OC logo
Banner
Welcome to Opencaching.pl

Geocaching is an outdoor sport or activity in which cachers use a GPS receiver to find a "treasure" hidden by other participants. Caches are secured in watertight containers, containing gifts and a logbook in which they record their discovery of the cache. The coordinates of the location of the caches are stored on online databases such as opencaching.se along with descriptions and instructions necessary to find them.
On this site you can find everything about geocaching in Poland. Opencaching.pl in Poland was started in May 2006. This is the main Poland geocaching site. Our database working on opensource project Opencaching. Runs on Opencaching.PL opensource project.

News


13 June 2017

COG podjął decyzję, aby oczyścić mapę z zapomnianych skrzynek typu own. Dotyczy to skrzynki tego typu, których ostatnie logi są sprzed roku 2016. Pierwsze informacje już poszły do właścicieli, w przypadku braku reakcji (właściciel się nie bawi lub skrzynek nie udostępnia) status skrzynki zostanie przestawiony w stan "tymczasowo niedostępna".

Overall number of caches: 52 408 active caches: 32 485 | Finds: 2 164 776 | Number of users: 37 236

 The latest caches

Mapa

 Upcoming events


 Cache of week


Cache Pradawne cmentarzysko - skrzynka finałowa hidden by -REGIONALNI-

Polska > pomorskie

Kolejna niedziela spędzona na poszukiwaniach wspólnie z Bożena13, elvis_29 i LG2142. Tym razem elvis_29 wypatrzył geościeżkę pod Tuchomiem więc zapakowaliśmy się w auto i w drogę. Skrzynki zebrane prawie wszystkie (Modrzejewo nas przerosło - przeryliśmy się przez liście i nic). Brakuje nam więc wszystkich danych do ustalenia serduszka. Wbiamy możliwe rozwiązania w garmina mając już w głowach miejsce gdzie sami byśmy ukryli finał. Miejscówka leży na linii dostępnych możliwości. Jedziemy. Zdobywamy hasło. Skrzynki szukamy na ślepo w obrębie możliwej linii. W końcu się udało. Piękna duża skrzynka ze skarbem w środku. Dziękujemy za cały projekt i umożliwienie zwiedzenia starych cmentarzy o których w inny sposób byśmy się nie dowiedzieli. Gwiazdka za całokształt.


Autor: blobar


 GeoPath of the day

Pamięci ofiar II wojny światowej15 caches, 106.54 PointsPoland>pomorskie

 Recent blog entries