 Log entries Granica Poznania #12 Luboń King Tunel
         Log entries Granica Poznania #12 Luboń King Tunel
          
         19x
 19x
         1x
 1x
         2x
 2x
         2x Gallery
 2x Gallery         
            
     2012-06-28 00:05
    
    naruu
     (
    2012-06-28 00:05
    
    naruu
     (![Total user activity (total of caches found, not found and hidden) [791+14+13] user activity](/images/blue/thunder_ico.png) 818) 
    - Found it
818) 
    - Found it  
  
TTF! Pierwszy mój TTF o dziwo. Podejmowana w okolicach północy samemu... masakra totalna.
Podejmowana w okolicach północy samemu... masakra totalna. Już założyciel keszyka dzwonił do mnie w nocy czy ja śpię, albo czy zachorowałem, że FTFa nie zgarnąłem.. Ale i tak bywa..
Już założyciel keszyka dzwonił do mnie w nocy czy ja śpię, albo czy zachorowałem, że FTFa nie zgarnąłem.. Ale i tak bywa.. Co się naruu namęczył przy podejmowaniu tego keszyka to nie da się opisać. Mało brakowało a poznałbym dogłębniej tajniki Luboń King Tunelu.
Co się naruu namęczył przy podejmowaniu tego keszyka to nie da się opisać. Mało brakowało a poznałbym dogłębniej tajniki Luboń King Tunelu. Zabić idzie się łatwo, i nie polecam podejmować tak jak ja. ^^
Zabić idzie się łatwo, i nie polecam podejmować tak jak ja. ^^
Przydała się wrodzona sprawność fizyczna. Szczególnie, że trzeba było jeszcze wyjąć mikrusa, co było chyba nawet większym wyzwaniem. A maskowanie to już w ogóle. Przesiedziałem tam długo, żeby odpowiednio zamaskować, a nadal wydaje mi się ono niedoskonałe. Na szczęście materiału na maskowanie jest dużo w okolicy. :)
Bardzo podobała mi się granica od tej strony, bardziej mi znajomej. Samo miejsce ukrycia również.
Samo miejsce ukrycia również.
Zaiwaniłem mikruska, teraz czas na naruu na łamanie granic. :D
TFTC!
In: kulka