Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
Musisz być zalogowany, by wpisywać się do logu i dokonywać operacji na skrzynce.
stats
Zobacz statystykę skrzynki
PROJEKT OBLĘŻENIA - OP8026
Oblężenie
Właściciel: rodzinkachłodnych
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.
Wysokość: 328 m n.p.m.
 Województwo: Polska > dolnośląskie
Typ skrzynki: Multicache
Wielkość: Normalna
Status: Zarchiwizowana
Czas: 3:00 h    Długość trasy: 2.00 km
Data ukrycia: 23-03-2014
Data utworzenia: 23-03-2014
Data opublikowania: 23-03-2014
Ostatnio zmodyfikowano: 05-09-2019
3x znaleziona
4x nieznaleziona
2 komentarze
watchers 7 obserwatorów
87 odwiedzających
2 x oceniona
Oceniona jako: b.d.
2 x rekomendowana
Skrzynka rekomendowana przez: AER, xbakusdaniox
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Atrybuty skrzynki

Skrzynka niebezpieczna  Potrzebna latarka  Wymagany dodatkowy sprzęt  Weź coś do pisania  Miejsce historyczne  Dostępna tylko pieszo 

Zapoznaj się z opisem atrybutów OC.
Opis PL

 

 

 

A OTO PRZED WAMI TWÓR MOJEGO ŻYCIA MULTAK ZWANY ( PROJEKT OBLĘŻENIA) 

 

Wszystko zaczęło się gdy zdobywałem skrzynkę ulokowaną w Twierdzy Kłodzkiej . Po jej zdobyciu siadłem na kamieniu i tak sobie myślałem że szkoda że to ja nie jestem założycielem tak genialnej skrzynki w takim ekstremalnym miejscu. Aż pewnego słonecznego dnia jadąc keszowozem przez Kłodzko w kierunku eskapady popatrzyłem w prawo. Moje oczy zobaczyły wielki mur pnący się wysoko w górę . Hmmm ciekawy murek ciekawe co tam jest za nim, co ciekawego znajduje się tam wysoko na górze. Po paru tygodniach myśląc o tym miejscu znalazłem trochę czasu wolnego. Dojechałem keszowozem do parkingu gdzie niestety musiałem przejść kilometr z buta za nim dotarłem do wielkiego muru. Chwilę odpocząłem napiłem się wody . Gotów no to naprzód wolnym krokiem przemierzałem trasę do góry obok wielkiego muru . Po dojściu na górę skręciłem w lewo doszedłem do dziwnej konstrukcji z muru gdzie była wielka dziura . Po pokonaniu tej przeszkody ujrzałem wielki Fort . Wróciłem się bo pomyślałem sobie że wróg mnie zlokalizuje . To był dopiero początek wróg był wszędzie pokonywałem teren błotnisty , zarośnięty czasem niebezpieczny. Wiele razy zbłądziłem potężne mury wokół fos coś niesamowitego . Zakręty prawie takie same , otwory strzelnicze które budzą strach. Lokalne patrole. Co jakiś czas zostawiałem pomocne szyfry ukryte gdzieś tam w fosach , w bramach , warowniach , w miejscach strategicznych . Może te pomoce się przydadzą następnemu zdobywcy . Ostatni etap był najcięższy ponieważ same wejście jest mocno strzeżone przez lokalsów którzy mają tam swoje zbrojownie . Ale i tutaj wykorzystałem moment i niewidoczny przedarłem się przez tą blokadę. Idąc dalej pokonując zarośla , druty kolczaste doszedłem do drzwi które były zamknięte zostawiłem tam również pomocny szyfr. To już niedaleko udało mi się jestem w sercu fortu. Zdobyłem znalazłem skarb zostawiłem coś dla was jest ukryty zabezpieczony . Musicie odwiedzić wszystkie strategiczne punkty gdzie są wskazówki . Jeżeli tego nie zrobicie nie odnajdziecie skarbu ani drogi powrotnej . Uważajcie gdzie ręce wkładacie nie każda dziura jest bezpieczna. Powodzenia i bóg z wami

FORT OWCZY-Oddalony fort pomocniczy Twierdzy Kłodzko będący systemem obronnym z okresu XVII i XVIII wieku.  Fort położony jest  nad prawym brzegiem Nysy Kłodzkiej, na południowo-zachodnim zboczu Owczej Góry w Kłodzku.

WSPÓŁRZĘDNE- Nie są prawdziwe pokazują mniej więcej środek fortu owczego.

LOKALIZACJA- Żeby zdobyć skrzynkę finałową trzeba odwiedzić 6 strategicznych miejsc które znajdują się bezpośrednio w forcie lub w jego bliskich miejscach . To są właśnie moje szyfry (wskazówki) które pozostawiałem po drodze oblężenia na fort .

SKRZYNKA FINAŁOWA - Pojemnik rozmiaru normalnego ulokowany w samym sercu fortu . W środku logbook, certyfikaty, ołówek, skarby

SKRZYNKI POŚREDNIE - pojemniki różnego typu od mikro do małych w środku znajdują się wskazówki i liczby które musicie zapisywać jeżeli tego nie zrobicie nie znajdziecie skarbu:(.Ulokowane są one na kordach które mam nadzieje będą się zgadzać . Od razu mówie żeby nie było zaskoczenia niechtóre współrzędne doprowadzą was do otworów , tuneli , itp.  gdzie namiaru skrzyni nie udało mi się wychwycić.

UMIEJSCOWIENIE- Rejon miasta kłodzka

SPRZĘT - latarka , zapasowe baterie do gps , maczeta , coś na kleszcze

TEREN- WCHODZICIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ TEREN ZRÓZNICOWANY UWAŻAM ZA NIEBEZPIECZNY PATRZCIE GDZIE STAWIACIE STOPY.PRAWDOPODOBNIE BEDZIECIE PRZEDZIERAĆ SIĘ PRZEZ CHASZCZE , WCHODZIĆ DO DZIUR , TUNELI , SKAKAĆ PO MURKACH ITP:)

UBIÓR - UŻYWANY KOLORU CIEMNEGO NAJLEPIEJ ZGODNY Z PORĄ ROKU (MASKAŁATY,GHILIE SUITY)MILE WIDZIANE:)

UWAGA - W FORCIE W NIEKTÓRYCH MIEJSCACH NAPOTKACIE LUDZI . UWAŻAJCIE NA NICH ALE NIE WRACAJCIE DO DOMÓW.TROCHĘ ADRENALINY I ZABAWA BEDZIE FAINIEJSZA.NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNYM MIEJSCEM JEST ZBROJOWNIA PODEJMOWANIE SKRZYNI MUSI SIĘ ODBYĆ BARDZO SKRYCIE:)LUDZISKA NIC NIE WIEDZĄ O MULTAKU I NIECH TAK ZOSTANIE .

 FINAŁ - N 50° 26.ABC' N 16° 39.DEF

 

Dodatkowe waypointy
Etap Symbol Typ Współrzędne Opis
Punkt wirtualny --- POSTERUNEK
Punkt wirtualny --- TUNEL
Punkt wirtualny --- OCZY
Punkt wirtualny --- LOCH
Punkt wirtualny --- ZBROJOWNIA
Punkt wirtualny --- TUNEL ŚMIERCI
Interesujące miejsce --- START 1 - ZACZYNAMY PRZYGODĘ ŻYCIA
Interesujące miejsce --- START 2 - ZACZYNAMY PRZYGODĘ ŻYCIA
Dodatkowe informacje
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.
Obrazki/zdjęcia
POSTERUNEK
TUNEL
OCZY
LOCH
ZBROJOWNIA
TUNEL ŚMIERCI