Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Je moet ingelogd zijn om deze cache te loggen of te bewerken.
stats
Toon cache statistieken
Marian kustoszem DAG-u - OP9FJ9
Eigenaar: Cezex
Deze cache maakt deel uit van GeoPath!
Log in om de coördinaten te kunnen zien.
Hoogte: meter NAP
 Provincie: Polen > kujawsko-pomorskie
Cache soort: Onbekende Cache
Grootte: Klein
Status: Kan gezocht worden
Geplaatst op: 08-10-2021
Gemaakt op: 08-10-2021
Gepubliceerd op: 08-10-2021
Laatste verandering: 03-11-2021
1x Gevonden
0x Niet gevonden
1 Opmerkingen
watchers 3 Volgers
24 x Bekeken
1 x Gewaardeerd
Beoordeeld als: n/b
Om de coördinaten en de kaart te zien
van de caches
moet men ingelogd zijn
Cache attributen

Dangerous Cache  GeoHotel  Nature 

Lees ook het Opencaching attributen beschrijving artikel.
Beschrijving PL
 

 

Geneza: Ostatni dzień naszej wyprawy po Perle Północy i jej najpiękniejszych okolicach. Ze smutkiem stwierdziliśmy, że jeden z keszy został już wyburzony. Trzeba było się pozbierać i jechać dalej. Jeszcze klika skrzynek było do zaliczenia i zabytków do zwiedzenia. Jakież było nasze zdziwienie gdy na dalszej trasie spotkaliśmy Mariana! Nasz openowy celebryta również przeczytał w logach o niecnych poczynaniach okolicznych januszeksów i zbyt mało "asertywnej" postawie dyrektorów Exploseum. Postanowił zatrudnić się jako społeczny kustosz DAGu, a koparki i inne sprzęty burzące opchnąć na złomie co by było na sok z gumijagód. Przyjemne z pożytecznym. Nie od dziś wiadomo, że Marian to koneser nie tylko napojów bogów, ale i architektury wszelakiej. Szło mu nawet całkiem nieźle o czym świadczy ilość złomu, która się ostała w tych okolicach do czasu aż w jakiś sobie tylko znany sposób poznał receptury Rumcajsa i postanowił je od razu przetestować i ocenić. Mariana udało nam się na chwilę ocucić by spisać tę część jego życiorysu, ale potem zapadł w sen jeszcze głębszy. Służba nie drużba, spracował się chłopak.

 

Jak znaleźć skrzynkę: Z braku czasu nie mogliśmy go próbować budzić dalej. W zamian za to w budynku gdzie się spotkaliśmy, wsadziliśmy w jedną z dziur skrzynkę i zamaskowaliśmy cegłami. Może gdy Marian usłyszy, że ścianom ubywa cegieł to przypomni sobie o swojej misji i przybędzie by bronić terenu. A który to budynek? Mamy lekki problem z pamięcią, bo plan wycieczki planem wycieczki, ale skoro z Marianowych wytworów na podstawie nowych receptur coś zostało... Dasz radę. Przejdź przez bramę i zacznij szukać, a na pewno Ci się uda. Gdy zobaczysz Mariana będziesz wiedzieć, ze to on. Złomiarze i inne łachudry nie przychodzą na robotę w tak dystyngowanym stroju.

 

Uwagi: Jeżeli DAG znasz już jak własną kieszeń to nie zobaczysz nic nowego. Sama skrzynka to też +1 do statystyk zrobiona na spontanie z zestawu serwisowego. Jeśli jednak tu nie byłeś to masz kolejny powód by tu dotrzeć i zobaczyć Exploseum i lokalną geościeżkę. Skrzynka zostanie zarchiwizowana jeśli nie zostanie dodana do ścieżki DAG lub Marian, a Marian zniknie z terenu. Jeżeli będzie w którejś z geościeżek to zmienię formę zaliczenia i dodam do opisu pamiątkowe zdjęcie z chwalebnej służby. A co. Każdemu się należy upamiętnienie jeśli działa dla dobra ogółu.

Rules of reactivation Reaktywacja jest możliwa tylko po bezpośrednim kontakcie z autorem/właścicielem skrzynki
Read more about reactivation of geocaches here
Afbeeldingen
To nie tu, ale już niedaleko...
Tego szukasz gdy już znajdziesz Mariana.
Logs: Gevonden 1x Niet gevonden 0x Opmerking 1x Afbeelding 1x Alle logs Galerij