Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Wrocław świętuje z AKQ 2025    12x 11x {{log_note}} 0x Photo 16x Galeria  

5008507 2025-12-21 00:00 PtakDziubDziub (user activity1403) - Uczestniczył w spotkaniu

Kesza Wrocław świętuje z AKQ 2025 znaleziono 21 grudnia 2025 w ekipie Dziabber Łaka (maka fon) z Banderzwierzem i Dziaberlakiem we własnej poczwarze.

To niemal obowiązkowy punkt na grudniowej mapie Wrocławia. Dzień zaczęliśmy sprzątając co nieco z autorką na Tarnogaju, ale taszcząc wory ze śmieciami myślami byłem już na kerzesełku przed ogniskiem. Gdy nieco spóźnieni przybyliśmy skromną ekipką na event przywitała nas już brygada, a nawet znajomi z Krakowa! Nie dane było mi jednak klapnąć na krzesełku, gdyż na wejściu dostaliśmy zestaw kopert niczym ksiądz na komędzie i długopis zamiast krzyżyka na drogę. Autorska gra terenowa wzywała.
Uformowaliśmy więc drużynę wraz z TytFaderem, HugoFaderem, RedPin, T-Mac2, Bandem, Dziabem i mua (tu robimy dziubek przy czytaniu).
Dzielna drużyna Ostatniego Prrr na Działkach ruszyła więc z kopyta w poszukiwaniu zaginionego pierścienia... no takiego od łańcucha... ślizgając sie po błotach pomiędzy płotkami pędziliśmy niczym bobsleje po torze wyścigowym łapiąc Renifery które pochowały się w zagrodach. Prrrężnie rozwiązaliśmy serię rebusów muzycznych w akopaniamencie MC-TMaka, prostą rógnoległówkę: szarady obrazkowo słowne by na koniec w sposób najszybszy i najbardziej pomysłowy utworzyć największy łańcuch jaki tylko kiedykolwiek działki widziały... i tu pomogło czytanie regulamimów. Był XLud i nas pilnował, a my z ulgą dla środowiska ani kropli kleju na łańcuch z keszerów nie zmarnowaliśmy.
Po tym wszystkim udało się w końcu klapnąć i odsapnąć, porozmawiać w zacnym gronie keszerów.l, a nawet słapać do ręki kilka ciekawych ownów.
Na koniec jeszcze szlify ostatnich zagadek AKQ i wyczekiwanie następnego dnia, na tą ostatnią... mało nie przegapilibyśmy bo atmosfera była taka gorąca.
Chwila rozwiązywania, wszystkie ślepe drogi odhaczone, hasło wpisane AKQ zaliczone. Drużyna Łańcuchowego Pierścienia ruszyła więc po trofeum AKQ.
Dziękuję Lumen_ za przygotowanie i założenie wydarzenia.
Obrazki do tego wpisu:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 3