Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
[UE] Urban Tower. - OP8FS3 Skrzynka tygodnia
Urbex Pro.
Właściciel: Mhonar
Ta skrzynka należy do GeoŚcieżki!
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 231 m n.p.m.
 Województwo: Polska > opolskie
Typ skrzynki: Nietypowa
Wielkość: Mała
Status: Gotowa do szukania
Data ukrycia: 29-04-2016
Data utworzenia: 29-04-2016
Data opublikowania: 29-04-2016
Ostatnio zmodyfikowano: 07-05-2016
38x znaleziona
0x nieznaleziona
2 komentarze
watchers 4 obserwatorów
154 odwiedzających
29 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
25 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: Agatha, andboga, arepo, atena.pl, bat-team exrs, Belkaa, brajan74, deg, Emisza, freney, gagu, GFS, HaCek, Hr. Jan Usz, karwdo, krcr, misiek, mziolko, Nannette, Nazo, rubin, Tacitus Inquisitores, Tisia, Whatever, yurras
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Skrzynka niebezpieczna  Potrzebna latarka  Dostępna tylko pieszo 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

SKRZYNKA JEST CZĘŚCIĄ PROJEKTU "URBAN EXPLORATION

W NIEKTÓRYCH LOGBOOKACH MOŻE BYC ZAPISANY KOD DO SKRZYNKI FINAŁOWEJ!

Akurat jak to bywa przy działaniach z rozmachem.. Zadziałał Chochlik.. I wkradł się błąd ;/ Kod w logbooku (liczba) -4:)Sorki za problemy..

---===MIEJSCE===--- 

Urban Tower to obiekt który z pewnością spodoba się fanom gatunku:)Byc może przypadnie do gustu też osobom mniej wtajemniczonym w zwiedzanie takich miejsc. Ja osobiście nigdy wcześniej nie byłem w środku takiego obiektu, a na pewno nie było mi dane zwiedzić go tak dokładnie :)

---=== NOTA OD AUTORA ===---

W chwili zakładania skrzynek projektu, każdy obiekt był dostępny bez łamania obowiązującego prawa oraz regulaminu serwisu Opencaching. Jeśli coś się zmieni, proszę o informację.. Niestety tak to już jest z Urbexami, dzisiaj są..jutro nadal tam będą, ale niekoniecznie zgodne z regulaminem OC :)

---=== SKRZYNKA PRO ===---

Skrzynki "Pro" w projekcie, są to kesze bardziej niebezpieczne od pozostałych. Każdy kesz ma cechę "Niebezpieczny" z uwagi na to że stan budynków pozostawia wiele do życzenia. Skrzynki Pro są ukryte w taki sposób by dostarczyc nieco więcej adrenaliny (chodzenie po drabinach, wąskim przejściu na wysokości itp) keszerom. Zostaliście ostrzeżeni/zachęceni! :)

Przy tej skrzynce proszę zachować WYJĄTKOWE środki ostrożności! Miejsce w którym się znajdziecie było kiedyś wypełnione wodą. Będziecie stąpać po naprawdę niepewnym gruncie. Kesza proszę podejmować "od góry" na miejscu załapiecie o co chodzi. Próbując dopaść go "od dołu" ryzykujecie swoim życiem!

W chwili zakładania kesza, do środka prowadziły dwie drogi. Jedna fajna, druga łatwa:)Dla tych sprawniejszych fizycznie polecam wejście od strony ulicy (poruszanie się po cienkim gzymsie w strone okna:)), mnie ta trasa wbrew pozorom ucieszyła:)Dla mniej odważnych zalecam wejście od drugiej strony - JEŚLI NALEŻYSZ DO TEJ PIERWSZEJ GRUPY, NIE SPRAWDZAJ ŁATWIEJSZEGO! POPSUJESZ SOBIE ZABAWĘ! :D

Skrzynka to mały klipsiak ukryty na samej górze, do kesza prowadzą dwie drogi. Jedna ,drabiną na "mostek" i z tego mostka można wejść "na górę" (droga zalecana) lub "na dół" (droga niezalecana, można spaść "niezależnie" od nas i stracić życie) , lub drabiną "dookoła" na kondygnację która prowadzi do miejsca gdzie można kesza podjąć "od góry", tam też jest mechanizm i narzędzie za pomocą którego sobie poradzicie. Opis może wygląda skomplikowanie, ale czytając go na miejscu zrozumiecie o co chodzi :)

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Obrazki/zdjęcia
Tower.
Tower II.
W środku.
Tu nie wchodź!
Tu szukaj.
Wpisy do logu: znaleziona 38x nieznaleziona 0x komentarz 2x Wszystkie wpisy