Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Driver 2 - OP69C0
Back on the streets
Właściciel: Driver
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 259 m n.p.m.
 Województwo: Polska > śląskie
Typ skrzynki: Multicache
Wielkość: Normalna
Status: Zarchiwizowana
Czas: 0:45 h    Długość trasy: 6.50 km
Data ukrycia: 09-06-2013
Data utworzenia: 07-06-2013
Data opublikowania: 08-06-2013
Ostatnio zmodyfikowano: 25-02-2014
18x znaleziona
0x nieznaleziona
1 komentarze
watchers 1 obserwatorów
8 odwiedzających
15 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
7 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: atena.pl, brodate gejsze, Chochlik., Dallas, ForgottenSilesia, KT & SL, ZaBorZ_PL
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Skrzynka niebezpieczna  Potrzebna latarka  Przyczepiona magnesem 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL
Driver 2 – komputerowa gra akcji, druga część z serii Driver. Gracz ponownie wciela się w postać policjanta Tannera, który przenika do świata przestępczego. Jego zadaniem jest rozpracowanie międzynarodowej szajki.
Fabuła

Pamiętaj - You are the Wheelman
Driver 2
Komputerowa gra akcji, druga część z serii Driver. Gracz ponownie wciela się w postać policjanta Tannera, który przenika do świata przestępczego. Jego zadaniem jest rozpracowanie międzynarodowej szajki.

Fabuła
 
Gracz wciela się w postać policjanta Tannera, który ma za zadanie walczyć z grupą przestępczą, w czym pomaga mu Tobias Jones. Tanner prowadzi operacje przeciwko Solomonowi Caine – szefowi gangu w Chicago i Alvarowi Vasquezowi, przywódcy półświatka w Rio de Janeiro, którego protegowanym jest Pink Lenny. Gangi Caine'a i Vasqueza rywalizują ze sobą. Po ukończeniu części fabularnej gry, Tanner może poruszać się po czterech szczegółowo odwzorowanych miastach: Chicago oraz Las Vegas w Stanach Zjednoczonych, Hawanie na Kubie i Rio de Janeiro w Brazylii.


Rozgrywka
 
W Driver 2 istnieje trójwymiarowy świat. Gracz może opuścić i zmienić pojazd (w grze występują samochody osobowe, autobusy, wany, taksówki, radiowozy policyjne, pickupy, ciężarówki i wozy strażackie). W grze zawarto cztery miasta, na które składa się 38 misji, po 10 dla Chicago i Las Vegas w Stanach Zjednoczonych, 8 dla Hawany na Kubie oraz 9 dla Rio de Janeiro w Brazylii; wszystkie dostępne są w wersji dnia i nocy. Do wyboru w menu w każdym mieście jest pięć aut. W Chicago na stadionie Baseball Stadium jest ukryty sekretny samochód czarno żółty Buick, na Hawanie w podziemnym labiryncie – Mini car, w Las Vegas w garażu – Custom Pick-up, w Rio de Janeiro w dokach – Truck. Tanner może usiąść na krześle przy stoliku lub też bez niego. W Las Vegas w pobliżu domu z białym płotem oraz drogą dojazdową jest garaż, gracz może zadzwonić dzwonkiem, a także otworzyć oraz zamknąć drzwi garażu i zaparkować w nim samochód. W grze występują przechodnie – gracz nie może ich przejechać, postacie zawsze zdążą uciec przed samochodem gracza lub przenikną przez niego. Oprócz gracza ulicami miast jeżdżą inni kierowcy, przestrzegający przepisów ruchu drogowego i posiadający sztuczna inteligencję. W grze występują kręte i proste drogi w przeciwieństwie do pierwszej części gdzie drogi były proste, przecinające się. Gracz jest ścigany przez policję, gdy przekroczy dozwoloną prędkość, porusza się w nieodpowiednim kierunku, niszczy środowisko lub samochody bądź próbuje przejechać ludzi. Gdy radiowozy policyjne zbliżą się na odpowiednią odległość, uderzają w samochód gracza. Na drogach organizowane są blokady policyjne, na które składają się samochody policyjne oraz policjanci celujący z pistoletu w Tannera. Niektóre radiowozy policji oraz radiowozy użyte w blokadach są niedostępne dla gracza, gdy gracz przesiądzie się do zaparkowanego radiowozu, jest poszukiwany przez policję. Podczas gdy gracz jest ścigany przez policję, nie może on opuścić samochodu. Na niektórych skrzyżowaniach czy też innych drogach znajduje się pracująca sygnalizacja świetlna. Gdy postać gracza jest poza pojazdem, a gracz nie podejmuje akcji, Tanner spogląda na zegarek na jego lewej ręce.W prawym dolnym rogu wyświetlana jest mała mapa (pełna mapa dostępna jest w menu podczas rozgrywki), która pokazuje aktualną pozycję gracza oraz pozycje radiowozów. W lewym górnym rogu znajdują się dwa wskaźniki: Zniszczenie (ang. Damage) i Przestępstwo (ang. Felony), pierwszy odpowiada za uszkodzenia pojazdu drugi zaś za popełnione zbrodnie.


Tryby gry
 
Gra zawiera sześć trybów gry Undercover (tryb fabularny), Take A Ride (możliwość jeżdżenia po odblokowanych miastach), Quick Chase (pościg wybranego samochodu w czasie 1 min. i 33 sekund), Quick Getaway (zgubienie pościgu), Gate Racing (przejazd przez 100 punktów kontrolnych, za każdy przejechany punkt gracz otrzymuje sekundę do kończącego się czasu), Trailblazer (gracz musi zniszczyć 100 wyznaczonych pachołków, za każdy pachołek gracz otrzymuje sekundę do kończącego się czasu), Checkpoint (gracz musi dojechać do pięciu miejsc oznaczonych strzałką i uzyskać jak najlepszy czas), Survival (gracz musi uciekać przed hordą goniących go radiowozów policji), Multiplayer (podczas rozgrywki na podzielonym ekranie dla dwóch graczy w wersji na konsolę PS1 dostępne są tryby Take A Ride, Cops'n'Robbers, Checkpoint i Capture the Flag).
 
Źródło - Wikipedia

Misja
Twoim zadaniem będzie ponownie wcielić sie w postać John`a Tanner`a i wykonać zlecenie.
Czy zdołasz przetrwać ?
Czy wykonasz zadanie ?
Pamiętaj - The Wheelman is Back
Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.