Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
You have to be logged-in in order to perform operations on this cache.
stats
Show cache statistics
Grennways - Walentynów - OP9YYA
Please log in to see the coordinates.
Altitude: 225 m. ASL.
 Region: Poland > lubelskie
Cache type: Traditional
Size: Large
Status: Ready for Search
Date hidden: 01-12-2024
Date created: 09-12-2024
Date published: 30-12-2024
Last modification: 30-12-2024
2x Found
0x Not found
0 notes
watchers 0 watchers
17 visitors
2 x rated
Rated as: n/a
In order to view coordinates and
the map of caches
you must be logged in
Cache attributes

Go geocaching with children  Bike  Take something to write  Nature 

Please read the Opencaching attributes article.
Description PL

Szlak Greenways "Dziedzictwo Wschodu" -  to malownicza trasa, przebiegająca przez piękne tereny województwa lubelskiego, powiaty: lubelski, krasnostawski, kraśnicki. Trasa ta prowadzi rowerzystów przez najpiękniejsze zakątki zarówno pod względem przyrodniczym i historycznym.  W trakcie wycieczki można podziwiać malownicze krajobrazy, cenne zabytki oraz tradycyjną kulturę i sztukę ludową regionu. Trasa jest odpowiednia dla rowerzystów o różnym poziomie zaawansowania. Na trasie znajdują się punkty, które oferują możliwość odpoczynku i zregenerowania sił. Jednym z takich punktów jest altana turystyczna z Walentynowie z miejscem na ognisko i stacją rowerową.

Walentynów to jeden z punktów odpoczynku na trasie Chmiel Pierwszy (gm. Jabłonna) - Krzczonów. Na drewnianej tablicy znajduje się mapa szlaku Greenways Dziedzictwo Wschodu - część przebiegająca przez Powiat Lubelski. Jadąc w kierunku kolejnych punktów odpoczynkowych na szlaku przejedziesz przez Krzczonowski Park Krajobrazowy  https://parki.lubelskie.pl/parki-krajobrazowe/krzczonowski-park-krajobrazowy/o-parku 

Skrzynka - plastikowy pojemnik. Umieszczona jest w obrębie  ogólnodostępnej altany rowerowej znajdującej się na szlaku Greenways - Dziedzictwo Wschodu. Stojąc tyłem do budynku OSP a przodem do altany szukaj w prawym dolnym rogu altany. Dla pierwszych znalazców GADŻET!!  Mile widziana wymiana 1:1 :) 

Rules of reactivation Reaktywacja jest możliwa tylko po bezpośrednim kontakcie z autorem/właścicielem skrzynki
Read more about reactivation of geocaches here
Additional hints
You must be logged-in to see additional hints
Pictures
3
Log entries: Found 2x Not found 0x Note 0x All entries Show deletions