Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Log entries Białogon 1934    {{found}} 265x {{not_found}} 0x {{log_note}} 7x Photo 19x Gallery  

3007690 2019-03-14 21:05 Dombie (user activity1927) - Found it

Plany były inne. Mieliśmy kontynuować naszą poprzednią wyprawę (Płock i okolice), ponieważ okazało się, że to nie jest sprawa na jeden raz. Jednak ze względów logistyczno-techniczno-organizacyjnych musieliśmy z tego pomysłu (na razie) zrezygnować. Wymyśliliśmy sobie więc coś bliżej i na mniejszym terenie operacyjnym, ale w przeddzień okazało się, że zapowiadają tam wyjątkowo paskudną pogodę, a nam nie chciało się moknąć w lesie. Dlatego postanowiliśmy pojechać w kierunku przeciwnym i zrobić "coś małego i szybkiego" w stolicy. Z kilku rozważanych opcji dość zgodnie wybraliśmy Koło.

Przetransferowaliśmy keszowóz z okolic bazaru w sąsiedztwo tegoż wirtuala, planując następnie odbyć zasadniczą część pieszą dzisiejszej mini-wyprawy. Co prawda niektóre z tych keszy można by zaliczać bardziej drajwi-nowo, ale po co...

Z wirtualem poradziliśmy sobie sprawnie i szybko, po raz kolejny przekonując się, że w keszach z tej ścieżki preferowane są rozwiązania proste i skuteczne. Za to należą się duże słowa uznania autorom, albowiem przygotowanie rozwiązań prostych i skutecznych, a przy tym wciągających  wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać.

Dzięki bardzo za tego kesza!