Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
20x znaleziona
0x nieznaleziona
0 komentarze
2 obserwatorów
Oceniona jako: znakomita
2 x rekomendowana
Atrybuty skrzynki
Opis
PL
Cześć!
Z tej strony Andrzej, keszer z Łodzi. Wiem, że spodziewaliście się Adama ale nie tym razem :D
Osobiście wciągnąłem Adasia w keszowanie. Można powiedzieć, że jest moim wychowankiem który zaraz przegoni swego mistrza ^^
Łodzianin obecnie jest zajęty swoim kawalerskim (możliwe, że właśnie leczy kaca ) i przygotowaniami do swojego ślubu.
Mimo, że ślub bierze dwoje początkujacych keszerów to na ślub ciężko jest Was zaprosić ale możecie w pewien sposób dołączyć do kawalerskiego Łodzianina który odbywał się w tej okolicy
Niestety pierwsze trzy osoby "zabalują" na kawalerskim :D
Wawrzkowizna czyli miejsce położone pośród pięknych lasów sosnowych, nad czystymi zarybionymi akwenami o powierzchniach 16 i 2 ha. Znajduje się tutaj ośrodek wypoczynkowy gdzie odbył się wieczór kawalerski. Każdy znajdzie tutaj coś co go interesuje o każdej porze roku. Kto był w tych okolicach ten wie.
Z tej okazji wpadłem na pomysł zostawienia śladu po mega imprezie w postaci kesza. Ile kesz będzie aktywny tego nikt nie wie. Czy kiedyś powstanie geościeżka łącząca wszystkie kesze Łodzianina? To już może wiedzieć jedynie Adam.
Kesze Łodzianina odnajdziesz w wyszukiwarce. Adam, najlepszego na nowej drodze!!!!
O keszu:
Znajduje się na łonie natury w łatwo dostępnym miejscu. W trakcie zakładania kesza nie było jeszcze wszechobecnych chaszczy/krzaków itp. W środku znajdują się trzy nagrody za podium. Jak ktoś nie chce to niech zostawi kolejnym poszukiwaczom. Jak będzie wyglądała okolica w okresie ciepłym tego nie wiem. Mikrus w większym maskowaniu. Powodzenia!
Dodatkowe informacje
Obrazki/zdjęcia
Wpisy do logu:
20x
0x
0x