Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy
geocache GeoPath
Naam GeoPath
Soort GeoPath Wat is dit?HelpUitlegDe soort van de GeoPath. Vorm op kaart: Bijvoorbeeld interessante plaatsen die een bepaalde vorm op een kaart hebben. Verkennen: Bijvoorbeeld om bepaalde plaatsen in je woonplaats te laten zien. Natuur: Mooie plaatsen die met natuur te maken hebben. Thema: Bijvoorbeeld een thema over een bepaald onderwerp.
% nodig om deze GeoPath te voltooien
Wat is dit?HelpUitlegNa het vinden van een bepaalde percentage zal de het mogelijk zijn om deze GeoPath als voltooid te kunnen loggen.
Beschrijving van GeoPath

Sla nieuwe GeoPath op
Waypoint cache naam Voeg toe aan GeoPath  
(Geen caches aanwezig)
GeoPath
Aantal weergegeven GeoPaths: {displayedPowerTrailsCount} Meer opties
Naam Soort {statusOrPoints} Publicatie datum Aantal caches Voltooid


LAS TECHNIKI

Eigenschappen GeoPath
Hoofdeigenaar (?)HelpHoofdeigenaarHoofdeigenaar is de persoon die de GeoPath geregistreerd heeft. polcia&szymaneq
Status
Voltooid 62 keer
Score 226.31 punten
Aantal caches 30 (0 / 0 / 0)
% nodig om deze GeoPath te voltooien 75% ( Caches)
Soort GeoPath Natuur
Publicatie datum 20-08-2013
Eigenaar polcia&szymaneq
Beschrijving GeoPath


Drogi Poszukiwaczu zaginionego skarbu Lasu Techniki,

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma rzekami znajdowała się kraina mlekiem i miodem płynąca. Nazywano ją Lasem Techniki. Określenie to wzięło się od mieszkańców tego bajkowego rejonu, którzy posiadali olbrzymią wiedzę na temat zakładania tajemniczych skrzynek, które obecnie potocznie nazywamy cache’ami. Stworzenia, które zasiedliły teren Lasu Techniki, były niedużymi skrzacikami wyjątkowej urody oraz wesołym i pogodnym usposobieniu. Cechowała je również olbrzymia inteligencja i umiejętności konstruktorskie. Inne plemiona nazywały mieszkańców Lasu Techniki „Futrzakami”. Wynikało to prawdopodobnie z długości włosów jakie te niewielkie stworzonka hodowały. Futrzaki były bardzo pracowite i sumiennie wykonywały swoje obowiązki. Las przez nie zamieszkiwany był zawsze zadbany. W ich towarzystwie świetnie czuły się wszelakie zwierzęta, którym futrzaki zawsze służyły pomocą. W lesie tym również rosły przepiękne rośliny, które nigdzie indziej nie występowały. To znów zasługa skrzacików, które dzień w dzień z pieczołowitą starannością podlewały i nawoziły cały las.
Taka sielanka trwałaby pewnie wiecznie, gdyby nie powódź jaka nawiedziła Las Techniki wraz z jego mieszkańcami - Futrzakami. Choć stworzonka te walczyły z wielką wodą zacięcie – stawiając olbrzymie tamy i zapory wodne – nie udało im się uratować tego wspaniałego regionu. Futrzaki podjęły trudną, ale konieczną decyzję… Musiały ewakuować się z lasu. Wszystkie stworzenia dobytek swojego życia schowały w cache’ach i multicache’ach. Ponadto, każdy futrzak miał wkład w ukrywaniu kamienia filozoficznego, który dawał stworzeniom energię do życia. Po wykonaniu skrytek, cała populacja futrzaków uciekła na północ czekając na poprawę pogody.


Drogi poszukiwaczu, bądź tak dobry i odszukaj kamień tych malutkich stworzeń. Oddaj odrobinę swojej energii kryształowi i przywołaj futrzaki w ich rodzinne strony.

Caches in GeoPath LAS TECHNIKI

Voeg volgende caches toe in GPX:


niet actief
negeren
gemaakte
gevolgde
gevonden
aantal logs in het GPX bestand*: 5

*) - voor elke cache. Alleen beschikbaar voor GPX formaat. OK
Informatie:
Toon statistieken LAS TECHNIKI
Voortgang van deze GeoPath


0% (je hebt 0 van 30 uit deze GeoPath gevonden)

Toon meer statistieken

Opmerkingen en/of loggen

Schrijf opmerking of log