Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
PROJEKT EKSTREMALNY WROCŁAW 5 - OP69D0
Dołącz do"Adrenalina Team OC"
Właściciel: kawior&jardo
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 112 m n.p.m.
 Województwo: Polska > dolnośląskie
Typ skrzynki: Tradycyjna
Wielkość: Mikro
Status: Zarchiwizowana
Data ukrycia: 08-06-2013
Data utworzenia: 08-06-2013
Data opublikowania: 08-06-2013
Ostatnio zmodyfikowano: 16-08-2016
15x znaleziona
1x nieznaleziona
2 komentarze
watchers 7 obserwatorów
19 odwiedzających
12 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
3 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: anielka025, marcm77, niemen
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Dostępna tylko łodzią  Skrzynka niebezpieczna  Potrzebna latarka  Wymagany dodatkowy sprzęt  Weź coś do pisania  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Miejsce historyczne 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

     

PROJEKT EKSTREMALNY WROCŁAW to wspólne przedsięwzięcie Lensera1 oraz k&j, do których dokooptowała zacna i poczciwa drużyna jg-geo . Kesze z tego projektu przeznaczone są dla poszukiwaczy pragnących mocniejszych wrażeń i silnych, emocjonalnych doznań. Wszystkie skrzynki są skrzynkami niebezpiecznymi, a w kilku przypadkach ekstremalnie niebezpiecznymi. Projekt kierujemy do osób rozsądnych, zachowujących trzeźwość umysłu, i potrafiących rzetelnie ocenić swoje własne możliwości i umiejętności.
W trakcie poszukiwań mogą być potrzebne dodatkowe sprzęta, które zawsze powinny znajdować się na wyposażeniu poszukiwacza. Sprzęt alpinistyczny, wodery, maski przeciwgazowe, drabiny, szufle, latarki, pontony, spirala hydrauliczna, paralotnia i kalosze - mogą być nieodzowne w trakcie szukania naszych skrzyneczek. Do jednej i tej samej skrzynki, można będzie dostać się na wiele sposobów. Np: przy pomocy obiektu pływającego, przy użyciu sprzętu alpinistycznego, albo po prostu drabiny. Pod warunkiem że ktoś posiada 20 metrową drabinkę. Od Waszych umiejętności i kreatywności zależy w jaki sposób dotrzecie do skarbu. W jednym przypadku udostępnimy Wam naszą własną prywatną ściankę wspinaczkową. O uszanowanie czyjejś własności prosimy, a w szczególności o nieodkręcanie chwytów.   Ponadto do każdego kesza przypisana jest pewna liczba, która będzie potrzebna do zdobycia skrzynki finałowej i znaczka "opencaching adrenalina team". Liczby te znajdują się na drugiej stronie logbooka. Skrzynki zakładane będą sukcesywnie, a cały projekt zostanie ukończony do września.  A teraz to co najważniejsze.

Skrzynka ukryta jest w niebezpiecznym miejscu. Każdy szuka jej wyłącznie na własną odpowiedzialność! Twórcy skrzynki, nie ponoszą odpowiedzialności za żadne nieszczęśliwe wypadki które mogą przydarzyć się podczas jej szukania. Nie zachęcają również do poszukiwań! Przy podejmowaniu kesza zachowaj rozsądek- pamiętając, że nie każdy kesz adresowany jest dla każdego!

Kesz-to mikrus w opakowaniu, ukryty na wyznaczonych współrzędnych. Kiedy dotrzesz na miejsce, wejdź do tajnego zasypanego tunelu, na jego końcu skrył się skarb. Tunel o wiele wyższy, a nawet obszerniejszy niż w czwóreczce. Z nami jak z dzieckiem i dostosowujemy się do potrzeb i życzeń porządnych keszerów:). Skrzynka do zdobycia z obiektu pływającego( łódka, kajak, tratwa, statek wycieczkowy "Kaczuszka"- po ówczesnym jego uprowadzeniu:)).

Ale, ale- zawsze jest jakieś "ale" o którym Wam nie powiemy. Podajemy raczej najbardziej rozsądny i bezpieczny sposób dotarcia do skrzynki. Skrzyneczkę radzimy zdobywać zachowując jasność i trzeźwość umysłu. Zachowując trzeźwość umysłu unikniecie kłopotów z oddychaniem, poceniem się i bełkotaniem chorych bzdur. Ze skrzyneczką wszystko jest w porządku i wszystko jest OK, więc straszenie właścicieli projektu prokuratorem, również przyjmować będziemy jako bełkot:). Jeśli zachowujesz rozsądek, to będziesz bezpieczny lub odpuścisz i też będziesz bezpieczny. Zresztą, Sam podejmujesz ryzyko i sam jesteś odpowiedzialny za swoje czyny i działania.

Dopuszczalne jest wrzucanie fotek przy logowaniu skrzynki.

Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Wpisy do logu: znaleziona 15x nieznaleziona 1x komentarz 2x Obrazki/zdjęcia 1x Wszystkie wpisy Galeria