Log in om de coördinaten te kunnen zien.                            
        
                        22x Gevonden                    
                        0x Niet gevonden                    
                    0 Opmerkingen                
                    0 Volgers                
                    Beoordeeld als: goed
                
            Cache attributen
        
    
                          
 
                          
 
                          
 
                          
 
                    
        Beschrijving
    
    
                    
                            PL
                        
            
        "Kampinoskie Szczyty" to seria wirtualnych keszy obejmująca wszystkie wydmowe szczyty w Kampinoskim Parku Narodowym. Ideą powstania była chęć ukazania każdego z tych miejsc o różnych porach roku. Będzie to możliwe dzięki każdej osobie, która wpisze się do logu, albowiem do zaliczenia wpisu trzeba zrobić zdjęcie w danym miejscu i dodać je do wpisu.
Zapraszam do zaliczenia całego cyklu, który będzie powstawać stopniowo.
Koordynaty prowadzą dokładnie na miejsce wykonania zdjęcia.
Do zaliczenia kesza potrzebny jest wpis z załączonym zdjęciem. Zdjęcie powinno ukazywać to, co zdjęcie z poniższego wzoru, czyli widok na drzewo z oznaczeniem szlaku. Akceptowane są 3 rodzaje zdjęć: keszera lub jego atrybutów lub urządzenia GPS z wyświetlonymi koordynatami.
Postaraj się pokazać na zdjęciu jak najszerszy kadr, by było widać możliwie dużo przyrody. Dzięki Tobie będziemy mogli "odwiedzić" to miejsce, i zobaczyć, jak się zmieniło.
Skrzynka znajduje się na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego.
Proszę o stosowanie się do Regulaminu KPN.
Przypominam, że na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego obowiązuje zakaz przebywania w porze nocnej.
            Afbeeldingen
        
    
        Logs:
        
            
            22x
            
            0x
        
        
        0x