Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu #55 - Kotlina Turoszowska pieszo lub rowerem    {{found}} 2x {{not_found}} 0x {{log_note}} 0x  

3834299 2021-11-21 14:12 ronja (user activity15135) - Znaleziona

Hello,

Kesz poszedł sprawnie. Urbex dzisiaj eksplorowany przez pogotowie i strażaków - jakieś ćwiczenia sobie zrobili?  Pzdr, Wojtek

3782172 2021-09-09 11:46 A walon (user activity2093) - Znaleziona

9 września 2021 11:46
Czy przetrwa? Widoczny z daleka; ratuje go koszykarski poziom. W sumie to większy problem był z odłożeniem: jak kesz był gotowy na powrót akurat opuściły się szlabany i zaraz akurat nadjechał facet z przyczepką i czekając na pociąg, oczywiście że obserwował mnie w lusterku bocznym. Też bym to robił widząc kogoś siedzącego przy znaku drogowym gdzieś na zadu... nigdziu, na zaimprowizowanej "drabince". Ale dlaczego, po tym jak sfociłem przejazd kolejowy z blaszaną "szafą" z napisem "bombarier", faciu włączył silnik, wycofał samochó kilkanaście metrów (a to nieproste, bo przy cofaniu przyczepka ucieka na boki) i przez opuszczoną szybę bardzo zirytowanym głosem wykrzyczał, czemu mu zdjęcia robię. Cholerka (sorki), już niedługo zrobisz zdjęcie ltakom gdzieś nad stawem, a te przez paugę pozwą cię do sądu o łamanie RODO.
Urbex na przeciw: dostępne piwnice, dwa piętra i dolne poddasze; górne nie do wejścia. Obiekt z czasów PRL-u  -lamperie malowane olejną; prawdopodobnis byłe FWP - zbiorcze toalety i łazienki na końcu korytarzy. W sumie, nic ciekawego - nie warte odrębnego kesza.
Uwaga na niemieckie i czeskie sieci telefoniczne - transfer danych rozpoczyna się samoczynnie jak się nie zabezpieczysz.
TFTC