Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 500 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Leśna Sztolnia 3 by Niemen - OP8S2B
extremka, może odpuść i weź inna sztolnię
Właściciel: niemen
Ta skrzynka należy do GeoŚcieżki!
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 258 m n.p.m.
 Województwo: Polska > dolnośląskie
Typ skrzynki: Nietypowa
Wielkość: Mała
Status: Gotowa do szukania
Data ukrycia: 04-04-2018
Data utworzenia: 25-04-2018
Data opublikowania: 25-04-2018
Ostatnio zmodyfikowano: 25-04-2018
1x znaleziona
0x nieznaleziona
4 komentarze
watchers 3 obserwatorów
73 odwiedzających
1 x oceniona
Oceniona jako: b.d.
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Miejsce historyczne  Potrzebna latarka  Wymagany dodatkowy sprzęt  Dostępna tylko pieszo  Skrzynka niebezpieczna  Zalecane szukanie nocą 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL
PROJEKT EKSTREMALNY LEŚNA
przy zakładaniu wybitnie mnie wspierał i pomagał kolega RudyManiek
dla poszukiwaczy pragnących mocniejszych wrażeń i doznań. Większość skrzynek niebezpieczna! a w kilku przypadkach ekstremalnie niebezpieczna. Projekt dla osób rozsądnych, zachowujących trzeźwość umysłu, i potrafiących rzetelnie ocenić swoje własne możliwości i umiejętności.
W trakcie poszukiwań mogą być potrzebne dodatkowe sprzęta, które zawsze powinny znajdować się na wyposażeniu poszukiwacza. Sprzęt alpinistyczny, wodery, maski przeciwgazowe, drabiny, szufle, latarki, pontony, spirala hydrauliczna, paralotnie i kalosze - mogą być nieodzowne w trakcie szukania naszych skrzyneczek.
Do jednej i tej samej skrzynki, można będzie dostać się przy pomocy np; obiektu pływającego, przy użyciu sprzętu alpinistycznego, albo drabiny. Pod warunkiem że ktoś posiada 20 metrową drabinkę. Od Waszych umiejętności i kreatywności zależy w jaki sposób dostaniecie się do skarbu.
 Skrzynka ukryta jest w niebezpiecznym miejscu. Każdy szuka jej wyłącznie na własną odpowiedzialność! Twórcy skrzynki, nie ponoszą odpowiedzialności za żadne nieszczęśliwe wypadki które mogą przydarzyć się podczas jej szukania. Nie zachęcają również do poszukiwań! Informują jedynie o miejscu kesza. Przy podejmowaniu kesza zachowaj rozsądek- pamiętając, że nie każdy kesz adresowany jest dla każdego! Nie masz 18 lat nie wchodź. Bądź z kimś z dorosłych. Zalecam wchodzenie tylko w ekipie. Nie wolno samemu to niebezpieczne!
O keszu: Zasadniczo wejście jest z terenu fabryki. Właściciel i ochrona są niechętni exploratorom. ALE ! sama sztolnia jest po za granicą własności fabryki. Niestety wejście do sztolni jest równo 3m pod linią ogrodzenia. Jeśli się zejdzie od ścieżki ponad sztolnią (od OP8GD2) , przeskoczy niezauważalnie ! płot, zeskoczy 3m mur, to sztolnia jest wasza... keszu  w sztolni na końcu, po lewej, na górze, w otworze strzelniczym, już nie micro, ale jeszcze nie mała... może być mokro, gumiaczki, no i ktoś do pomocy w wyciągnięciu was (z opresji, he, he)