Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Slow Jogging Warszawa - OP946S
Slow Jogging Warszawa
Właściciel: aquacaching
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: m n.p.m.
 Województwo: Polska > mazowieckie
Typ skrzynki: Tradycyjna
Wielkość: Normalna
Status: Zarchiwizowana
Data ukrycia: 05-01-2020
Data utworzenia: 02-01-2020
Data opublikowania: 19-01-2020
Ostatnio zmodyfikowano: 17-07-2021
15x znaleziona
3x nieznaleziona
0 komentarze
watchers 1 obserwatorów
46 odwiedzających
6 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Dostępna rowerem  Weź coś do pisania  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Do lasu  ☘ Popatrzeć na zielone ☘ Niedzielny truchcik lub spacer towarzyski w rytmie gadu gadu;-)Rozpocznij wspólnie niedzielę! ;-)☘ Spotkanie, rozmowy i dużo śmiechu. A dodatkowo, tak przy okazji, trochę ruchu;-)Połącz przyjemne z pożytecznym ???? Slow jogging to lekka i przyjemna aktywność fizyczna w miłym gronie;-)Można też całą trasę po prostu przespacerować. Chodzi o to, żeby wyjść z domu do lasu, spotkać się, porozmawiać. Na zakończenie wypić razem kawę czy lemoniadę w Dzikim i wrócić do domu z potężną dawką energii ;-)
Kondycja ani specjalistyczny strój nie są wymagane;-)Do zobaczenia w rytmie niko niko! Zabierz partnerkę, partnera, koleżankę, kolegę, sąsiadkę, sąsiada, dobry nastrój, wodę i przybywaj! Nie zapomnij też o swoich psach! One lubią slow jogging a slow jogging bardzo lubi psy! ;-)

Slow Jogging - rekreacyjna i treningowa metoda biegowa. Forma spędzania czasu w grupie na rozmowach podczas lekkiej aktywności fizycznej. W czasie spotkań rozmawiamy o ważnych elementach zachowania zdrowia i sprawności fizycznej, ale też o lokalnych problemach.
Razem chcemy zmieniać siebie i świat ;-)

Zapraszamy do aktywności Slow Jogging, rekreacyjnej i treningowej metody biegowej. Profil prowadzony przez trenerów Slow Joggingu /metoda profesora Tanaki/ z Warszawy i okolic

Harmonogram spotkań i miejsc na Slow Jogging Warszawa na Facebook

Profil prowadzony przez trenerów Slow Joggingu /metoda profesora Tanaki/ z Warszawy i okolic.

Bieganie w stylu slow - najlepszy sposób na zdrowie

Posiada wszystkie zalety biegania, ale pozbawiona jest jego wad. Biegając w stylu Slow zapobiegamy wielu chorobom cywilizacyjnym, takim jak: otyłość, cukrzyca, choroby krążenia. Jednocześnie nie narażamy się na kontuzje, zakwasy, bóle mięśni i co najważniejsze - nie odczuwamy zmęczenia.

Badania przeprowadzone na grupie osób cierpiących na choroby serca i nadciśnienie pokazały, że 30 minut Slow Joggingu dziennie, 5 razy w tygodniu, skutecznie obniżyło ciśnienie do stopnia, jaki nie był możliwy przy zastosowaniu samych leków. U tych samych badanych zaobserwowano dużo niższy poziom złego cholesterolu i wzrost dobrego.

Chcesz mieć szczupłą sylwetkę, ale uważasz, że bieganie jest zbyt męczące? Biegając Slow Joggingiem spalisz tyle samo kalorii, ile przy szybkim bieganiu. Zatem możesz osiągnąć te same efekty przy dużo mniejszym wysiłku.

Podczas Slow Joggingu nie odczuwasz zmęczenia, ponieważ biegasz poniżej tzw. progu mleczanowego. Przy niewielkim obciążeniu stężenie mleczanu we krwi nie ulega zmianie lub podwyższa się nieznacznie. Przy intensywnym wysiłku stężenie mleczanu gwałtownie rośnie, powodując odkładanie się kwasu mlekowego w mięśniach, co objawia się bólem mięśni i uczuciem dużego zmęczenia.

Biegając metodą Slow Joggingu lądujesz na śródstopiu, wykorzystując swój naturalny amortyzator – wysklepienie stopy, co chroni Cię przed kontuzjami i urazami stawów kolanowych, bioder i kręgosłupa.

Regularny Slow Jogging to doskonałe antidotum na choroby cywilizacyjne: cukrzycę, otyłość, nadciśnienie, miażdżycę, choroby serca. Slow Jogging zmniejsza ryzyko zachorowania na Alzhaimera. Spokojne, niewyczerpujące bieganie zapobiega obumieraniu komórek hipokampu i przeciwdziała demencji starczej.

 

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Geokret

Geokret  Wędrowniczek Bałtycki - Całkowity dystans: 3511 km

Obrazki/zdjęcia
Slow Jogging Warszawa
Drzewo widoczne gdy jesteś przy keszu
Polana widoczna gdzy jesteś przy keszu
Pień przy, którym jest kesz
Wpisy do logu: znaleziona 15x nieznaleziona 3x komentarz 0x Obrazki/zdjęcia 1x Wszystkie wpisy Galeria