Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Tour de Rio II    16x 18x {{log_note}} 5x Photo 1x Galeria   Pokazuj usunięcia Pokazuj usunięcia

3535469 2020-11-19 04:30 SYSTEM (user activity0) - Skrzynka została zarchiwizowana

Wydarzenie zostało automatycznie zarchiwizowane po 2 miesiącach.

3514937 2020-10-19 20:58 night_time (user activity11084) - Uczestniczył w spotkaniu

Najpierw keszowanie, później szybki teleport na event. Bardzo energetyczne spotkanie ze znakomitą świecką tradycją piłkarską:)Mecz wyszedł śpiewająco, sama zebrałam w nim punkty chwały które goją się do dziś (piękne pęknięcie prawej piszczeli cały czas daje o sobie znać - Koza, za rok biorę korki z metalowymi wkrętami :P), ale dla tak dobrego wyniku warto było - tylko ten karny na końcu meczu ... zupełnie od czapy (sędzia kalosz?) ;)  Pomeczowy ciąg dalszy imprezy na bogato, zresztą kto był ten wie - kto nie był niech żałuje, bo jest czego! Ryjewska gościnność jest po prostu niesamowita - warto tutaj wracać. Podziękowania i pozdrowienia dla całej ekipy.

3497050 2020-09-26 23:44 Redzi23 (user activity1306) - Uczestniczył w spotkaniu

Czas dokonać wpisu, bo całkiem wyleciało mi to z głowy, event świetnie zorganizowany przez marcina_Rio, pełen atrakcji, takie eventy to dobra okazja by spotkać Keszerów których już się zna, oraz poznać Keszerów których jeszcze nie było okazji poznać, geościeżka uważam że wyszła świetnie, mieliśmy swój mały udział dzięki marcinowi_Rio i mogliśmy uczestniczyć w tym projekcie, miejsca które zostały okeszowane aż się prosiły o kesze,a autor starannie je wytypował, Openkwidzyn Team jak tu z wami nie keszować, gdzie indziej się znajdzie taką bandę chorych po***ów!!!

3493666 2020-09-22 12:31 Sir Black (user activity2181) - Uczestniczył w spotkaniu

Plan był taki, iż mieliśmy zdobyć nowo otwartą ścieżkę, ale że plany mają to do siebie, iż lubią się zmieniać, postanowiliśmy jednak się wyspać (poprzedniej nocy do późna graliśmy w karty) i wyruszyć o 12-tej. Podróż przebiegała na spokojnie, choć z węzełkami. Na parkingu pod Ryjewem zaliczyliśmy niespodziewaną wizytę policji... chyba wiedzieli kto nadciąga;)Na miejscu niczym na Olimpie, nie brakowało nektaru i ambrozji;)Niemniej okazało się, że Ryjewo niszczy bardziej niż Łeba i Mielno;)W drodze powrotnej, a jakżeby, oczywiście z węzełkami, zaliczyliśmy pływanie rowerkami na jeziorze Ocypel. Stamtąd już prawie prosta droga do domu... prawie! Po drodze jeszcze obowiązkowe odwiedziny w trzecim z trójmiast. Bo pewnie nie wiecie, ale są trzy: to duże główne, Małe Trójmiasto Kaszubskie, oraz Rumsko, Równo i Siodłonie XD Potem jeszcze tylko kebs w Stolpie i home sweet home... :)

3493360 2020-09-21 22:00 Ksyś Pajoncek (user activity2928) - Uczestniczył w spotkaniu

Co tu napisać, hmmm generalnie nic mnie tu nie zaskoczyło :-)

- o gościnie w Rio już wielokrotnie opowiadałem każdemu napotkanemu keszerowi,

- kolejny mecz obfitował nie tylko w emocje, bowiem była też krew, kontuzje, hektolitry potu i ... sędzia, co karne dyktuje z kapelusza :P

- były stany nieważkości :-)

- było dużo śmiechu, uśmiechu i rynsztokowej parodii, nie tylko urbexu,

- było smacznie, zdrowo i jak u mamy w domu (nawet zimna kaszanka smakowała tu jak stek w sosie z kurek z karmelizowaną gruszką),

- było dużo fajnych i pozytywnie pier...tych ludzi (niektórych widziałem pierwszy raz),

- była fantastyczna GeoŚcieżka obfitująca nie tylko w magiczne miejsca, ale także znakomite rzemiosło najbardziej zorganizowanego kolektywu keszerskiego w Polsce jakim jest OpenKwidzyn Team...

Mógłbym tu nawijać tak dalej jak je....nięty, ale po co, niewielu to i tak przeczyta, ale Wy napewno.

DALIŚCIE RADĘ!!!

To Wasz czas, tu się zaczyna pewna epoka w tym regionie, dinozaury mogą spać spokojnie, jeszcze będzie pięknie i kolorowo na mapie :-)

Jestem z Was dumny jak cholera, wracam do tego pamiętnego dnia na trzecim i ostatnim Zakręconym Kwidzynie, gdzie z Baloniarzem podjęliśmy się pokazania tego co najlepsze w tej zabawie pewnej grupie młodzieży... 

Warto było strzępić wtedy jęzor :-)

Marcin, to też Twój czas, Rio wychodzi z cienia, o Rio się mówi, do Rio przyjeżdża coraz więcej ludzi - planuj już kolejne wydarzenia, kuj żelazo póki gorące, promuj swoją "małą Ojczyznę" - gratulacje i powodzenia w dalszych realizacjach!

Redzi, za chwilę pewnie będzie pierwsza skrzynka tygodnia - wierzę, że na tym nie poprzestaniesz i dostarczysz nam jeszcze wiele wrażeń przy Twoich skrzynkach. Masz fach w ręku, a to dopiero początek - rozkręcasz się...

Ania, bez Twoich umiejętności organizacyjnych, graficznych i wybitnej kreatywności ta machina się zatrze, na takich jak Ty mówi się "człowiek orkiestra" :-)

Nikola, jesteś pomostem między ekipą, a młodym pokoleniem (nazywacie ich gówniakami) - głoś dalej ewangelię keszerską gdzie się da, ten młody narybek będzie gwarantem tego, że caching nie zginie w naszym regionie. 

Jest jeszcze Wiktoria, są inni keszerzy z Kwidzyna, pojawili się nowi keszerzy na evencie - jestem spokojny, teraz mogę sobie poszukać...

AMEN!

 

3490692 2020-09-20 01:56 xaksonx (user activity927) - Uczestniczył w spotkaniu

No i co by tu napisać...

Szczerze, braki w keszowaniu uzupełnione w 100%. Całe uczestnictwo w "Tour de Rio II", oczywiście z teamem OpenKwidzyn dało mi kopa żeby nigdy nie przestawać keszować. Początek dnia zaczął się dość nietypowo, był trochę niepokojący, ze względu na to, że byłam autorem chociażby 2 skrzynek, to miałam poczucie i dużą odpowiedzialność za to co się dzieje, otóż.. Ranek, poranek, spokojny z telefonem w ręku, czytam co tam na grupie OpenKwidzyn i czytam, i czytam, a tu nagle, że kesz zginął. Żart? Niedowiarka doprowadziła do tego, że oczywiście my jak to zwykle podjęliśmy decyzję w 5 minut, że jedziemy to sprawdzić.. No nic, stało się rzeczywiście, ale przejdźmy już do dalszej części dnia. Event start! Generalnie w "Tour de Rio" uczestniczyłam pierwszy raz i nie żałuję. Wydarzenie znowu pozwoliło mi z łatwością poznać nowych, ciekawych i tak samo chorych na łeb jak my, ludzi. To się oczywiście bardzo, bardzo u mnie ceni. Wszystko było tak dobrze zorganizowane, że nic dodać, nic ująć WOW! Atmosfera coś pięknego, tam coś ktoś opowiada, tu ktoś coś śpiewa, a tam dalej ktoś po prostu się śmieje. Może i byłam przy zakładaniu keszy, ale widziałam jaki wkład był włożony przez autora i nie żałujcie gwiazdek, to się należy, jest za co. Wykonanie keszy jest świetne, do tego... miejsca, niby wszystko takie spotykane, ale co kesz to lepszy, oczywiście moim, zdaniem. Marcin, bardzo się cieszę, że mogłam pomóc i uczestniczyć w całym wydarzeniu. Moje ręce są już chętne do pomocy przy kolejnym evencie.:)"AMEN, DZIŚ, O 12:00 DO KOŚCIOŁA"

3490660 2020-09-19 23:48 klaczek93 (user activity19) - Uczestniczył w spotkaniu

Bawię się do tej pory ????

3490648 2020-09-19 23:33 poop (user activity2040) - Uczestniczył w spotkaniu

Pierwsze spotkanie geocachingowe zaliczone :)

Impreza świetnie przygotowana. Na miejscu czekał suto zastawiony stół i rozpalony obok grill. W piłkę nie grałem parę lat, więc fajnie było wrócić do szkolnych czasów. Udało się zaliczyć owna i kilka mobilniaków. Do tego doszły 4 skrzynki z samego Rio, gdzie byliśmy pierwszy raz. Zdecydowanie pozytywny kop!

Ostatnio edytowany 2020-09-21 07:48:04 przez użytkownika poop - w całości zmieniany 1 raz.

3490651 2020-09-19 23:30 mateuszAZL (user activity2535) - Uczestniczył w spotkaniu

Przybyłem, posiedziałem, w meczu udziału nie brałem ale kibicowałem:)
Spotkanie przygotowane pierwszorzędnie, nie spodziewałem się nawet czegoś takiego. Było co zjeść i co wypić, nowa geosciezka i nawet pogoda na zamówienie no i nocleg w Hotelu *****. Na pewno się tutaj pojawię, kiedy tylko będzie okazja:)Dziękuję za dobra zabawe. Zdjęcia ode mnie wkrótce :)

3493246 2020-09-19 23:30 ronja (user activity14180) - Uczestniczył w spotkaniu

Hello,

Nie być w RIO, to grzech! Z ogromną radością przybyliśmy z night_time ponownie w gościnne progi. Spodziewaliśmy się ciepłego przyjęcia i tak właśnie było. Świetna organizacja, bardzo dobra atmosfera. Mamy tu sprzymierzeńców wśród mieszkańców, o czym warto przypominać. Organizatorzy poradzili sobie ze wszystkim po mistrzowsku :)  Tradycją staje się mecz piłkarski - tegoroczny obfitował w wiele zwrotów akcji, finezyjne zagrania, zwody i strzały na pałę, dylematy kondycyjno-zdrowotne :)  Wynik spotkania bardzo dobry. 1:1 było sprawiedliwe (dla mnie jeszcze bardziej, bo dobiłem strzał elmodemonico), mimo że w ostatniej akcji sędzia podyktował przeciwko nam karnego, nie wiadomo za co. Tartan jest git, jednak rok temu na boisku upadki mniej bolały;)Generalnie chyba większość z graczy nadawała się na oddział rehabilitacji, mimo to punktów chwały nikt im (nam) nie odbierze! W kuluarowych rozmowach powrócił temat rowerowego crossu z przeszkodami, w wersji mocno ludowej. To by była jazda! Posiedzieliśmy ile daliśmy radę, porozmawialiśmy na różne tematy, przejrzeliśmy kilka książek z biblioteki, jesteśmy bardzo zadowoleni. Wrócimy, bo warto, a impreza jest na najlepszej drodze do uzyskania statusu kultowej :)  Pzdr, Wojtek

EDIT 21.09.2020: Pomeczowe zdjęcia lewej stopy pokazały jedynie skręcenie, złamania nie było :)

3490550 2020-09-19 22:01 Koza (user activity2334) - Uczestniczył w spotkaniu

Hmm od czego by tu zacząć:)3 tygodnie temu zadzwonił do mnie Mirekk z zapytaniem "Ej jedziemy do RIO?". Trochę zmieszany odpowiedziałem "Nie będę miał tyle urlopu ziomeczku" :p. Koniec końców doszliśmy do porozumienia, że chodzi o event w Ryjewie:)Szybki przegląd kalendarza aby ustawić wolną sobotę i jedziemy! 

Sobota 7:20 - pierwsze sprawdzenie gdzie jest geościeżka? Czy ja jej nie widzę? Oddala, oddalam, oddalam jest! Szybka zmiana planów (chcieliśmy atakować od Kwidzyna) i ruszmy, kilka keszy po drodze złapanych i czas na geościeżkę :) 

 

Sama geościeżka bardzo nam się podobała dopracowana każdy patencik cieszył oko! Na największe gratulację zasługuję Keszerka Xaksonx za kesza /WDDR/ Cmentarze Wojenne - OP994A

 

I na koniec wisienka na torcie! Wisienka, którą jest samo spotkanie! Byłem na około 30 spotkaniach keszerskich ale na takim mini weselu jeszcze nie byłem. Wszystko dopięte na ostatni guzik! Poprzeczka podniesiona bardzo wysoko! Ciekawe czy kiedyś ktoś to przebije :P 

 

Mimo, że ostatnio grałem w piłkę nożną w liceum czyli jakieś milion lat temu. Gdy gospodarz całej imprezy zapytał "Koza grasz?" A ja bez wahania odpowiedziałem "A czemu nie":PMecz bardzo wyrównany 1:1 dobra giera była! Ale na koniec meczu czułem się jak na oddziale asmatyków (też do nich należałem :P). 

 

Podsumowując: + 38 keszy do statystyk, przemiła atmosfera super ludzie oraz duma z samego siebie, że tyle wytrzymałem na boisku :P 

 

Ocena:  w skali od 1 do 10 gwiazdek daję : 

 

rating-star.pngrating-star.pngrating-star.pngrating-star.pngrating-star.pngrating-star.pngrating-star.pngrating-star.pngrating-star.pngrating-star.pngrating-star.png(11)

 

Bardzo dziękuję całej ekipie założycieli, Marcinowo_Rio! 

Specjalne podziękowania dla Mirka! Gdyby nie On w ogóle by mnie nie było na tym spotkaniu! 

 

Ps. Świetny pomysł z magnesami jako pamiątka :D 

PS 2. Jak będziecie mieć zdjęcia z aparatu, ujęcia z drona lub film z góry bardzo proszę na maila Wojciech.spisak@gmail.com

 

 

 

 

Ostatnio edytowany 2020-09-21 18:23:42 przez użytkownika Koza - w całości zmieniany 3 razy.
Obrazki do tego wpisu:
Kolekcja powiększyła się o RIO!
Kolekcja powiększyła się o RIO!

3511491 2020-09-19 22:00 areckis (user activity7906) - Uczestniczył w spotkaniu

Plan był taki, że mieliśmy jechać na event, żeby się spotkać ze znajomymi. Ale ukazała się geościeżka i była super dodatkiem do spotkania. :)

Event jak każdy w tym rejonie Polski - bardzo udany.

No ale niestety, zgłaszając się na event wykrakałem, że będą potrzebne specjalistyczne stoiska... :/

Na następnym  evencie wszyscy obowiązkowo w ochraniaczach. :)

DZIĘKI!

3505258 2020-09-19 22:00 Miki. (user activity12476) - Uczestniczył w spotkaniu

Ja skromnie ....... byłem........bawiłem się......grałem......... i zapamiętam to spotkanie na zawsze :):):):):):):):) nawet pisząc to teraz czuję (dosłownie) jakbym tam właśnie był :):):):):):)

Dzięki za świetnie zorganizowany event.

 

3492680 2020-09-19 20:53 Cezex (user activity3337) - Uczestniczył w spotkaniu

W tym roku nie było Kwidzyna, ale nie ma tego złego, bo Kwidzyn wpadł do Rio, a w Rio był jak w Kwidzynie. Trochę bardziej kameralne i swojsko, ale za to równie ciekawie i emocjonująco. Całość przygotowana na najwyższym poziomie. Towarzystwo też doborowe. Nawet się załapałem na kilka keszy mobilnych, których nie miałem. Dzięki za organizację i pewnie do zobaczenia za rok.

3490820 2020-09-19 20:15 bamba (user activity21065) - Uczestniczył w spotkaniu

Pierwszy raz na spotkaniu w Rio bo poprzednim się nie udało.

Nowe kesze idealnie wpasowały się w trasę jaką obraliśmy. 

Fajne keszyki, jeszcze świetniejsze miejscówki.

Większosc ludzisk już znana, ale i kilka postaci mogłem dopasować do uprzednio już znanego nicka;))

Marcin, świetna robota. Organizacja na najwyższym poziomie.

Ile zaangażowania i pracy w to włożyłeś to pewnie wiesz sam.

Dla każdego coś miłego, i keszyki, i rozmowy, i śmiechy, i whisky i grill...i ....wszystko co dusza zapragnie.

No i meczyk...ehh co tutaj się działo...sam nie grając już chyba kilkanaście lat dałem się namówić..

integracja i interakcja przebiegała wzorowo...a poziom obu drużyn był tak wyrównany że wynik 1:1 mówi sam za siebie

Jeszcze do dziś czuję te mięśnie których od wielu lat nie używałem, chociaż podobno jeśli czegoś nie ma to nie powinno boleć ;))

Ale coś tam czytałem kiedyś o bólach fantomowych więc może to o to chodziło:)))

Pozdrówka dla wszystkich zakręconych ludzi, przyjemnie było się z Wami spotać

 

3496667 2020-09-19 16:44 ada_mroczna (user activity1246) - Uczestniczył w spotkaniu

Byłam przez chwilę, dziękuję za wszystkie miłe rozmowy:)I zapraszam do Rio też w ciągu roku, bo moja rodzinna "wiocha" (i jej okolice) ma jeszcze dużo do zaoferowania! :D

Ostatnio edytowany 2020-09-26 23:19:50 przez użytkownika ada_mroczna - w całości zmieniany 1 raz.

3489417 2020-09-19 06:15 Mirekk (user activity220) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Bedziemy wraz z Koza!

3505138 2020-09-19 00:00 Rurolog (user activity9) - Uczestniczył w spotkaniu

Byliśmy i my!
Pierwszy raz na keszerskiej imprezie, więc nie wiedzieliśmy czego się spodziewać!
Geo ścieżka świetna,w ciekawych miejscach,maskowanie pierwsza klasa!
A już na miejscu, banda pozytywnie zakręconych ludzi,serdeczna atmosfera,stół zastawiony jak na weselu i możliwość posapania na boisku w próbie dogonienia piłki!
Dziękujemy wszystkim,zwłaszcza Gospodarzom!!!
Do zobaczenia za rok!!!

3489175 2020-09-18 19:19 Sir Black (user activity2181) - Komentarz

Dawno nikt nie zaliczył Wojtka Kowalczyka - OP8PT0, ale skoro będzie boisko, bramka i piłka... więc :D 

3488930 2020-09-18 13:15 poop (user activity2040) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Wpadniemy razem z Agata0099:)Będzie to nasze pierwsze wydarzenie :D

Jak będzie kogoś brakować do pokopania piłki w którymś zespole, to mogę zagrać, ale nie muszę :)

3487610 2020-09-16 17:10 ada_mroczna (user activity1246) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Możliwe, że wpadnę :P

3487263 2020-09-15 20:07 mateuszAZL (user activity2535) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

W tym roku w końcu uda się przybyć ;) 

3480719 2020-09-08 20:03 marcin_Rio (user activity1568) - Komentarz

Witam wszystkich zapisanych, odwiedzających i obserwujących event Tour dr Rio II:-)Kilka organizacyjnych informacji. Istnieje możliwość noclegu w szkole, do dyspozycji miejsca w salach lekcyjnych, do dyspozycji toalety,  w razie potrzeby materace. Proszę osoby zainteresowane noclegiem o informację do 16 września gdyż muszę temat ogarnąć:-)jak ktoś się spóźni to też nic się nie stanie;-)W sobotę ok godziny 17-tej planowany jest mecz opencaching kontra? no zobaczymy:-)Jest opcja rozegrania meczu np. północ- południe;-)myślę że pójdziemy na żywioł tak jak rok temu:-)Ogłaszam zapisy do drużyny... mam już kilka deklaracji ale każdy może zagrać i na to liczymy;-)Dla wszystkich graczy certyfikaty meczowe:-)Rozgrywki na boisku tartanowym , drużyny 5- osobowe. Reszta bez zmian, spotykamy się na kordach o godzinie 16-tej. Geościeżka /WDDR/ W drodze do Rio pojawi się zgodnie z planem. Zapraszam i do zobaczenia ;-)

3475500 2020-09-02 11:42 bamba (user activity21065) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Raczej tak, odnośnie meczu to się zobaczy czy mnie natchnie bo trochę  lat minęło od ostatniego kopnięcia piłki ????

3475364 2020-09-01 22:23 Koza (user activity2334) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Będziemy wraz z Mirekk

Ostatnio edytowany 2020-09-02 17:57:08 przez użytkownika Koza - w całości zmieniany 1 raz.

3475355 2020-09-01 21:24 night_time (user activity11084) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

@ronja: "jest pewna szansa" - to się okaże ;)

3474807 2020-08-31 22:13 Tosiu (user activity294) - Komentarz

Z miłą chęcią dolaczylibysmy z Kainka123 na spotkanie, jednak w ten dzień wypadła nam praca..:(
Następnym razem na pewno się uda :)

3473650 2020-08-30 21:53 Ksyś Pajoncek (user activity2928) - Komentarz

Elo, tu jeszcze się pojawię robaczki, biby u Rio nie odpuszczę, bo zapowiada się mega.

PS Oczywiście zapraszam Też Ciebie GeoCweloBusterze, do piłki nożnej dołożymy jakieś karate, MMA, możemy nawet na miecze świetlne się ponapierd... Ć. 

3472393 2020-08-30 12:15 Kika (user activity9948) - Komentarz

Tym razem żeglarskie plany pokrzyżowały mi start na osławionym już stadionie ...;))) Bawcie się dobrze.

3471473 2020-08-29 20:26 Cezex (user activity3337) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Wolne jest, przelot rzeźnią, też się udało załatwić. Coś tam rowerem w okolicy emeryckim tępem pewnie pokeszuję. Jak ktoś chcę dołączyć to zapraszam.

3443126 2020-08-02 21:03 żuczek (user activity862) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Oczywiście pewnie będzie cały OpenKwidzynTeam. No i mecza chce grać! 

Ostatnio edytowany 2020-08-17 10:25:50 przez użytkownika żuczek - w całości zmieniany 1 raz.

3439931 2020-07-30 22:08 ronja (user activity14180) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jest pewna szansa. Będziemy z night_time decydowali w ostatniej chwili. Ale chcemy i to bardzo!

EDIT: oczywiście wchodzimy z night_time do drużyny. Poprzedni mecz zobowiązuje :)

Ostatnio edytowany 2020-08-18 16:23:50 przez użytkownika ronja - w całości zmieniany 1 raz.

3431190 2020-07-24 11:13 areckis (user activity7906) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jak nie, jak tak. 

 

PS. ale widzę, że będzie też ten ChP SB, więc nie wiem, czy dam radę dotrwać do końca bez wsparcia psychologicznego. Proponuję otworzyć stoiska z pomocą psychiatry, psychologa i gastrologa. Liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Do zo.

3428431 2020-07-21 23:13 Sir Black (user activity2181) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Zamierzam ustawić te rozgrywki :P 

3422025 2020-07-16 18:59 Cegła (user activity563) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Jeśli będzie taka możliwość to oczywiście z ogromną przyjemnością wezmę udział:D! \m/

3421541 2020-07-16 11:09 Ksyś Pajoncek (user activity2928) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Oczywiście, obowiązkowo. 

3421468 2020-07-16 08:53 rogatek (user activity2188) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Brzmi kusząco, wpisuje w kalendarz :)

3421409 2020-07-15 22:02 xaksonx (user activity927) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

Halo, halo, myślę że się pojawię.:)

3421173 2020-07-15 21:20 Redzi23 (user activity1306) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

No ba, obecność obowiązkowa!!!

3440076 2020-07-12 09:16 r00t7 (user activity10141) - Będzie uczestniczył w spotkaniu

spróbujemy z martuś i młodzieżą przybyć ;)