Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
You have to be logged-in in order to perform operations on this cache.
stats
Show cache statistics
Marian kustoszem DAG-u - OP9FJ9
Owner: Cezex
This cache belongs to GeoPath!
Please log in to see the coordinates.
Altitude: m. ASL.
 Region: Poland > kujawsko-pomorskie
Cache type: Other type
Size: Small
Status: Ready for Search
Date hidden: 08-10-2021
Date created: 08-10-2021
Date published: 08-10-2021
Last modification: 03-11-2021
1x Found
0x Not found
1 notes
watchers 3 watchers
24 visitors
1 x rated
Rated as: n/a
In order to view coordinates and
the map of caches
you must be logged in
Cache attributes

Dangerous Cache  GeoHotel  Nature 

Please read the Opencaching attributes article.
Description PL
 

 

Geneza: Ostatni dzień naszej wyprawy po Perle Północy i jej najpiękniejszych okolicach. Ze smutkiem stwierdziliśmy, że jeden z keszy został już wyburzony. Trzeba było się pozbierać i jechać dalej. Jeszcze klika skrzynek było do zaliczenia i zabytków do zwiedzenia. Jakież było nasze zdziwienie gdy na dalszej trasie spotkaliśmy Mariana! Nasz openowy celebryta również przeczytał w logach o niecnych poczynaniach okolicznych januszeksów i zbyt mało "asertywnej" postawie dyrektorów Exploseum. Postanowił zatrudnić się jako społeczny kustosz DAGu, a koparki i inne sprzęty burzące opchnąć na złomie co by było na sok z gumijagód. Przyjemne z pożytecznym. Nie od dziś wiadomo, że Marian to koneser nie tylko napojów bogów, ale i architektury wszelakiej. Szło mu nawet całkiem nieźle o czym świadczy ilość złomu, która się ostała w tych okolicach do czasu aż w jakiś sobie tylko znany sposób poznał receptury Rumcajsa i postanowił je od razu przetestować i ocenić. Mariana udało nam się na chwilę ocucić by spisać tę część jego życiorysu, ale potem zapadł w sen jeszcze głębszy. Służba nie drużba, spracował się chłopak.

 

Jak znaleźć skrzynkę: Z braku czasu nie mogliśmy go próbować budzić dalej. W zamian za to w budynku gdzie się spotkaliśmy, wsadziliśmy w jedną z dziur skrzynkę i zamaskowaliśmy cegłami. Może gdy Marian usłyszy, że ścianom ubywa cegieł to przypomni sobie o swojej misji i przybędzie by bronić terenu. A który to budynek? Mamy lekki problem z pamięcią, bo plan wycieczki planem wycieczki, ale skoro z Marianowych wytworów na podstawie nowych receptur coś zostało... Dasz radę. Przejdź przez bramę i zacznij szukać, a na pewno Ci się uda. Gdy zobaczysz Mariana będziesz wiedzieć, ze to on. Złomiarze i inne łachudry nie przychodzą na robotę w tak dystyngowanym stroju.

 

Uwagi: Jeżeli DAG znasz już jak własną kieszeń to nie zobaczysz nic nowego. Sama skrzynka to też +1 do statystyk zrobiona na spontanie z zestawu serwisowego. Jeśli jednak tu nie byłeś to masz kolejny powód by tu dotrzeć i zobaczyć Exploseum i lokalną geościeżkę. Skrzynka zostanie zarchiwizowana jeśli nie zostanie dodana do ścieżki DAG lub Marian, a Marian zniknie z terenu. Jeżeli będzie w którejś z geościeżek to zmienię formę zaliczenia i dodam do opisu pamiątkowe zdjęcie z chwalebnej służby. A co. Każdemu się należy upamiętnienie jeśli działa dla dobra ogółu.

Rules of reactivation Reaktywacja jest możliwa tylko po bezpośrednim kontakcie z autorem/właścicielem skrzynki
Read more about reactivation of geocaches here
Pictures
To nie tu, ale już niedaleko...
Tego szukasz gdy już znajdziesz Mariana.
Log entries: Found 1x Not found 0x Note 1x Picture 1x All entries Gallery