
Zaloguj się, by zobaczyć współrzędne.

Wysokość: 2 m n.p.m.

Województwo:
Włochy > Veneto

Typ skrzynki:
Tradycyjna

Wielkość:
Mała

Status:
Gotowa do szukania

Data ukrycia: 24-05-2012

Data utworzenia: 27-05-2012

Data opublikowania: 27-05-2012

Ostatnio zmodyfikowano: 27-05-2012

13x znaleziona

0x nieznaleziona

0 komentarze
4 obserwatorów

20 odwiedzających

9 x oceniona

Oceniona jako:
znakomita
Musisz się zalogować,
aby zobaczyć współrzędne oraz
mapę lokalizacji skrzynki
Bibione jest pięknym nadmorskim miastem adriatyckiej riwiery, położonym na północny-wschód od ujścia alpejskiej rzeki Tagliamento. Plaża ma gigantyczne rozmiary, ale w sierpniu i tak pęka w szwach. Miejscowość, szczególnie popularna wśród polskich wczasowiczów, składa się właściwie wyłącznie z hoteli, barów, lodziarni, sklepów i dyskotek.
Na szczęście są tu miejsca, gdzie można odpocząć od tłumu. Takim miejscem jest latarnia morska położona na wschodnim końcu plaży i ogromny teren zielony, oddzielający ją od krańców dzielnicy Lido dei Pini. Tą skrzynką chcielibyśmy zachęcić Was do zwiedzenia wspomnianej okolicy.
O skrzynce:
Szukacie klipsowej skrzynki, zawierającej standardowe wyposażenie, parę fantów na wymianę i certyfikat FTF dla pierwszego znalazcy.
Wędrówkę warto rozpocząć parkową aleją, zaczynającą się u zbiegu ulic Via Procione i Via Rigel, którą idąc w cieniu uroczych pinii dotrzecie spokojnie do skrzyneczki i latarnii morskiej.
Powodzenia!
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć dodatkowe informacje.