Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Logs Wycieczka do Gdańska    {{found}} 11x {{not_found}} 0x {{log_note}} 8x Photo 2x Galerij  

3023434 2019-04-02 09:00 Aanbeveling xych (user activity917) - Gevonden

Starannie wykonany pierwszy etap, starannie wykonany finał z najdrobniejszymi detalami. Obecnie, po poprawkach wprowadzonych przez autora nie zaliczyłbym tej skrzynki do bardzo trudnych do znalezienia, choć na pewno łatwa nie jest. Dziwi mnie mała ilość znalezień. Trzeba jednak przeczytać wszystko, łącznie z komentarzem autora z 03.05.17 i po prostu trzeba odszyfrować nazwę ulicy, gdzie jest ten wyimek. Potem dla sprawdzenia poprawności, aby nie jeździć samochodem bez sensu można pojeździć po tej ulicy SV, gdyż chałupa z tym krukiem jest tam widoczna.

Gorzej jest potem, po odebraniu wiadomości z etapu 1. Najpierw wyświetliłem ją na komórce, po chwili przerzuciłem ją na ekran laptopa i dalej nic nie rozumiałem, więc ją wydrukowałem. Po pewnym czasie wpadłem na trop i wybrałem pewną okolicę w Gdańsku pasującą do opisu. Nie byłem jednak pewny, czy to jest ta okolica i wysłałem zapytanie do autora, czy dobrze określiłem miejsce. Okazało się, że okolicę wybrałem dobrze, ale miejsce nie. Dodatkowa podpowiedź od autora szybko pozwoliła już ustalić pobliską  prawidłową lokalizację finału. :)

Jest to mój pierwszy znaleziony wyimek z całej gromady pływających obok. Spodobał mi się taki wyimek odszczepieniec na początek. 

Dziękujemy za wykonanie pięknej skrzynki.