Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Projekt Ekstremalny Wrocław 19 - OP8LY9
Dołącz do"Adrenalina Team OC"
Właściciel: niemen
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 116 m n.p.m.
 Województwo: Polska > dolnośląskie
Typ skrzynki: Nietypowa
Wielkość: Bardzo duża
Status: Gotowa do szukania
Data ukrycia: 07-05-2017
Data utworzenia: 07-05-2017
Data opublikowania: 07-05-2017
Ostatnio zmodyfikowano: 07-05-2017
13x znaleziona
0x nieznaleziona
9 komentarze
watchers 4 obserwatorów
226 odwiedzających
13 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
3 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: AER, MSB_20, slawekragnar
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Skrzynka niebezpieczna  Weź coś do pisania 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL
PROJEKT EKSTREMALNY WROCŁAW to wspólne przedsięwzięcie Lensera1 oraz K&J potem też jg-geo i Niemena. Kesze z tego projektu przeznaczone są dla poszukiwaczy pragnących mocniejszych wrażeń i doznań. Wszystkie skrzynki są skrzynkami niebezpiecznymi, a w kilku przypadkach ekstremalnie niebezpiecznymi. Projekt kierujemy do osób rozsądnych, zachowujących trzeźwość umysłu, i potrafiących rzetelnie ocenić swoje własne możliwości i umiejętności.
W trakcie poszukiwań mogą być potrzebne dodatkowe sprzęta, które zawsze powinny znajdować się na wyposażeniu poszukiwacza. Sprzęt alpinistyczny, wodery, maski przeciwgazowe, drabiny, szufle, latarki, pontony, spirala hydrauliczna, paralotnie i kalosze - mogą być nieodzowne w trakcie szukania naszych skrzyneczek.
Do jednej i tej samej skrzynki, można będzie dostać się przy pomocy np; obiektu pływającego, przy użyciu sprzętu alpinistycznego, albo drabiny. Pod warunkiem że ktoś posiada 20 metrową drabinkę. Od Waszych umiejętności i kreatywności zależy w jaki sposób dostaniecie się do skarbu.W jednym przypadku udostępnimy Wam naszą własną prywatną ściankę wspinaczkową. O uszanowanie czyjejś własności prosimy, a w szczególności o nieodkręcanie chwytów. Ponadto do każdego kesza przypisana jest pewna liczba, która będzie potrzebna do zdobycia skrzynki finałowej i znaczka "opencaching adrenalina team". Liczby te znajdują się na drugiej stronie logbooka. Skrzynki będą zakładane sukcesywnie a cały projekt będzie ukończony najprawdopodobniej do września. A teraz to co najważniejsze
 

Skrzynka ukryta jest w niebezpiecznym miejscu. Każdy szuka jej wyłącznie na własną odpowiedzialność! Twórcy skrzynki, nie ponoszą odpowiedzialności za żadne nieszczęśliwe wypadki które mogą przydarzyć się podczas jej szukania. Nie zachęcają również do poszukiwań! Przy podejmowaniu kesza zachowaj rozsądek- pamiętając, że nie każdy kesz adresowany jest dla każdego! Nie masz 18 lat nie wchodź. Bżdź z kimś z dorosłych. Zalecam wchodzenie tylko w ekipie. Nie wolno samemu to niebezpieczne!

 

Dodatkowy sprzęt nie jest niezbędny ale bardzo może ułatwić podjecie skrzynki.Proszę odłóż skrzynkę tak jak ją zastałeś.
Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.