Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Logs Poznaj drezyny..    13x 29x {{log_note}} 16x Photo 1x Galerij   Toon verwijderde logs Toon verwijderde logs

3709413 2021-06-24 21:52 irekz (user activity559) - Deelgenomen

Zawsze jest ten pierwszy raz. Pierwsza znaleziona skrzyneczka, pierwsza zdobyta ścieżka, pierwszy FTF i w końcu przyszedł czas na pierwszy event. Nie mam zatem punktu odniesienia, ale czy w zasadzie jest on potrzebny?
Po pierwsze i najważniejsze - jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni ze spotkania. Bawiliśmy się cudownie. 
Po drodze zebraliśmy kilka skrzyneczek (nawet o dziwo trafił się jeden FTF i STF), a ponieważ do oficjalnego rozpoczęcia było jeszcze trochę czasu zrobiliśmy mały spacerek po lesie, na którym udało nam się jeszcze coś znaleźć. Po przybyciu na miejsce spotkania czekały na nas dodatkowe atrakcje przygotowane przez organizatorów.
Zwiedziliśmy nietypowe i bardzo klimatyczne "Muzeum w starej papierni", przejechaliśmy się drezyną z zawrotną, przez pewien czas, prędkością i zawarliśmy przy ognisku nowe znajomości z przesympatycznymi, otwartymi keszerami.
Ani chwili nudy, ani chwili wytchnienia, po prostu super.
Według nas, należy się zielona gwiazdeczka dla organizatorów za świetnie przygotowane i profesjonalnie poprowadzone wydarzenie.
Gratulujemy stworzenia swobodnej atmosfery, która sprzyjała wymianie poglądów i dobrej zabawie. Bardzo miło było poznać osoby znane dotychczas tylko z ników.

Pozdrawiamy wszystkich i mamy nadzieję, że się jeszcze spotkamy, a więc do zobaczenia.

PS. Jeśli chodzi o "kapsle", to są estetyczne, solidnie wykonane, nadają się na różnego rodzaju gadżety, a jeden z nich wisi już na 
grzejniku (bo lodówka obudowana) jako pamiątka spotkania.

3706746 2021-06-20 15:20 xaksonx (user activity927) - Deelgenomen

Cóż tu mogę dodać od siebie…


Event bardzo mnie zastanawiał, nie mieliśmy pełnej pewności czy rzeczywiście się pojawimy. 
Jednak, jesteśmy i my, w częściowym składzie, ale w ogóle w składzie.
Nie dotarł Elmo (Ksyś Pajoncek) i MarcinRio, szkoda, ale tak to bywa, nie pierwszy i nie ostatni event kiedy ruszym razem. 


Na miejscu byliśmy przed czasem, wariaci już czekali, chwile posiedzieliśmy pod drzewem, pod cieniem dla lekkiej ulgi i po czasie zbiórka. 
Zwiedzanie papierni, małe muzeum, ale z ogromnym sercem… 
Pełno ciekawostek, fantów, unikatów, w oko baaaaardzo wpadły mi stare aparaty, wozy - w szczególności ta przepiękna taxi, cudo no i fajki:D .

Bomba, przepiękne miejsce, a materiały filmowe tam, to pierwsza klasa, dobry montaż i ta realistyczność - brak słów. 
Po zwiedzaniu przejazd sobie odpuściliśmy, słońce zbyt mocno nas pokarało i trzeba było się uchować, ale z chęcią patrzyliśmy jak inni świetnie się bawią i jaką frajdę im to sprawia. 

Ognisko, kesze, ludzie… 
Kolejne nowe twarze, kolejni zwariowani:D , co prawda spokojni niż my, ale no… 
Dziękuje za możliwość zdobycia kolejnych, świetnych ownów i certyfikatów. Magnesy na lodówkę przefajne. 

Całokształt naprawdę super, wszyscy dobrze się bawili więc było co podziwiać.
Podziękowania dla autorów! 

PS. Po evencie, psychole ruszyli na nocne keszowanie, to już standard, tu już nigdy sprzeciwu nie ma. Redzi mówi jedziemy? I samo się odpowiada:D . Wszystko wchodzi w praniu.

 
Dzięki wszystkim za spotkanie, do kolejnego!

3706715 2021-06-20 14:17 Redzi23 (user activity1306) - Deelgenomen

Dojechaliśmy na szczęście! choć auto coś tym razem nie chciało, miało swoje chimery ale odpuściło, oczywiście po groźbach że zostanie samo w lesie????, niestety w niepełnym składzie, no cóż, ktoś musi pracować żeby ktoś mógł keszować, tak więc z siostrą Anną ( xaksonx ) i z żuczek udało nam się dotrzeć na miejsce, dla mnie największą frajdą było zwiedzanie papierni, po mimo tego że oprócz keszowania ma się inne pasje, moją jest Urbex, ale jak się spotyka obiekt który jednak nie został urbexem a wraca do żywych, bo ktoś wkłada w to dużo serca i powstaję z tego muzeum, to jest jeszcze wieksza radość, muc zobaczyć artefakty przeszłości, rzeczy które miało się za dzieciaka, bezcenne.

A po zakończeniu eventu, jak to My, oczywiście że jeszcze trzeba było po keszować, ścieżka sama nie zrobi, przynajmniej częściowo ale zrobiliśmy, nocne keszowanie jest najlepsze!!!

3706001 2021-06-19 23:59 stefan1214 (user activity159) - Deelgenomen

Dziękuje za super wydarzenie. To moje pierwsze i bardzo miło było poznać tę stronę zabawy Opencaching. Działo się dzisiaj. Bardzo ciekawa kolekcja pojazdów jeden z nich został przez kogoś przetestowany i idealnie nadaje się na kampera:)Tak pędziliśmy drezynami, że kesza drive-in zrobiłem dopiero po wydarzeniu. Ale od początku. Na pierwszym zdobywanym dzisiaj keszu złapałem FTF i zgubiłem telefon. Dzięki pomocy Ciachola udało się go znaleźć. Dalej już wspólnie z Ciacholem, Misiową i Keszykiem udało się złapać najlepsze skrzynki. Super, że certyfikatów starczy dla każdego a skrzynki naprawdę różnorodne i bardzo dopracowane. Po południu z Feronisia i Dehezusem wystartowaliśmy od mostku i trafiliśmy na dwa kesze, których szukanie sporo zajęło i trzeba było już stawić się w Papierni. Na miejscu Owny i Mobilniaki same wpadały w ręce. Udało się nawet postrzelać. Dzień naprawdę udany. 

3708294 2021-06-19 23:29 keram58 (user activity9132) - Deelgenomen

Miałem obawy czy powinienem jechać i czy dam radę ale jak się okazało na cztery nogi też można jak to ktoś zauważył. Oczywiście nie obeszło się bez nieprzewidzianych przeszkód o które postarały się PR w postaci awarii i mini pożaru w pociągu ale tu z odsieczą przybył bamba z Serengeti i przesympatyczna Polą. Dziękuję za odsiecz i transport oraz wspaniałe towarzystwo.

Sam event znakomity. Zwiedzanie Starej Papierni kryjącej wiele tajemnic i eksponatów rewelacyjne. Sam miałem ochotę obejrzeć bliżej ternion (taka szafa na bilety kartonowe) ale niestety nie było tego w programie.

Udało się trochę na "krzywy ryj" przejechać drezynami. Dziękuję Stefanowi i jego przyjaciołom za zaproszenie na pokład ich wehikułu i bezpieczne i bezpieczne nim kierowanie oraz dzielne pokonywanie sporego wzniesienia z dodatkowym balastem na pokładzie. Podziwiam Was i dziękuję.

Znakomity event połączony ze zwiedzaniem ciekawego miejsca z sercem i duszą. Umęczeni upałem z wielką radością schowaliśmy się do zacienionych pomieszczeń Papierni nie wiedząc, że oczekują nas w niej takie cuda. Jestem pełna podziwu i szacunku do pasjonatów tworzących to miejsce i dbające o nie. Bardzo dziękuję :)

Ognisko to już standard ale fajnie upiec kiełbaski wypić piwko i pogadać o tym i owym, obserwując jednym okiem zmagania małych i duzych z "PIF PAF". A co ja tez próbowałem.

No i nie można tu zapomnieć o gadżetach eventowych. Sympatyczna przypinka i bardzo ciekawe, dobrze dobrane i wykonane kapslowe magnesiki w temacie zlotu i regionu. Bardzo ciekawy pomysł. Poczęstowałem się i ja. Dziękuję.

Jak to na evencie udało się spotkać i starych i nowych. No i ten fakt zawsze cieszy.

Dziękuję organizatorom za super  event, a całemu towarzystwu za świetną zabawę.

Do zobaczenia wkrótce ( to takie życzenie). Pozdrawiam

3707287 2021-06-19 22:47 Serengeti (user activity19557) - Deelgenomen

Na każdy event czekamy i zawsze wracamy zadowoleni. Bo jak można być niezadowolonym,  kiedy cały dzień spędzamy na cudownym keszowaniu, a na deser dostajemy kolejne atrakcje: zwiedzanie muzeum, niezapomniany przejazd drezynami i wspólne ognisko. Zawsze super spotkać starych znajomych i miło poznać kolejnych szaleńców;) Dziękuję  za spotkaniowego magnesika( super pamiątka i pomysł), dołączył do innych i wisi na lodówce. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu, dziękuję i pozdrawiam. 

3705734 2021-06-19 22:21 Gor3iLLaZ_PL (user activity885) - Deelgenomen

Event przygotowany perfekcyjnie na każdym kroku:)Świetnie się bawiliśmy. Za całokształt włożonego wysiłku dziękujemy Autorom :)
Kurier prosił o info zwrotne na temat magnesów - dobrze wykonane, ładnie prezentują się na lodówce;)spokojnie mógłby być wizytówką OC analogicznie do PWC.

3705744 2021-06-19 22:21 rogatek (user activity2192) - Deelgenomen

Dziękuje serdecznie za spotkanie! Program pełen atrakcji, dla małych i dużych, małoletni już kombinują jak poprowadzić tory, żeby drezyną jeździć do przedszkola :D

Przyjemnie było się schłodzić w murach Papierni i dowiedzieć się o jej historii. 
Dziękuję też za możliwość zdobycia own’ów, a przede wszystkich za pomoc samochodową, gdy nasza asterka postanowiła pozostać na parkingu 1 km przed Papiernią, Dementuję, drezyna nie popsuła się na tym parkingu tylko wcześniej, an wysokości przystanku Łapino, do parkingu udało mi się dopedałować w pojedynkę :p

3707664 2021-06-19 21:46 iwonia1999 (user activity7827) - Deelgenomen

Znakomity event połączony ze zwiedzaniem ciekawego miejsca z sercem i duszą. Umęczeni upałem z wielką radością schowaliśmy się do zacienionych pomieszczeń Papierni nie wiedząc, że oczekują nas w niej takie cuda. Jestem pełna podziwu i szacunku do pasjonatów tworzących to miejsce i dbające o nie. Bardzo dziękuję :)

Z niezapomnianych przeżyć wymienić należy także przejazd drezynami. Gdyby nie zaproszenie od Stefana1214 i reszty ekipy do dołączenia do ich drezyny, nie udałoby nam się skorzystać z tej atrakcji. Patrząc na wysiłek towarzyszący kręceniu nogami, zwłaszcza kiedy wracaliśmy pod górę, byłam pod ważeniem siły, jaką mieli w nogach nasi drezynowi gospodarze.

Przyznam się też, że bardzo przypadły mi do gustu gadżety eventowe - ładne i wysmakowane. magnesik już uśmiecha się do mnie z okapu kuchennego. Super pomysł.

Dziękuję organizatorom na super event, a keszerom za świetną zabawę. Do zobaczenia, mam nadzieję, niedługo  :)

 

 

3705687 2021-06-19 21:29 Maniek (user activity2299) - Deelgenomen

Dziękuję za super inicjatywę. W papierni byliśmy kiedyś przy okazji inscenizacji Muzeum II Wojny Światowej, nie było jednak ekspozycji. Sporo się zmieniło na plus, Dojazd na wydarzenie był wtedy również drezynami. i na sporo krótszej trasie. Tym razem z nożnym napędem, wcześniej ręcznym. Ciekawe doświadczenie z drogą hamowania całego "zestawu".

Nie obyło się bez przygód w "drodze do". Ostatnio chyba tradycją w eventach pomorskich jest awarią auta. Tym razem padło na nas. Zabrakło prądu:)nota bene tuż obok elektrowni wodnej w Łapinie.Dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc. Udało się skutecznie dotrzeć na miejsce i wrócić, już na szczęście bez problemów, do domu.

O ownach można by dużo pisać. Piękna makieta, nad celnością muszę popracować :)

 

Dziękuję za miło spędzony czas, dzięki skrzynkom dojazdowym i atrakcjom na miejscu.

Afbeeldingen in deze log:
speed, give me what i need ;)
speed, give me what i need ;)

3705635 2021-06-19 21:17 PLASER (user activity232) - Deelgenomen

Turystyczni Szpiedzy pozdrawiają!


Kesz numer 169. I lecimy dalej!

PS: serio byłem na tym evencie? ????

3705634 2021-06-19 21:16 Dzieciak (user activity91) - Deelgenomen

Ekipa Turystycznego Szpiega.
Tu byłam ????

3705516 2021-06-19 19:56 Feronisia (user activity169) - Deelgenomen

Fajne drezyny, pedałowanie w upale już nie. POLECAM XD

3704948 2021-06-19 12:02 Don Vito (user activity2851) - Notitie

Udanego spotkania :)
Szkoda, że sytuacja zdrowotna popsuła spontaniczny plan wypadu :(

3704766 2021-06-19 08:15 Hearty (user activity1423) - Notitie

Jednak odpadamy, szczepionka nie odpuszcza....

3704743 2021-06-19 07:21 misiek_siersciuch (m_si) (user activity9891) - Notitie

Uwaga, jest jakiś problem na stronie OC i nie wyświetla nowych skrzynek przez stronę na mapie. W aplikacji cgeo wyświetla się prawidłowo.

3707995 2021-06-19 00:00 Cezex (user activity3338) - Notitie

Krety, krety, krety...

3704319 2021-06-18 13:52 żuczek (user activity862) - Wil deelnemen

Będę 

3703914 2021-06-17 17:56 kurier (user activity5866) - Notitie

Uwaga aktualizacja opisu. Istotne informacje o godzinach i organizacji eventu. Zapraszamy. 

3703850 2021-06-17 15:45 irekz (user activity559) - Wil deelnemen

Razem 2 osoby.

3703579 2021-06-17 07:02 Maniek (user activity2299) - Wil deelnemen

3703062 2021-06-16 11:19 misiek_siersciuch (m_si) (user activity9891) - Notitie

Jeśli ktoś miałby ochotę dorzucić się do mojej kolekcji biletowej i przy okazji zaliczyć Owna biletowego to będzie taka możliwość na spotkaniu ;)

3703002 2021-06-16 07:10 Hearty (user activity1423) - Wil deelnemen

Będę z Abyduduije :) 

3702981 2021-06-16 00:46 Koza (user activity2334) - Notitie

UWAGA UWAGA!

ostatnio zupełnym przypadkiem napotkałem bilet na specjalną atrakcje na wydarzeniu (geokreta) :)

Niestety nie mogę uczestniczyć w wydarzeniu więc z chęcią odstąpię bilet! Jeżeli chcesz być posiadaczem unikatowego biletu pisz śmiało :) 

3702335 2021-06-15 13:27 Kika (user activity9967) - Notitie

Niestety zmiana planów - zwalniam miejsce na przejazd drezyną. Do zobaczenia następną razą;)

3700812 2021-06-13 17:37 xaksonx (user activity927) - Wil deelnemen

Możliwe... 

3700601 2021-06-13 15:38 gustaw55 (user activity923) - Wil deelnemen

Zamierzam uczestniczyć

3699102 2021-06-12 10:39 acme44 (user activity19) - Wil deelnemen

Wyciągnęli mnie to będę. 

3697461 2021-06-09 13:35 r00t7 (user activity10141) - Notitie

u mnie niestety sprawy zawodowe spowodowały że nie będę mógł dotrzeć. bawcie się dobrze !

3697421 2021-06-09 11:43 Ksyś Pajoncek (user activity2929) - Notitie

Niestety sprawy zawodowe powodują mi komplikacje odnośnie przyjazdu na czas. Mam jednak zamiar dojechać, z tym, że może to być ok. 18-19. Pozdrawiam 

3686694 2021-06-01 11:19 HazelEyes (user activity2901) - Notitie

Niestety, ale plany się zmieniły i nie dojadę.... Vis maior...

3683002 2021-05-30 12:05 MaciekBDG (user activity4579) - Wil deelnemen

Zamierzam uczestniczyć + drezyna

3659916 2021-05-08 11:16 suras (user activity1937) - Wil deelnemen

suras + 2 niezrzeszonych

3658224 2021-05-05 10:00 Cezex (user activity3338) - Wil deelnemen

Raczej uda się dotrzeć.

3656881 2021-05-03 22:52 zueira (user activity2111) - Wil deelnemen

Zapisuję się, póki można.

3656515 2021-05-03 20:47 kurier (user activity5866) - Wil deelnemen

Wypadałoby..

3653355 2021-05-02 16:02 r00t7 (user activity10141) - Wil deelnemen

Ja i młody razem sztuk dwie planujemy przybyć pojeździć drezyna :) 

3653226 2021-05-02 14:36 koshack (user activity2938) - Wil deelnemen

Zamierzam pojawić się z Maleństwem, a więc dwie osoby :) 

3650524 2021-04-30 18:39 rogatek (user activity2192) - Notitie

To ja tylko doprecyzuje, ze ja z Mańkiem plus małoletni sztuk dwie

3650514 2021-04-30 18:26 iwonia1999 (user activity7827) - Wil deelnemen

Chętna na event, ognisko, drezyny i wszystko co się da:)Ja i jeszcze jedna osoba.

3650450 2021-04-30 17:02 kurier (user activity5866) - Notitie

UWAGA istotna aktualizacja opisu.

3649771 2021-04-29 14:46 PLASER (user activity232) - Wil deelnemen

Qbacki mnie zdradza... Ale drezyny nie wyszły ode mnie tylko kuriera. Zresztą. Nieistotne. Na dzisiaj zadanie bonusowe na przejazd specjalny. :D

zadanie bonusowe

3648425 2021-04-28 09:56 Qbacki (user activity17323) - Notitie

znowu na drezyny?... ile to już razy....;)Plaser coś o tym wie.

Ale byłem pewny, że dzięki jego aktywizacji w geo w końcu ta forma również się pojawi przy okazji jakiegoś weekendu ;)

Zobaczymy, może się uda, czas pokaże.

3647881 2021-04-27 17:48 rogatek (user activity2192) - Wil deelnemen

My w zestawie z Mańkiem i młodocianymi chętni na spotkanie i drezyny :D

3647751 2021-04-27 15:47 HazelEyes (user activity2901) - Wil deelnemen

Zapisuję w kalendarzu. Zobaczymy co z tego wyjdzie w praniu. :-)

3647362 2021-04-26 23:17 mangus i 27@ (user activity6226) - Notitie

Czarna d....bo urlop aczynam i zupełnie inny kierunek się szykuje, no chyba ze covid popsuje wszystko to postaram się być. 

 

3647286 2021-04-26 22:25 moku.stg (user activity4131) - Wil deelnemen

Chyba będę :P

3647237 2021-04-26 21:53 Victor+ (user activity3971) - Notitie

Zapisywanie się na eventy idzie mi wyśmienicie w tym roku, gorzej z docieraniem na nie. Dlatego tutaj dodam komentarz :) 

3647165 2021-04-26 21:05 Dehezus (user activity162) - Wil deelnemen

:-)

3647158 2021-04-26 20:55 Feronisia (user activity169) - Wil deelnemen

Wpadniemy ze Stefanem i Dehezusem na pierwsze wydarzenie w naszej keszowej historii :D

3647146 2021-04-26 20:51 stefan1214 (user activity159) - Wil deelnemen

Sto keszy znalezionych no to chyba czas wziąć udział w pierwszym wydarzeniu.

3647136 2021-04-26 20:45 Redzi23 (user activity1306) - Wil deelnemen

Myślę że się uda tam zawitać z Kwidzyńskim Team-em!!!

3647101 2021-04-26 20:30 Gor3iLLaZ_PL (user activity885) - Wil deelnemen

Idealnie. W trakcie naszego urlopu:)Dwie osoby - potwierdzamy udział.

3647065 2021-04-26 20:19 Kika (user activity9967) - Wil deelnemen

Ale się gęsto zrobiło od spotkań - oczywiście będę;)

3647043 2021-04-26 19:54 misiowa (user activity1748) - Wil deelnemen

Oczywiście że tak

3647040 2021-04-26 19:51 Ciachol (user activity6535) - Wil deelnemen

Przypadkowo będziemy w okolicy :)

3647011 2021-04-26 19:25 Ksyś Pajoncek (user activity2929) - Wil deelnemen

Mmmmmm drezynki, od jakiegoś czasu choruję na ten środek transportu śródlądowego, a tu taka okazja:-)Nie pojawić się to bardzo ciężki grzech! 

3647001 2021-04-26 19:18 misiek_siersciuch (m_si) (user activity9891) - Wil deelnemen

FTF:PMoże się uda być... ;)