Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 1000 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

1457389 2014-09-27 16:10 recommendation meteor2017 (user activity3454) - Found it

Dziś była rowerowa traska na Przedmościu - najpierw serwis moich skrzynek w rejonie Białej Góry, potem Józefowskie Bunkry... na skrzynki bunkrowe nie trzeba nas specjalnie namawiać:-)Ze skrzynkami pośrednimi poszło w miarę sprawnie, tylko przy multaku się doyć długo zeszło, bo mieliśmy trochę problemów z etapem, ale udało się skompletować wszystkie literki i byliśmy gotowi ruszyć do Finału.

Godne zwieńczenie serii skrzynek bunkrowych, to chyba letnia kwatera komendanta odcinka;-)My podobnie jak inni geokeszerzy zasugerowaliśmy się inną potencjalną miejscówką. Ale szyfr już nie jest potrzebny, pytanie czy ktoś z geokeszerów, czy jakiś mugol rozbroił skrzynkę?

Z drobnych uwag technicznych, to ogólny opis historii Przedmościa można by zostawić tylko w GoŚcieżce bo powtórzony w każdej skrzynce niego utrudnia dostrzeżenie informacji o konkretnym obiekcie ukrytych dla niepoznaki gdzieś pośrodku tekstu ;-)