Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Ganz egal    {{found}} 3x {{not_found}} 0x {{log_note}} 0x Photo 3x Galeria  

3846292 2021-12-25 12:00 sebastianj (user activity1744) - Znaleziona

TTF

Znaleziony z Adamem. Potencjalna strona płotu stoczni wytypowana - lecz gdzie on się ukrył. Najpierw przedzieraliśmy się wzdłuż płotu aby dostać się na szczyt pobliskiej górki. Strome zbocza pozwoliły na zabawę w lawinę z kamieni. Kilka głazów spuściliśmy w dół patrząc jak rozpędzają się by na dole wyhamować z wielkim hukiem. Dopiero uważna analiza spoilera pozwoliła wytypować miejsce ukrycia kesza. Bez tego ułatwienia to kesza byśmy nie znaleźli. Stocznia znana mi ale od strony Odry. Kilka barek wybudowali, a ich wielkość zastanawia kto będzie armatorem bo na Odrze jest dla nich za płytko. 

#1633

Obrazki do tego wpisu:
Dźwig ale nie ze stoczni.
Dźwig ale nie ze stoczni.
Górka
Górka
Prawie jak parowiec
Prawie jak parowiec

3797047 2021-09-30 14:30 MSB_20 (user activity521) - Znaleziona

STF

Wrocław, miasto stu mostów z rozległym węzłem wodnym, miałby zostać bez kolejnej stoczni? No, w tym mieście to niestety możliwe... Idąc od ulicy Długiej, na początku drogi mija się po prawej wielki plac budowy. Jeszcze w marcu było tam trochę starej architektury przemysłowej po Przedsiębiorstwie Remontowo-Montażowym przemysłu zbożowo-młynarskiego. Teraz jest tam dziura w ziemi i płyta fundamentowa jakiegoś ogromnego mikroapartamentowca. Deweloperzy się zbliżają. Miejmy nadzieję, że stocznia nie podda się tak łatwo.

Dzięki za kesza!

3795608 2021-09-26 17:28 Wesker (user activity6315) - Znaleziona

FTF

Nie spodziewałem się dzisiaj żadnej skrzynki we Wrocławiu, a tu taka niespodzianka:)Kiedyś z ciekawości obejrzałem całą drogę prowadzącą do kesza, ale za nic nie pamiętam dźwigów. Fajnie było sobie odświeżyć pamięć. Jeszcze jedno miejsce mnie przy okazji zaintrygowało więc trzeba będzie wrócić lepiej przygotowanym.

Czytam opis i nic nie rozumiem. Miałem czas bo pożegnałem dopiero co gości ze stolicy więc spokojnym krokiem zerknąłem tu i ówdzie ;)

Co do podpowiedzi to raczej: 1, 2, 3, baba jaga patrzy bo widzieć to nie ma prawa ;)

Dzięki za fajny keszyk i pretekst do spaceru. Czekam na następne :)