoś siedzi w krzakach. Trochę strach podejmować cokolwiek, ale któż mógłby tam być o tej porze jeśli nie keszer? No i masz ci los. FTF już dawno podjęty, na miejscu spotkaliśmy Mańka i tyle zostało po podium ;D ale przynajmniej wyruszyliśmy drużynowo i chyba to jest najważniejsze. Dzięki za kesza. Zdobyty w tradycyjnym składzie Hearty&Abyduduije :)

P. S. W podejmowaniu towarzyszył nam rudy kot :)
Obrazki do tego wpisu:
Rudy towarzysz
Rudy towarzysz

3834370 2021-11-22 20:45 Maniek (user activity2863) - Znaleziona

Dziękuję za kolejnego ciekawego kesza. Zawsze to miła odmiana od tradycyjnych skrzynek. Dosyć sprawnie poszła analiza i namierzenie pierwszego etapu. Z drugim też nie było większego problemu gdy już dotarła informacja do głowy, że jest spoiler...

Dwa razy razy czynienie keszerskiej powinności zostało przerwane. Raz gdy nagle w okolicy zaczęły pojawiać się dziwne dźwięki, trochę jak pofukiwanie jeż. Jak się okazało, kesz był pod nadzorem okolicznych mieszkańców. Z kolei drugi raz to nadjeżdżające i parkujące niedaleko auto. Nastąpiło wyłączenie latarki, taktyczne wycofanie się za drzewo i oczekiwanie na dalszy rozwój wypadków. Ekipa wypadła z auta, z latarkami tak więc z można było podejrzewać w jakim celu, gdy skierowali swoje kroki w stronę kesza. Dokonanie wpisów, chwila pogadanki i dziękuję za transport w stronę domu. Pozdrowienia dla H&A. 

Ostatnio edytowany 2021-11-23 10:36:02 przez użytkownika Maniek - w całości zmieniany 1 raz.

3834413 2021-11-22 19:15 huragan_polnocy (user activity166) - Znaleziona

Wszystko się sprzysięgało przeciwko. Pierwszy etap namierzony dość szybko, idziemy, w międzyczasie się okazuje, że latarka ledwo zipie, jeden telefon pada, długopisów nie wzięli, jakieś błoto po ciemku. Etap artefaktowy ładny i w temacie, trop podjęty. Znacznie trudniej ze skrzyneczką finałową. Z pół godziny szukamy, trawa mokra, ręce grabieją, w końcu jest, również piękna, w klimacie, przemyślana w każdym drobiazgu. Otwieramy, a tam wpis!:oDo tego nagle znikąd pojawiają się dwa koty - rudy i trikolorka - może Mychę wyczuły? ;))  I bardzo chcą dołączyć do zapisów. Właściwie należałoby się ;)  STF razem z irkiemz. Dzięki za wieczorne, mrożące krew w żyłach (temperatura spadła do zera) emocje ;)

3834405 2021-11-22 19:15 irekz (user activity999) - Znaleziona

Bardzo ładna, staranna i tematycznie skomponowana zawartość skrzynki i autorski, klimatyczny logbook.

Gdy wyjeżdżaliśmy aby ją znaleźć, wydawało się, że FTF jest na wyciągnięcie ręki. Jakie było zdziwienie gdy otworzyliśmy logbook... Gratulujemy Ci Mycha, tłoczno było dziś na bieżni. Wygląda, że STF to całkiem dobry wynik! Dziękuję za skrzyneczkę i doskonałą zabawę.

Podjęta z huragan_polnocy.

3834711 2021-11-22 18:17 Mycha (user activity3195) - Znaleziona

Quiz zrobiony szybciutko rano, ale ruszyłam w teren dopiero późnym popołudniem, po dojściu do siebie po nieciekawym weekendzie ;)

Jak zawsze u  Autorki wszystko dopracowane i wykonane. Bardzo ładne, tematyczne wyposażenie kesza finałowego.  Dziękuję za ciekawy quiz i ładną miejscówkę!