Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Trze T-1 Park Zabytkowy    {{found}} 2x {{not_found}} 0x {{log_note}} 0x   Pokazuj usunięcia Pokazuj usunięcia

3578509 2021-01-24 15:47 martinezzlasu (user activity466) - Znaleziona

Parę dni przed publikacją tej skrytki przechodziłem obok i zwróciłem uwagę na tabliczkę i drzewa. Z nieba leci mokre, więc na pamięć idę w to miejsce. Jest grab, 2m i nic. Rozglądam się, dalej jest drugi. Podchodzę i jest. Dopiero później przeczytałem o aktualizacji. TFTC

3576669 2021-01-18 09:40 rekomendacja Jacek.T (user activity2900) - Znaleziona

Pandemia, opady śniegu i inne tego wymówki, jak też niezawodny w szukaniu wytłumaczenia brak czasu, spowodowały, że styczeń zacząłem bardzo nie keszersko. Dopiero publikacja nowej skrzynki w Trzebiechowie, zmobilizowały mnie do nowych poszukiwań. I tak udało się odnaleźć kilka nowych skrzynek.
Oj, naszukałem się tej skrzynki, naszukałem. Zaczęło się już zaraz po publikacji, wracając ze Szczecinka w środę późnym wieczorem dotarłem do Trzebiechowa i sprawdziłem każdego podejrzane drzewo, buka i graba w okolicy współrzędnych. Nic. Kolejnego dnia znów jechałem do Szczecinka, tym razem w ciągu dnia i padającym śniegu ponownie spenetrowałem każde podejrzane drzewo. W związku z tym, że nie znalazłem zwróciłem się do Założyciela o pomoc. Pewne wątpliwości natury przyrodniczej udało się wyjaśnić, a Założyciel potwierdził, że skrzynka jest. I dzisiaj w dziupli, którą sprawdzałem z dziesięć razy albo i więcej, skrzynka była - po prostu cud. Pewne rozczarowanie, skrzynka posiada już wpis z 17 stycznia. 
Dziękuję za założenie skrzynki i serdecznie pozdrawiam Założyciela. Daję FAV-a, na zachętę za pierwszą skrzynkę. Opis jednak, jak dla mnie, jest zbyt lakoniczny. Lubię gdy skrzynka coś pokazuje, a opis to przybliża.
Jacek

3572368 2021-01-10 22:04 Centrum Obsługi Geocachera - Komentarz Centrum Obsługi Geocachera

Skrzynka została zaakceptowana przez OC-Team