Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Log entries XIII Ogólnopolski Zlot Geokeszowy -Zawady    40x 52x {{log_note}} 22x Photo 4x Gallery  

3089068 2019-06-04 21:40 Wojstef1 (user activity566) - Attended

Byłem tu, byłem tu!

Przyjechałem w sobotę do mojego nowego miasta zamieszkania - Wielunia. Rozpakowałem kilka gratów i natychmiast pojechałem na zlot. Byłem na miejscu około godziny 11, lecz wszyscy się jeszcze kajakowali. Wiele osób kojarzyłem z poprzednich eventów;)
Wieczorem ognicho, kilku śmiałków na wypalanie twarzy, lecz punkt 22 ból głowy osiągnął najwyższy poziom czego skutkiem była natychmiastowa chęć położenia się spać. Nawet nie miałem siły rozkładać namiotu, więc zadowoliłem się samochodem.  


Dokładnie o godzinie 3:30 obudziłem się sam z siebie, wyszedłem się przewietrzyć i poszedłem umyć zęby. Jakie wielkie było moje zdziwienie, gdy spotkałem Viktora, Nefryta i dwóch przyjaciół ze śląska kopiących sztolnię na boisku do siatkówki. Tak, nadal był środek nocy.
Podszedłem bliżej i okazało się, że dół ma JUŻ około metr głębokości, a to jeszcze nie koniec. Śmiechom nie było końca, gdy dno osiągnęło poziom Liswarty i dół powoli zaczął nasiąkać wodą. 

Z późniejszych wydarzeń pamiętam jedynie rozbierającego się do bokserek Viktora i cały proces zakopywania "dzieła" ;) 

Z góry przepraszam za brak możliwości podjęcia Owna (Maleska na następny dzień mnie ścigała), lecz wszystkie proszki na różne bóle zostały w domu.

Zrobię co w mojej mocy, aby przyjechać na Świętokrzyskie, ale nic nie jestem w stanie obiecać. Dzięki wielkie jeszcze raz :D