Banner
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Wydarzenie
difficulty terrain
XII Ogólnopolski Zlot Geokeszowy Bobolice - OP8QQ9
Właściciel: Nannette
meeting Lista uczestników
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
altitude Wysokość: 338 m n.p.m.
location Województwo: Polska > śląskie
type Typ skrzynki: Wydarzenie
size Wielkość: Bez pojemnika
status Status: Gotowa do szukania
event Data rozpoczęcia wydarzenia: 31-05-2018
creation-date Data utworzenia: 28-02-2018
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 08-05-2018
attends 0 Uczestniczyło
not-found 63 Będzie uczestniczyć
komentarz 5 komentarze
watchers 50 obserwatorów
visits 1202 odwiedzających
votes 0 x oceniona
score Oceniona jako: b.d.
Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.
description Opis PL

 

 

Zdjyńcie ôd Szymon Pośpiech.

 

 

Zapraszamy na 12 Ogólnopolski Zlot. Znowu na Jurze, tym razem w Bobolicach. Zlot odbędzie się bez względu na pogodę, a na Jurze jak zwykle - musi padać ;)

MIEJSCE:

Naszą główną bazą noclegową jest "Pod Zamkiem" baza noclegowa w Bobolicach, ulica Niegowa 3

Będziemy mieli obiekt na wyłączność. Do dyspozycji również pole namiotowe, ale warunkiem jest najpierw zapełnienie obiektu. Proszę dzwonić i rezerwować możliwie szybko .Hasło "Zlot 12sty" . Szybka rezerwacjat zapewni nam teren tylko dla nas.

Cena za pokój 25 zł/ os. Cena za pole namiotowe 15 zł/ os.  Pokoje: 4 szt - 2 osobowe,6 szt - 4 osobowe,2 szt - 5 osobowe,1 szt - 8 osobowe.

Oczywiście w okolicy jest cała masa innych miejsc noclegowych o różnym standardzie, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

 

TERMIN:

Zaczynamy 31-go maja, kończymy w czerwcu,w niedzielę 3-go. Czwartek to Boże Ciało.

 

OKOLICA I ATRAKCJE:

Jury nie trzeba reklamować: to raj dla turystów, wspinaczy, jaskiniowców, spacerowiczów, geokeszerów, a nawet leniuchów. Cała jura to piękne szlaki, zamki i skały. Można jeździć konno, okupować skały lub po prostu spacerować. Mirów i Bobolice zaś to jedno z piękniejszych miejsc gdzie dwa zamki są w bardzo bliskiej od siebie odległości, połączone urokliwym szlakiem. A no tak - można też keszować ;)

 

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO ?

Chcielibyśmy, żeby zlot był przede wszystkim imprezą integracyjną, bez sztywnych ram. Co wieczór będzie ognisko. Miejsce na ognisko zapewnia nasza baza noclegowa, drewno jest w cenie 10zł / taczka - myślę, że sobie z tym poradzimy;). W okolicy pojawią się nowe kesze i będzie się to dziać dwutorowo. Przewidujemy opublikowanie się, owianego już legendą "power traila" jurajskiego na około 200 keszy (lub minmum 200 keszy)oraz okeszowanie okolicznych perełek przez zacną ekipę współorganizatorów. Opis będzie edytowany w miarę jak będziemy znali więcej szczegółów.

 

INFORMACJA MAŁYM DRUKIEM: Zlot jest społeczną inicjatywną grupy osób. W ekipie są: Reneee, Agatha, Tisia, Whatever, Karwdo, Norbinorek, Misiek, Rubin, Mario&Monia, Sajmon, R-sol, Mangus i ja. Jeśli masz ochotę i możliwość nas wesprzeć i pomóc - zapraszam do kontaktu na priv. 

 

Edycja 11.03.2018

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

Ważny waypoint: N50.16.126 E19.05.107 – jest tam Kościół Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, miasto Katowice.
I oto w tym miejscu podczas zlotu ślubić się będzie keszer z keszerką (Marcin „Chochlik” i Viola „ForgottenSilesia”).
Możemy uczestniczyć w tym tak ważnym dla Nich wydarzeniu, wszyscy obecni są zaproszeni na uroczystość zaślubin w w/w miejscu. Ślub odbędzie się w piątek t.j. 1/06/2018 o godzinie 12:00.Viola i Marcin będą szczęśliwi jeśli delegacja keszerów będzie jak najliczniejsza. Para młoda zjawi się zlocie w sobotę. Będzie można im składać życzenia i głośno śpiewać sto lat oraz wrzeszczeć „GORZKO, GORZKO, GORZKO!!! 
 
Edycja 17.03.2018
W sobotę rano podczas zlotu odbędzie się mini event wspinaczkowy. Masterem tego wydarzenia będzie R-sol, który jak wszyscy wiemy - nad wszystkim panuje. Szczegóły tego eventu będę opublikowane trochę później.