Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
Łowcy duchów / Ghostbusters - OP816F
Kiedy spojrzysz na TO, wtedy TO spojrzy na Ciebie.
Właściciel: triPPer
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 132 m n.p.m.
 Województwo: Polska > pomorskie
Typ skrzynki: Nietypowa
Wielkość: Normalna
Status: Zarchiwizowana
Czas: 2:00 h    Długość trasy: 1.00 km
Data ukrycia: 01-05-2014
Data utworzenia: 30-04-2014
Data opublikowania: 01-05-2014
Ostatnio zmodyfikowano: 19-05-2018
96x znaleziona
0x nieznaleziona
8 komentarze
watchers 17 obserwatorów
140 odwiedzających
89 x oceniona
Oceniona jako: znakomita
78 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: Adams, anoriell, Badzia Gadzia, bamba, BandB, Bartosz Budyń, carolczi, Cloud, cyniminis, Czarodziej, djdioda, do-mi, eliksir, Emerahl&Arcus, esem, ethanoll, fiordland, frymek, geo.olga.poland, gmk007, Grzybeek, happy campers, harpus, Hybryd, idips, iggyPL, Jed team, Jeremiej, Kika, Kołek, Koza, kwiattek, laba, Leone, Levik, Madzi.K, makotka, MatiGD, Matoczkin, menthorGD, Miki., misiek, mjolnir, MSZU, My_Key, Mycha, Nati., nazachod, orzel123 , Ozi, Pająki, pan_ryba, panjaca, PawcioK, pichu., Piekłoszczyk, Piotr_Sz, Prox, Qbacki, Rausz, Rey, Ryjek+, schron, SlaMar, soolash, stepujace-szparagi, telefonalarmowy, TiTif, trojmiasto, TSW, tuchlin, Verdant, viridiana, Wielki Grab, wrygiel, xmatthew, xymar, Youstyna
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Można zabrać dzieci  Skrzynka niebezpieczna  Umiejscowiona na łonie natury, lasy, góry itp  Dostępna tylko pieszo  Potrzebne hasło do logu! 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

Kilka słów wstępu

   Kilka lat temu zdarzyło mi się zdobywać REWELACYJNY kesz Schrona, do którego do dzisiaj zdarza mi się wracać wspomnieniami. Był to "Kodama - Leśne duszki" . Schron, dzięki za inspirację :)... i może uda się Ciebie namówić na jego reaktywację.


---


    Od dawna krążyły opowieści o dziwnych światłach pojawiających się na okolicznych bagnach. Ktoś słyszał niepokojące odgłosy. Ktoś widział białe postacie. Ludzie opowiadali sobie, że na wyspie, pośród bagien, zamieszkały duchy. Nie dawałem temu wiary.


    Aż do czasu... Kilka dni temu wybrałem się do pobliskiego lasku. Było już ciemno. Drogę oświetlałem sobie latarką. I wtedy, zobaczyłem TO ... . TO było dziwne. Kiedy spojrzałem na TO, to TO spojrzało na mnie. Kiedy zgasiłem latarkę, zniknęło.


Tak więc...

Jeżeli w Twoim sąsiedztwie dzieje się coś dziwnego, to kogo wzywasz ? - Łowców duchów!
Jeżeli jest tam coś dziwnego i TO nie wygląda dobrze, to kogo wzywasz ? - Łowców duchów!
...

 

 

 


Łowcy duchów, PAMIĘTAJCIE !!!

    Duchy będą starały się zrobić wszystko, abyście nie odkryli ich miejsca ukrycia. Ślad po nich może się urywać. Będą zostawiały fałszywe tropy. Czasami ślady prowadzące do celu będą widoczne dopiero po obróceniu się. Może też pojawić się u Was efekt Déjà vu. A im bliżej będziecie celu, tym większy będziecie słyszeli szum w uszach.
     Uważajcie.  50 metrów prze swoją kryjówką, duchy wystawiły podwójną wartę. Możecie, ale nie musicie się na nią natknąć.


    Nie dajcie się zwieść. Kierujcie się rozsądkiem. Wszędzie możecie dostać się suchą stopą, chociaż porządne obuwie jest wskazane. Pamiętajcie, iż duchy w dzień śpią, więc odszukanie ich kryjówki, kiedy jest jasno, graniczy z cudem. Nie zapomnijcie o dobrej latarce. Jeżeli są z Wami mali łowcy, proszę miejcie ich cały czas na oku  :)

    Ogromna prośba !!! Wiem, że może wydawać się dziwna, ale potraktujcie ją bardzo poważnie. Chodzi o Wasze bezpieczeństwo - naprawdę. Nie bez powodu umieściłem ikonkę Skrzynka Niebezpieczna. Jeżeli zastosujecie się do poniższej prośby, to na pewno nikomu nic się nie stanie.
    Kiedy już odkryjecie miejsce ukrycia się duchów. Kiedy zobaczycie czarno-biały pojemnik, to poczekajcie z jego wyjęciem, aż do momentu, kiedy wszyscy (zwłaszcza Ci najmniejsi) zgromadzą się wokół niego. Chwyćcie się za ręce. I dopiero wtedy, ten z Was - najodważniejszy, niech wyjmie go bardzo delikatnie, inaczej ... może rozpętać się piekło... .

    Elektroniczny logbook zabezpieczony jest hasłem - trzy słowa pisane łącznie. Aby je zdobyć,  musicie wywołać ducha i poprosić Go o nie. Pomoże Wam  w tym logbook. Został on tak skonstruowany, iż może służyć za stoliczek spirytystyczny.

---

Uwagi techniczne

    Do zdobycia skrzynki nie jest potrzebna znajomość alfabetu Morse'a ani żadnego innego "obcego" alfabetu.

    Talerzyk do wywoływania duchów zostawcie w domu. Wszystko jest na miejscu.

---

    Jeżeli, wciąż macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości, związane z bezpiecznym podjęciem skrzynki, proszę śmiało kontaktować się ze mną. Pamiętajcie Skrzynkę podejmujecie na swoją odpowiedzialność i ryzyko.

Dodatkowe waypointy
Etap Symbol Typ Współrzędne Opis
Parking --- Tu możesz zaparkować
Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Geokret

Geokret  Electro Hdd 2 - Całkowity dystans: 1391 km
Geokret  ZSRR - Całkowity dystans: 693 km