Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoŚcieżki
Nazwa GeoŚcieżki
Typ GeoŚcieżki Co to jest?HelpPomocOkreśla charakter GeoŚcieżki. Jeśli większość skrzynek projektu pokazuje jakieś interesujące miejsce (szczyt, punkt widokowy, pomnik przyrody, pomnik, zabytek itp.), ustaw krajoznawcza. Jeśli większość skrzynek układa się w linię lub rysunek na mapie, ustaw Geo-Szkic. Analogicznie jeśli większość skrzynek tyczy się tematyce historycznej lub przyrodniczej, ustaw adekwatny typ. Jeśli uważasz, że Twoja GeoŚcieżka powinna być w innej kategorii, której tu nie ma, napisz na adres RR (Menu -> kontakt).
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS)
Co to jest?HelpPomocdopiero po zalogowaniu procentowo takiej liczby skrzynek, użytkownik uzyska możliwość zaliczenia GeoŚcieżki, czyli wpisu "zdobyty" w komentarzach GeoŚcieżki
Opis GeoŚcieżki

Naciskając ten przycisk założysz nową GeoŚcieżkę
Waypoint nazwa skrzynki należy do GeoŚcieżki  
(brak skrzynek do wyświetlenia)
GeoŚcieżki
liczba wyświetlonych GeoŚcieżek: {displayedPowerTrailsCount} Opcje wyświetlania
Nazwa Typ {statusOrPoints} Data publikacji Liczba skrzynek Zdobyta


LAS TECHNIKI

Szczegóły GeoŚcieżki
Mentor (?)HelpMentorMentor to osoba, która zarejestrowała GeoŚcieżkę w systemie polcia&szymaneq
Widoczność
Zdobyta 62 razy
Punktacja 226.31 punktów
Liczba skrzynek 30 (0 / 0 / 0)
% skrzynek wymagany do zaliczenia GeoŚcieżki (WIS) 67% ( Skrzynki)
Typ GeoŚcieżki Przyrodnicza
Data publikacji 20-08-2013
Założyciele polcia&szymaneq
Opis GeoŚcieżki


Drogi Poszukiwaczu zaginionego skarbu Lasu Techniki,

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma rzekami znajdowała się kraina mlekiem i miodem płynąca. Nazywano ją Lasem Techniki. Określenie to wzięło się od mieszkańców tego bajkowego rejonu, którzy posiadali olbrzymią wiedzę na temat zakładania tajemniczych skrzynek, które obecnie potocznie nazywamy cache’ami. Stworzenia, które zasiedliły teren Lasu Techniki, były niedużymi skrzacikami wyjątkowej urody oraz wesołym i pogodnym usposobieniu. Cechowała je również olbrzymia inteligencja i umiejętności konstruktorskie. Inne plemiona nazywały mieszkańców Lasu Techniki „Futrzakami”. Wynikało to prawdopodobnie z długości włosów jakie te niewielkie stworzonka hodowały. Futrzaki były bardzo pracowite i sumiennie wykonywały swoje obowiązki. Las przez nie zamieszkiwany był zawsze zadbany. W ich towarzystwie świetnie czuły się wszelakie zwierzęta, którym futrzaki zawsze służyły pomocą. W lesie tym również rosły przepiękne rośliny, które nigdzie indziej nie występowały. To znów zasługa skrzacików, które dzień w dzień z pieczołowitą starannością podlewały i nawoziły cały las.
Taka sielanka trwałaby pewnie wiecznie, gdyby nie powódź jaka nawiedziła Las Techniki wraz z jego mieszkańcami - Futrzakami. Choć stworzonka te walczyły z wielką wodą zacięcie – stawiając olbrzymie tamy i zapory wodne – nie udało im się uratować tego wspaniałego regionu. Futrzaki podjęły trudną, ale konieczną decyzję… Musiały ewakuować się z lasu. Wszystkie stworzenia dobytek swojego życia schowały w cache’ach i multicache’ach. Ponadto, każdy futrzak miał wkład w ukrywaniu kamienia filozoficznego, który dawał stworzeniom energię do życia. Po wykonaniu skrytek, cała populacja futrzaków uciekła na północ czekając na poprawę pogody.


Drogi poszukiwaczu, bądź tak dobry i odszukaj kamień tych malutkich stworzeń. Oddaj odrobinę swojej energii kryształowi i przywołaj futrzaki w ich rodzinne strony.

Skrzynki w ramach GeoŚcieżki LAS TECHNIKI

W pobranym pliku gpx umieść skrzynki:


nieaktywne
ignorowane
założone przez Ciebie
obserwowane
znalezione
Liczba logów w pliku gpx*: 5

*) - dla każdej skrzynki. Dostępne tylko dla formatu "gpx" OK
informacja
Statystyki dla GeoŚcieżki LAS TECHNIKI
Twój stopień zaawansowania dla GeoŚcieżki


0% (znalazłeś 0 z 30 keszy GeoŚcieżki)

Pokaż więcej statystyk

Opinie i komentarze

Dodaj wpis