Log entries Pierwszy kesz Św. Mikołaja
24x
0x
3x
2016-01-01 19:18
meteor2017
(
3461)
- Found it
Początek sezonu rowerowego 2016 (80km)
Tak z mapy się domyślałem, że wiem co to za miejsce i faktycznie... tyle że zawsze jak się tu z lavinką zatrzymywaliśmy, to opadały nas psy z sąsiedniego gospodarstwa i robiły raban na pół wsi. Dlatego lavinka nie założyła etapu swojego multaka w środku, tylko zrobiła tu wirtualny (kto szukał, ten wie).
Mając te doświadczenia, podjechałem od drugiej strony, żeby psy mnie nie zwąchały i szybko myk do środka. Udało się. Keszyk bardzo klimatyczny (mam na myśli klimat świąteczny), jednak było bardzo zimno, więc po ogrzaniu zgrabiałych rąk kubkiem z herbatą, ruszyłem szybko dalej by się rozgrzać jazdą.
Aha 1 - certyfikatu nie pobierałem, bo choć do sakwy pewnie bym wcisnął, ale mógłbym trwale zmienić jego geometrię, zwłaszcza że to dopiero początek wycieczki.
Aha 2 - logbook ciutkę się rozkleił.