Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.                            
        
                        44x znaleziona                    
                        4x nieznaleziona                    
                    2 komentarze                
                    2 obserwatorów                
                    Oceniona jako: znakomita
                
            Atrybuty skrzynki
        
    
                          
 
                          
 
                          
 
                          
 
                    

Skrzynka została założona z okazji 13-lecia istnienia serwisu opencaching.pl.

Skrzynka ta znajduje się w dość urokliwym miejscu. Widać stamtąd Hałdę Popłuczkową. Idąc na zachód ulicą Długą dojdziemy do Rept Śląskich. Idąc tytułową ulicą Małą na północ dojdziemy przez Folwark Segiet do centrum Tarnowskich Gór. 

Jest to rozdroże, w którym zbiega się większość okolicznych szlaków rowerowych. Z tego powodu znajduje się tam również tablica informacyjna z mapą i szlakami rowerowymi.
O keszu:
Klipsiak ukryty bardzo intuicyjnie. Jako że to jubileuszowa skrzynka, jest ona podobna do założonej 25 maja 2006 roku skrzynki OP0001. To oznacza, iż jest to tradycyjna skrzynka z takimi samymi rozmiarami bez gwiazdkowych patentów. Schowana też tradycyjnie. Jak za starych dobrych czasów ;-)
P.S.: W keszu znajduje się drewniak PWG. Bardzo prosiłbym w miarę możliwości wymianę drewniak za drewniak i o informowanie o tym w logu
W ten sposób w keszu zawsze będzie przynajmniej jeden takowy ;-)
            Dodatkowe informacje
        
    
            Obrazki/zdjęcia
        
    
        Wpisy do logu:
        
            
            44x
            
            4x
        
        
        2x