 Log entries Ścieżka Kolejki Leśnej #93 Wagon
         Log entries Ścieżka Kolejki Leśnej #93 Wagon
          
         34x
 34x
         0x
 0x
         1x
 1x
                 
            
     2025-08-23 14:30
    2025-08-23 14:30
     rubin
     (
    rubin
     (![Total user activity (total of caches found, not found and hidden) [22614+0+116] user activity](/images/blue/thunder_ico.png) 22730) 
    - Found it
22730) 
    - Found it  
  
Tu zdecydowanie keszyk wybitny. W studni co prawda nie było wody, ale mijaliśy wcześniej jakieś kałuże w pobliżu, więc dało się dorwać trochę płynu. i przy dobrym gospodarowaniu to nawet jedna większa butelka wystarczyłą POLECAM. bardzo fajny projekt. Dal nam cały dzień dobrej zabawy. skrzynki były w większości intuicyjne i w miarę szybko znajdowalne
POLECAM. bardzo fajny projekt. Dal nam cały dzień dobrej zabawy. skrzynki były w większości intuicyjne i w miarę szybko znajdowalne Poza kilkoma odcinkami, które nie są zbyt przyjemne do jazdy rowerem ( piach, ścięte gałęzie na drodze - trwała jakaś wycinka. ) to w większości ścieżki te są przyjazne dla rowerzystów. I tak też postanowiliśmy ten projekt zrobić - rowerowo. Było bardzo przyjemnie. Serdecznie dziękuję za te kesze. Współnie z Nannette.
Poza kilkoma odcinkami, które nie są zbyt przyjemne do jazdy rowerem ( piach, ścięte gałęzie na drodze - trwała jakaś wycinka. ) to w większości ścieżki te są przyjazne dla rowerzystów. I tak też postanowiliśmy ten projekt zrobić - rowerowo. Było bardzo przyjemnie. Serdecznie dziękuję za te kesze. Współnie z Nannette.