Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
Sylwester 2018/2019 - Flash mob - OP8Q2C
20 stycznia 2018 w godzinach 17:02 - 17:07
Właściciel: erykradek
Lista uczestników
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 117 m n.p.m.
 Województwo: Polska > mazowieckie
Typ skrzynki: Wydarzenie
Wielkość: Bez pojemnika
Status: Zarchiwizowana
Data rozpoczęcia wydarzenia: 20-01-2018
Data utworzenia: 29-12-2017
Data opublikowania: 29-12-2017
Ostatnio zmodyfikowano: 23-01-2018
2 Uczestniczyło
1 Będzie uczestniczyć
1 komentarze
watchers 5 obserwatorów
270 odwiedzających
0 x oceniona
Oceniona jako: b.d.
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Dostępna w określonych godzinach lub płatna  Można zabrać dzieci  Zalecane szukanie nocą  Dostępna dla niepełnosprawnych  Wymagany dodatkowy sprzęt  Szybka skrzynka 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Dawno, dawno temu, za siedmioma blokami, za siedmioma ruchliwymi ulicami, grupa ludzi spotkała się, aby świętować Nowy Rok. Były zimne ognie, baloniki, maski, kolorowe rekwizyty, życzenia i ogromny entuzjazm. Ale to nie była zwykła impreza sylwestrowa, o nie! Nie byłoby w niej nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszystko działo się w połowie stycznia, a świętujący witali rok, który według wszystkich znaków na niebie i ziemi miał nadejść dopiero za jedenaście i pół miesiąca.
Kim byli uczestnicy tej niezwykłej, zorganizowanej w sekrecie imprezy, która przyciągnęła prawdziwe tłumy? To członkowie Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego, podziemnej grupy ludzi, która regularnie doświadczała w tym mieście tego, co niezwykłe. Teraz, wiele lat później, zapoczątkowana wtedy tradycja trwa nadal, a my zgodnie z przekazanymi wówczas wytycznymi, uczestniczymy w kolejnych odsłonach tego absurdalnego wydarzenia, którego data i godzina może zostać wyliczona w sposób znany nielicznym. Nawet jeśli trudno jest w to uwierzyć, to jednak zapewniam Was, że to wszystko wydarzyło się naprawdę, a słowa, które w tej chwili czytacie, to zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnej, dziesiątej już, imprezie tego typu.


Wszystko dzieje się niezwykle szybko, zanim policja i ochrona zdążą zareagować. Zapamiętaj poniższe wytyczne: Flash mob rozpoczyna się w sobotę 20 stycznia 2018 o godzinie 17:02 i ma miejsce na chodniku przed wejściem do TK MAXX w Galerii Centrum.

Przed rozpoczęciem akcji czekamy w ukryciu, obserwując miejsce zbliżającej się imprezy z pewnej oddali, nie zdradzając przechodniom, że na coś czekamy. To wszystko ma być niespodzianką. Równo o 17:02 zaczynamy odliczać od 20 do 1, jednocześnie schodząc się w kierunku miejsca akcji, a po dojściu do zera, rozpoczynamy witanie Nowego Roku w dowolny, nawet najbardziej przerysowany sposób. Kto już tej sekretnej imprezy doświadczył, ten wie jakiego klimatu się spodziewać. Po upływie pięciu minut, czyli o godzinie 17:07, wspólnie wykrzykujemy następujące hasło: "Niech żyje dwa tysiące dziewiętnasty rok!". Tym samym coroczną akcję można uznać za zamkniętą i błyskawicznie rozbiegamy się w cztery strony świata.
Wszystko jasne? Do zobaczenia 20 stycznia!

 


Tak było

 


Podsumowując:

Nazwa: "Sylwester 2018/2019"
Czas akcji: 20 stycznia 2018
Miejsce akcji: chodnik przed wejściem do TK MAXX w Galerii Centrum
Dokładna godzina: 17:02-17:07
Co będzie potrzebne: czapeczki, baloniki, serpentyny, maski, zimne ognie, transparenty z napisem "2019"

Obrazki/zdjęcia
Szczęśliwego
Nowego
Roku
2019