Log entries MS-19 Anatomia Mordercy
12x
0x
2x
1x Gallery
2013-11-18 16:23
SYSTEM
(
0)
- Note
2013-05-25 09:40
Ryś
(
601)
- Found it
Znaleziona podczas zakładania.
2013-03-10 11:46
Ryś
(
601)
- Archived
2013-03-10 11:46
Ryś
(
601)
- Note
2012-09-16 19:51
Dallas
(
11236)
- Found it
No i ja w końcu dotarłem do finału, trochę to trwało bo jakoś skrzynki zawsze nie po drodze. Korzystając z doświadczenia własnego i poprzedników zdobyłem od bezpiecznej strony (lepiej uciekać przed SOKistami niż alfonsami) :O
Rozmiar słuszny ale z maskowaniem kiepsko bo nawet przy dobrych chęciach brakło w okolicy materiału do całkowitego zabezpieczenia, logbook ręcznej roboty - ładny. Mała wymiana.
Dzięki za całokształt.
2012-09-12 10:37
ZaBorZ_PL
(
1614)
- Found it
Troche trwało zgromadzenie wszystkich skrzynek z serii.
Finał skrzynka bardzo fajna.Dzieki.
2012-07-30 07:00
Agatha
(
5620)
- Found it
2012-07-14 16:31
etna&mars
(
7645)
- Found it
Całość serii bardzo nam się spodobała.
Spacerując przypominaliśmy sobie co ciekawsze i smaczniejsze kąski z powieści Becketta, wprowadzając sobie dodatkowy nastrój.
I w takim nastroju podjęliśmy próbę zdobycia ostatniej skrzyneczki. I tak jadąc sobie, nagle akcja z thrillera przerodziła się w prawdziwe porno i duszno - zaskoczyliśmy jedną z pań pracującą w pobliżu w trakcie obsługi pana...
Jak się okazało nie tędy droga i po skrzynkę podeszliśmy wspólnie z silną ekipą, która też już poszczególne etapy zdobyła.
Dzięki i pozdrowienia.
Ania i Marcin
Za całokształ - rekomendacja.
2012-06-27 22:22
Bućki
(
3108)
- Found it
Finał w mocnej ekipie - dags, Mariosi i Miki. Po ciemku i w siąpiącym deszczu ale nic toNawet świecące oczy które Mario widział gdzieś w ciemności nie przeszkodziły nam w szybkim podjęciu kesza. Skrzynka słusznych rozmiarów, znaleziona bez problemu bo maskowania w zasadzie nie było.
TFTC :)
2012-06-27 22:06
Mario&Monia
(
19633)
- Found it
2012-06-27 12:34
złodzieje czasu & Esme
(
2136)
- Found it
TTF taki zupelnie niespodziewajny!
fajnie ze idea grupowe wpisu w LB jest dalej propagowana bo nic nie daje takiej radochy jak nieoczekiwany cert :)
Fajny wieczor z Miki Menem, M&Msami i Buckami. Okolica znana ale bardziej z okolicznych panienco i po drodze do kesza nie dalo sie nie zauwazyc. Idziemy przez chaszcze, doly, tory, piaski, az nagle Mario " ej nie chce was straszyc ale tam sa dwoje pary oczu swiecacych sie w naszym kierunku" - My " ja yhy, a jo widza przed Toba trzy oczy jadace tak wiec tez uwazaj :D" Keszyk sporych rozmiarow, podmaskowalismy go lekko. Za cala serie wielkie dzieki
dzieki - dags
2012-06-27 12:25
Mickey
(
3467)
- Found it
Wieczorno/nocny wypad na Anatomie Śmierci w mocnym składzie: M&M's, blondynka dags, oraz Bućki :)
Tutaj też było ciekawie. Okolica nie za piękna i duzo itemów z nia zwiazanych na ziemi leżało. Do tego jesze Bućki kesza puścili, więc nasze ruchy były dwa razy szybsze No to idziemy w te chaszcze a tu nagle Mariusz teamleader się odwracai mówi "Nie przestraszczie się, ale tam są jakieś oczy"
Kesza znależliśmy szybko i bezproblemowo, no bo nam nam tak naprawdę sam wskoczył do łapek
Nie był w ogóle przymaskowany. Poprawiliśmy wiec troche maskowanie i było już git.
Dzięki za ciekawą serię, i wkład w nią włożony.
TFTC :)
Pozdrawiam
2012-06-25 23:07
KEISOR
(
8410)
- Found it
2012-06-25 20:53
shah
(
1645)
- Found it
Podchodzimy na współrzędne, a tu lider na miejscu. Niestety wspomina, że koordy w opensprawdzaczu się nie zgadzają, a my mamy dokładnie to samo, pełna załamka... Chwila dumania i postanawiamy mimo wszystko przeczesać pobliski urbex, a może się uda, może to jednak tu. Niestety nie udało się, w środku nic nie było. Telefon do wszystkich po kolei by namierzyć właścicieli. W końcu mamy, szybki telefon i... o dziwo mówią, że koordy są OK. Lekko zdziwieni wracamy na koordy i przeczesujemy wszystkie możliwe zakamarki w okolicy, a jest tego sporo. W końcu udaje mi się. Mam!!.
P.S. Wg mojego sprzętu koordy rozjechane o jakieś 15m.
2012-06-25 20:51
fredzio
(
4414)
- Found it
Oj na finale było zabawnie....
Docieram na miejsce, jestem ciągle pierwszy. Podczas dojazdu mijam jakieś urbexy, a na kordach pytanie: czy to na pewno tutaj?
No nic. Jest opensprawdzacz. Tylko że sprawdzacz mówi... Źle! I co teraz? Czy to Stysie pomylili coś na loogbooku, czy to sprawdzacz jest nie taki, czy to ja nie umiem przepisywać?
Na szczęście Przybywa grupa pościgowa! Szukamy w ciemno, robiąc ponadprogram - zwiedzając Wszystkie pomieszczenia. "Potrzebny dodatkowy sprzęt", więc Koledzy szukają nawet z UVką :)
Na szczęście udaje sie.. od znajomego znajomego dostać telefon do założycieli, którzy tylko potwierdzili, że jesteśmy mniej więcej na miejscu. To szukamy po [jak się okazuje w dniu następnym lekko błędnych] współrzędnych i.. w końcu jest. Słuszny rozmiar.
Reasumując. Dwie rowerowe akcje, pierwsza prawie: 30km, druga: 50km. Pięć zdobytych _TeEFów. Miłe spotkanie na finale.
Projekt mimo kilku niedociągnięć także i w moim guście. Zostawiam gwiazdkę. Dziękuję.
Edit: Sprawdzacz i opis zsynchronizowane po wymianie maili z założycielami w dniu 26.06.12.