Największy na świecie niekomercyjny serwis geocachingowy
GeoŚcieżki - skupiające wiele keszy
Ponad 600 GeoŚcieżek w Polsce!
Pełne statystyki, GPXy, wszystko za darmo!
Powiadomienia mailem o nowych keszach i logach
Centrum Obsługi Geokeszera wybierane przez Społeczność
100% funkcjonalności dostępne bezpłatnie
Przyjazne zasady publikacji keszy

 Wpisy do logu Opuszczone miejsca - Rokada    {{found}} 5x {{not_found}} 0x {{log_note}} 0x  

3520693 2020-10-11 19:28 mateuszAZL (user activity2439) - Znaleziona

Co można robić o 8 rano w niedzielę? A no na przykład zwiedzać rokade. Na jesień przy budzącym się do życia dniu, miejsce wygląda super. Najciekawsze oczywiście zawsze w piwnicach. Tak jest i w tym przypadku. Miejsce jak dla mnie super.
Keszyk namierzony bez problemu, chociaż miejsce ze spojlera trochę się różni. Dziękuję za pokazanie miejsca.

3189534 2019-09-08 12:43 Bar i Lepsza Połówka (user activity3321) - Znaleziona

Jak przystało na generalicję, weszliśmy po prostu drzwiami i drzwiami też opuściliśmy przybytek, po jego starannym zwiedzeniu i dokonaniu formalności skrzynkowych.

Dziękujemy za pokazanie interesującego obiektu i za skrzynkę. :-)

Dodaliśmy żołnierza, który będzie strzegł obiektu oraz GK Gustowny Ocieplacz, by żołnierz nie zmarzł, idą bowiem jesienne szarugi.

3189418 2019-09-07 10:40 dptak (user activity2219) - Znaleziona

jako część deszczowego patrolu, wlazłam na mokry dach wspomagana przez Roman-tycznego;)współszukacza, a po znalezieniu się w wewnątrz eksplorowaliśmy powojskowe resztki i znalazłam zaszyty w okładkach jakie miałam w podstawówce i coś mi nie pasowało w tej układance ( czas ? miejsce akcji? na pewno nie deszcz) , ale kesz wszystko uporządkował i po zrobieniu sobie selfika z Danką opuściłyśmy jednostkę jak generalice:)dzięki za pokazanie miejsca autor widzę specjalizuje się w urbeksach kto by pomyślał  gratki

3187543 2019-09-07 10:33 RoDaJJ (user activity7737) - Znaleziona

Deszczyk pada, a wesoła gromadka do Rokady się zakrada. Tak oto, właściwie przypadkiem, zaczęliśmy wycieczkę POZEF, czyli wyprawę Po Zapomniane eFTFy, od zwiedzenia tego ciekawego obiektu. W środku mnóstwo dokumentów, pokazujących jak bardzo nudzono się za czasów jego funkcjonowania. Weszliśmy zalecanym wejściem, jednak Ania i Danka opuściły budynek wejściem dla głównodowodzących, a potem odkryliśmy jeszcze jedno ciekawe wejście od razu przez piwnice. Znakomita skrzynka i STF, dziękujemy.

3099779 2019-06-18 21:25 rredan (user activity6454) - Znaleziona

Dziesiątki razy się tu wybierałem. A to za późno, a to za daleko, za zimno, za ciemno, mokro, za jakoś... Gdyby jeszcze kesz tam był...  No i jest! Jak to z urbeksami, albo znikną albo kesz im poświęcony się w końcu pojawi. Prawdopodobieństwo co prawda jest - przynajmniej w Wlkp. - dużo mniejsze niż 50% ale czasem warto poczekać. A później się pośpieszyć, bo kesze nie chronią przed znikaniem samych urbeksów albo uwalą kesza. Niezrażeni popularyzowaną ostatnio na OCPL opowiastką ostrzegającą przed bobrowaniem w tego typu miejscach przy okazji konnej przejażdżki w okolicy zajrzeliśmy do Rokady. Oczywiście już spieszeni chociaż w podziemiach to stajnię i dla pułku kawalerii możnaby urządzić. Mieliśmy kalosze (da się i w traperach) więc zwiedziliśmy je sobie gruntownie. gdyby kto się zastanawiał, czy jest co oglądać jeszcze to parę fot na insta albo fb. Skorzystaliśmy z parkingu, a stąd na kordy dotarliśmy bezproblemowo. Na miejscu również najmniejszych trudności - poza wodą - nie uświadczyliśmy. Nie spodziewaliśmy się, że FTF jeszcze czeka, tym bardziej, że do wejścia prowadziła wyraźna ścieżka przez całkiem świeżo udeptane trawy. Znakomitość, TFTC!