OC logo
Użytkownik / e-mail:   Hasło:   
Banner
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Wydarzenie
difficulty terrain
Łódzkie jest piękne ! - OP7FDE
Spotkanie po całodniowym keszowaniu
Właściciel: Nefryt+
meeting Lista uczestników
compass Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne. (WGS84)
altitude Wysokość: 141 m n.p.m.
location Województwo: Polska > łódzkie
type Typ skrzynki: Wydarzenie
size Wielkość: Bez pojemnika
status Status: Zarchiwizowana
event Data rozpoczęcia wydarzenia: 26-04-2014
creation-date Data utworzenia: 21-03-2014
last-mod Ostatnio zmodyfikowano: 06-05-2014
attends 32 Uczestniczyło
not-found 35 Będzie uczestniczyć
komentarz 13 komentarze
watchers 6 obserwatorów
visits 0 odwiedzających
votes 29 x oceniona
score Oceniona jako: znakomita
Aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki,
musisz się zalogować.
attributes Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Weź coś do pisania  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Potrzebna łopatka  Potrzebna latarka  Wymagany dodatkowy sprzęt  Dostępna rowerem  Skrzynka niebezpieczna 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC. link
description Opis PL

 

 

Uwaga szanowni geokeszerzy z województwa łódzkiego oraz z odległych krain naszego kraju. Zapraszam was na spotkanie do Ozorkowa. Dlaczego właśnie to miasto? Dobre pytanie ale odpowiedź na nie otrzymacie dopiero dzień przed spotkaniem.  Radzę wam już teraz zarezerwować sobie całą sobotę od samego rana do późnej nocy. Gwarantuję że nie będziecie się nudzić. Uchylę tylko rąbka tajemnicy, że dostaniecie 41 powodów aby 26 kwietnia 2014 roku bladym świtem ruszyć w poszukiwaniu przygód na terenie pięknego i ciekawego województwa łódzkiego.

26 KWIECIEŃ 2014


Istanbul Kebap - ul. Milczarskiego 6a Ozorków godzina 18.

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne :
W okolice które nas interesują można bez problemu dojechać pociągiem. Gdy pogoda dopisze rower i pociąg będą świetnym rozwiązaniem. Zmotoryzowani muszą się liczyć z tym ze nie wszędzie można wjechać keszowozem i nie chodzi mi tu o trudny teren a o konsekwencje wjazdu do monitorowanego lasu.
W sobotę o godzinie 9 rano spotkamy się na współrzędnych N 51° 53.918' E 19° 18.358' Nastąpi oficjalne otwarcie projektu. Dostaniecie wskazówki oraz przedmioty ułatwiające keszowanie,  a wieczorkiem spotykamy się w Ozorkowie.
Co watro zabrać? Na pewno warto zabrać kalosze, środki przeciw kleszczom i komarom, długie spodnie oraz dużo dobrego humoru. Wodery potrzebne do zdobycia jednej ze skrzynek będą dostępne na miejscu przez sobotę i niedzielę.
Uchylając kolejnego rąbka tajemnicy powiem że każdy będzie miał sposobność zgrania keszy już w piątek wczesnym wieczorem a wpisy dokonane w skrzynkach przed 9 rano w sobotę nie będą uznawane i nagradzane certyfikatami FTF.

Proszę śledzić opis spotkania bo może on ulec niewielkim zmianom. Wszelkie pytania proszę kierować na maila nefryt90@gmail.com