Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
You have to be logged-in in order to perform operations on this cache.
Łódzkie jest piękne ! - OP7FDE
Spotkanie po całodniowym keszowaniu
Owner: Nefryt+
The list of participants
Please log in to see the coordinates.
Altitude: 141 m. ASL.
 Region: Poland > łódzkie
Cache type: Event
Size: No container
Status: Archived
Event date: 26-04-2014
Date created: 21-03-2014
Date published: 21-03-2014
Last modification: 06-05-2014
32 Attended
35 Will attend
13 notes
watchers 6 watchers
14 visitors
29 x rated
Rated as: Excellent
In order to view coordinates and
the map of caches
you must be logged in
Cache attributes

Go geocaching with children  Dangerous Cache  Bike  Torch needed  Take special equipment  Take something to write  Nature  You will need a shovel 

Please read the Opencaching attributes article.
Description PL

 

 

Uwaga szanowni geokeszerzy z województwa łódzkiego oraz z odległych krain naszego kraju. Zapraszam was na spotkanie do Ozorkowa. Dlaczego właśnie to miasto? Dobre pytanie ale odpowiedź na nie otrzymacie dopiero dzień przed spotkaniem.  Radzę wam już teraz zarezerwować sobie całą sobotę od samego rana do późnej nocy. Gwarantuję że nie będziecie się nudzić. Uchylę tylko rąbka tajemnicy, że dostaniecie 41 powodów aby 26 kwietnia 2014 roku bladym świtem ruszyć w poszukiwaniu przygód na terenie pięknego i ciekawego województwa łódzkiego.

26 KWIECIEŃ 2014


Istanbul Kebap - ul. Milczarskiego 6a Ozorków godzina 18.

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne :
W okolice które nas interesują można bez problemu dojechać pociągiem. Gdy pogoda dopisze rower i pociąg będą świetnym rozwiązaniem. Zmotoryzowani muszą się liczyć z tym ze nie wszędzie można wjechać keszowozem i nie chodzi mi tu o trudny teren a o konsekwencje wjazdu do monitorowanego lasu.
W sobotę o godzinie 9 rano spotkamy się na współrzędnych N 51° 53.918' E 19° 18.358' Nastąpi oficjalne otwarcie projektu. Dostaniecie wskazówki oraz przedmioty ułatwiające keszowanie,  a wieczorkiem spotykamy się w Ozorkowie.
Co watro zabrać? Na pewno warto zabrać kalosze, środki przeciw kleszczom i komarom, długie spodnie oraz dużo dobrego humoru. Wodery potrzebne do zdobycia jednej ze skrzynek będą dostępne na miejscu przez sobotę i niedzielę.
Uchylając kolejnego rąbka tajemnicy powiem że każdy będzie miał sposobność zgrania keszy już w piątek wczesnym wieczorem a wpisy dokonane w skrzynkach przed 9 rano w sobotę nie będą uznawane i nagradzane certyfikatami FTF.

Proszę śledzić opis spotkania bo może on ulec niewielkim zmianom. Wszelkie pytania proszę kierować na maila nefryt90@gmail.com