Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Je moet ingelogd zijn om deze cache te loggen of te bewerken.
stats
Toon cache statistieken
Poczuj pociąg! - OP4259
Warszawski lęk wysokości.
Eigenaar: Cezex
Plaatser: Cebulka
Log in om de coördinaten te kunnen zien.
Hoogte: 85 meter NAP
 Provincie: Polen > mazowieckie
Cache soort: Eigen Cache
Grootte: Klein
Status: Kan gezocht worden
Tijd: 0:20 h    Lengte: 0.10 km
Geplaatst op: 15-10-2011
Gemaakt op: 16-10-2011
Gepubliceerd op: 16-10-2011
Laatste verandering: 15-06-2020
73x Gevonden
1x Verplaatst   0 km
0x Niet gevonden
10 Opmerkingen
watchers 18 Volgers
163 x Bekeken
61 x Gewaardeerd
Beoordeeld als: uitstekend
46 x Aanbevolen
Deze cache is aanbevolen door: Agatha, Alf/red/, antonio, ARIZONA, arzak, boksyt, burak, Cezex, Czajorek, damciu88, Doc with the dog, Drzazga, dzaczek, Haberek, hanbei, humback, K@M@, Kao, kicia_skc, kowsiu, krokPokroku, Krysiul, ksekse, martuś, marvet, Matadoor, meteor2017, Michu4000, Nefryt+, nonamed, Osił, p_nowik, pczek, pwk, r00t7, Ranwers, Robcon, Rozart, rubin, Skyqen, stasiekm, swierszczu, vilkolak, WrednaBestia, ziutol94, zueira
Om de coördinaten en de kaart te zien
van de caches
moet men ingelogd zijn
Cache attributen

Dangerous Cache  GeoHotel  Access only by walk 

Lees ook het Opencaching attributen beschrijving artikel.
Beschrijving PL

Oryginalny założyciel:

 

Cebulka

 

Opis oryginalny:

 

"Co by zerwać ze stereotypem, że wszystkie kesze na Wiśle to quizy i im podobne. Wprawdzie Most Średnicowy ma już swoją skrzynkę, ale tym razem jest okazja, by poznać go bliżej. Znacznie bliżej. To jedno z moich ulubionych miejsc w Warszawie, taki kameralny urbex w środku miasta. Nigdy nie powstanie tu żadna snobistyczna knajpa, zawsze panuje przyjemny spokój. No, nie licząc łoskotu przejeżdżających POCIĄGÓW.

 

Kesz jest ukryty na drugim filarze mostu od zachodu (pierwszym na wodzie), w czwartej pionowej belce od południa (czyli prawa środkowa, jeśli stoi się twarzą w kierunku Pragi). Najlepiej iść po drugiej i trzeciej belce od południa (rozchodzą się maksymalnie na 0,5 m w szczycie łuku). Dobrą alternatywą dla trasy opisanej na zdjęciach wydaje się kajak i długa drabina. Najlepiej podejmować skrzynkę o świcie, kiedy latarki nie są już potrzebne, a wokół nie kręci się zbyt wielu przechodniów.

UWAGA! Zadanie bardzo niebezpieczne!!! Absolutnie nie należy go podejmować po deszczu, po zmroku, po alkoholu i innych środkach odurzających, a także przy minusowych temperaturach.

W ogóle fakt istnienia kesza wcale nie oznacza, że trzeba tam iść. A jeśli już ktoś musi, robi to na własną odpowiedzialność. Niepełnoletni powinni poczekać na osiągnięcie pełnoletności - wpisy keszerów poniżej 18 roku życia i tak usunę z logu (a dowiem się szybciej, niż Wam się wydaje), więc daremne żale, próżny trud."

 

Dlaczego skrzynka zmienia formę i jak ją zaliczyć:

 

Przy okazji remontów i rewitalizacji swoich włości PKP PLK znalazła nasze skrzynki i jej włodarze raczej nie założą sobie u nas kont. Za to namówili do tego swoich prawników. W efekcie czego nasze skrzynki muszą poznikać z terenów zarządanych przez PKP PLK. Czy to dobrze czy to źle, możemy o tym porozmawiać zdobywając skrzynkę.

 

Jak to zrobić? A no trzeba się ze mną umówić, najlepiej via sms, w dniu i godzinie umówienia się, stawić się na współrzędnych i czekać na dalsze instrukcje.

 

Do zaliczenia skrzynki będzie potrzebne porządne obuwie, umysł wolny od używek, sprzyjająca pogoda, sprane ręce i nogi oraz żelazne nerwy. W skrócie, skrzynka w dalszym ciągu będzie miała charakter urban exploratorski.

Geokrety

Geokrety  Walet trefl - Totale afstand: 4238 km
Geokrety  WTF - Totale afstand: 2 km
Geokrety  Zgrupowanie „Chrobry II” - Totale afstand: 8 km
Geokrety  Zgrupowanie „Bartkiewicz” - Totale afstand: 8 km
Geokrety  II Obwód Warszawskiego Okręgu AK-„Żywiciel” - Totale afstand: 8 km